Napsali o nás

Skupinový pobyt se svatbou na Baa atolu

Po náročnom hľadaní a vyberaní tých pravých lokálnych ostrovov pre nás, sme dali na vaše odporúčania a vybrali sme sa na ostrovy Fulhadhoo a Maalhos.

Přečíst ›

Recenze pobytu na ostrově Fodhdhoo a resortu Villa Nautica

Chtěli bychom s manželem poděkovat za naši zatím nejkrásnější dovolenou strávenou na ostrově Fodhdhoo a následně v resortu Villa Nautica. 

Přečíst ›

Rodinná dovolená na Thoddoo

Maledivy jsme již navštívili před 3lety, kdy jsme měli v jednom resortu svatbu. Nyní jsme Maledivy chtěli ukázat i 7 letému synovi a zvolili jsme lokální ostrov a služby maledivy-levně.

Přečíst ›

Dovolená a svatba na ostrově Fodhdhoo

Ani slovy nedokážeme vyjádřit, jak moc jsme vděční paní Lucii za zprostředkování naší vysněné dovolené a zároveň svatby na krásném ostrově Fodhdhoo.

Přečíst ›

Pobyt na třech ostrovech Ari atolu

Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování pobytu na Maledivách od 7.2. – 22.2. 2024. Všechny tři ostrovy, které jsme navštívili byly super.

Přečíst ›

Zásnuby na ostrově Dhigurah

Maledivy byly vždycky náš sen. Proto když jsme od přítelové sestry slyšeli o agentuře Maledivy-levně, rozhodli jsme se Lucku oslovit, aby nám pomohla tento sen splnit.

Přečíst ›

Rodinná dovolená na ostrově Ukulhas

Rád bych se touto cestou podělil o naší zkušenost s ostrovem Ukulhas. Plánem bylo navštívit a procestovat Srí Lanku a protože jsou kousek od sebe, zkombinovali jsme s Maledivami.

Přečíst ›

Maledivy podruhé – pobyt na ostrově Fulhadhoo

Pro náš druhý pobyt na Maledivách jsme zvolili opět agenturu www.maledivy-levně.cz a tentokrát pobyt na jednom ostrově a vybrali jsme si ostrov Fulhadhoo.

Přečíst ›

Srovnání ostrovů na Maledivách

Jeden z našich věrných klientů nám zaslal detailní srovnání ostrovů na Maledivách. O toto cenné srovnání se s vámi rádi podělíme…

Přečíst ›

Martinova rodinná dovolená se žádostí o ruku

Měli jsme kombinaci dvou ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Nejdříve jsme jeli na Thoddoo. Jelikož neumíme anglicky tak jsme si vybrali maledivy-levne.cz aby nám s tím pomohli. Od samého začátku až do konce dovolené byli k dispozici a se vším poradili.

Přečíst ›

Svatební cesta Marie a Jan

Moc děkujeme za zprostředkování naší svatební cesty. Já jsem tedy původně chtěla trochu akčnější destinaci, ale byla jsem mile překvapena, že tam zas taková nuda není 😁.

Přečíst ›

Svatební cesta na Maledivy, Lenka a David

Při výběru svatební cesty, kterou jsme plánovali na listopad, jsme byli jasně rozhodnuti, že chceme navštívit tropický ráj v Indickém oceánu – Maledivy.

Přečíst ›

Jana a Martin, pobyt na Mathiveri a Rasdhoo

Když jsem někdy na podzim loňského roku kontaktovala Vaši agenturu, s přáním, splnit si sen, a k 50. tým narozeninám si dát dárek v podobě dovolené na Maledivách, netušila jsem zdaleka, co mne, a se mnou i mého muže, tedy nás, čeká.

Přečíst ›

Jana a Karel v resortu Amaya a na Maafushi

Děkujeme za zprostředkování pohádkové dovolené. Komunikace, doporučení, hledání alternativ, vše bylo vynikající a já nechápala, kde na to  vše berete energii.

Přečíst ›

Renata a Eva na ostrově Thoddoo

Na začátku letošního roku jsme s mojí dcerou přemýšlely, kam bychom letos mohly zamířit na naši dovolenou. Těšily jsme se o to více, protože poprvé od pandemie Covidu se nám konečně naskytla možnost zase někam vycestovat.

Přečíst ›

Putování po Baa atolu – Vendula a Patrik

Navštívili jsme ostrovy Male, Maalhos, Dharavandhoo, Kamadhoo, Kudarikilu Moc děkujeme Maledivy-levně za veškerou komunikaci a zprostředkování!

Přečíst ›

Yveta a Míla | Dva ostrovy jižního Ari atolu

Nezbývá než poděkovat paní Lucii za trpělivost, kterou s námi měla i po té, co jsme ji ráno v 5 hod ráno vzbudily, protože nás na letišti nikdo nečekal. Vše nám dokonale zařídila a my se dostaly na náš ostrov.

Přečíst ›

Kristýna a František

Naše rozhodnutí vydat se v polovině léta na Maledivy bylo velmi spontánní a pro Kristy jako věčného plánovače i dost na poslední chvíli.

Přečíst ›

Michaela a Mirka, sestry na tripu

Nebudu zastírat, že jsem byla napjatá, a to jak ohledně dopravy a navázání na plavbu lodí na ostrov, tak ohledně počasí, ubytování, stravy, služeb apod. 

Přečíst ›

Oldřiška, Petr a Jakub: dva lokální ostrovy na Baa atolu a resort

Dovolenou na přelomu července a srpna jsme strávili na 2 lokálních ostrovech – Dharavandhoo, Maalhos a v resortu Reethi Beach Resort.

Přečíst ›

Petr – sólo dovolená na ostrově Dhigurah

O dovolené na Maledivách jsem začal uvažovat 72 hodin před plánovaným časem odjezdu.

Přečíst ›

Lukáš, Lea a Elenka

V roce 2020 jsme poprvé navštívili Maledivy. Když jsme se tento rok rozhodovali, kde jet na dovolenou, Maledivy zvítězili a proč? Chtěli jsme se opět ponořit do průzračné vody a pozorovat nádherný podmořský svět.

Přečíst ›

Klára, Petr a Isabelka

Moc děkujeme za úžasné zprostředkování a naplánovaní snové dovolené. Byli jsme na ostrově Thoddoo a pak v Paradise Island resortu a oboje byla naprosto skvělá volba. ❤️🤩

Přečíst ›

Svatební cesta Zdeňka a Zuzky

V červnu 2022 jsme se vzali a začali plánovat, svatební cesta to není jen tak. Můj návrh na týden pod stanem u blízkého rybníku, ale hlavně výborné udírny a piva jako křen neprošel, což dosud nechápu.

Přečíst ›

Vojtkovi

O této dovolené nelze mluvit jinak, než v superlativech, a to v pozitivním slova smyslu. Byla to naše nejkrásnější, nejdobrodružnější, nejdelší, nejrozmanitější a doposud nejvzdálenější dovolená.

Přečíst ›

Jana

Díky paní Lucii se mi mohl splnit i můj sen, a to dovolená na Maledivách. Dle našeho přání nám paní Lucie vybrala 2 ostrovy: Bodufulhodhoo a ostrov Ukulhas. Byla to volba přesně pro nás.

Přečíst ›

Katka a Tomáš s dětmi a babičkou

Musím říct, že vyjet na Maledivy byla skvělá volba. Webové stránky jsou úžasně přehledné, dovolenou jsem plánovala dlouho a moc mě bavilo prohlížet jednotlivé ostrovy, ubytování a číst recenze.

Přečíst ›

Klára, František a Mia

Děkujeme paní Lucii za zařízení naší vysněné dovolené. Chtěli jsme poznat místní ostrov i resort a tím, že jsme se trošku obávali přesunů, svěřili jsme se paní Lucii.

Přečíst ›

Denisa a Petr

Excelentní služby, ochota odpovídat na milion otázek, vstřícnost a přátelské jednání, nelze popsat slovy. My už teď víme, že chceme zpět, nejlépe okamžitě a 100% jenom s MALEDIVY LEVNĚ a touto úžasnou ženou.

Přečíst ›

Iva s rodinou

Ráda bych poděkovala za zprostředkování naší dovolené v resortu Amaya. Bylo až neuvěřitelné, co vše jsme na tak malém ostrůvku mohli vidět.

Přečíst ›

Karolína a Michal

Viděli jsme velké množství fotek na instagramu a nemohli jsme věřit, že takový ráj na zemi opravdu existuje.

Přečíst ›

René s rodinou

Naše třetí dovolená s Luckou. V minulosti Huraa, Ukulhas, Thoddoo, tentokrát ostrovy Fulhadhoo a Fehendhoo. Rozhodně nekončíme. Lucku už bereme jako kamarádku a hlavně dobrého přítele na telefonu. Lucko, ještě jednou díky za vše.

Přečíst ›

Lucka a Robert – podruhé

Tímto bychom chtěli mockrát poděkovat Lucce a Markovi z Maledivy levně za zprostředkování tak úžasné dovolené. Po celou dobu pobytu byli s námi v kontaktu. Je vidět, že svou práci dělají srdcem.❤️

Přečíst ›

Petr a Markéta

Zdravíme všechny, kteří si chtějí chtějí splnit sen a strávit pár dnů v opravdovém ráji. Nám se to díky pomoci paní Lucie povedlo do nejmenšího detailu.

Přečíst ›

Zuzana, Tomáš a Gabriela

Úvodem bychom Vám chtěli moc poděkovat za organizaci naší dovolené. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Vše fungovalo jak má a komunikace s Vámi byla bezproblémová a příjemná.

Přečíst ›

Dagmar a Pavel

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme.

Přečíst ›

Jolana s dcerou a babičkou

Jedním slovem fantazie, tak by se dala popsat naše dovolená na Maledivách. Jak už to bývá na stránku Maledivy-levně.cz jsem se dostala úplně náhodou a po pár emailech s paní Lucií bylo rozhodnuto, že poletíme.

Přečíst ›

Bohdana + Vašek

Na Maledivách jsme byli poprvé a bylo to boží! Pro náš pobyt jsme si vybrali dva ostrovy: Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Jana

Rádi bychom poděkovali Lucii za její přístup a péči při výběru naší krásné dovolené. Navštívili jsme 3 ostrovy: Omadhoo, Dhangethi a Dhigurah.

Přečíst ›

Bára s rodinou

Dovolená na ostrově Fodhdhoo byla splněný sen nejen pro nás, ale hlavně pro naše děti. Maledivy jsme si s manželem nadělili kdysi na svatební cestu (Sun Island) a děti si při listování našimi fotoalby vždy stýskaly, že by někdy chtěly jet také.

Přečíst ›

Lucka a Robert

Tímto bychom chtěli moc poděkovat za vše Lucce a Markovi z Maledivy levně. Byli s námi prakticky denně v kontaktu. Pomohli a poradili ve všech možných situacích. Mají neskutečný přehled ve všem a přesně takto si představujeme péči o klienty. Zkrátka 100% servis.

Přečíst ›

Michaela a Vladimír – podruhé

Přes Lucku na jsme byli na Maledivách podruhé a rozhodně ne naposledy. Měli jsme to štěstí, že jsme se s ní na ostrově potkali a pomohla nám zařídit svatbu.

Přečíst ›

Petra a Štefan

Dovolená na Maledivách byla splněným snem. Na Maledivy jsme se chystali poprvé, a tak jsme agenturu maledivy-levne kontaktovali pro výběr ostrovů a rezervaci ubytování. Požadavky byly krásné tyrkysové pláže a dobré jídlo.

Přečíst ›

Tereza s rodinou

Po době covidové jsme se v roce 2022 rozhodli, že se konečně zase podíváme někam k moři. Prohlíželi jsme různá místa a lokality, ale nic nám extra nepadlo do oka. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě v reklamě vykoukne fotka ostrova na Maledivách.

Přečíst ›

Silva a Petr

Tímto bychom rádi poděkovali Lucii, za její nadstandardní přístup a maximální péči nejen při poskytování detailních informací už při výběru naší kouzelné dovolené, ale především za maximální péči a velmi přátelský přístup při přípravě cesty a v průběhu celého našeho pobytu na obou ostrovech.

Přečíst ›

Lea a Petr

Co se ostrova týče….POHÁDKA ❤️ Nikdy jsme neviděli nic krásnějšího. Opravdu, přesně tak, jak zná člověk ze všech těch obrázků.. bílý písek, prázdné pláže a nekonečný průzračný oceán.

Přečíst ›

Simča, Petr, Ondřej a Petřík

Rozkaz zněl jasně 🙂 moře, bílý písek a odpočinek. S paní Lucií jsem se prvně spojila po e-mailu a začátek naší plánované dovolené byl na cestě. Dala jsem poptávku a dostala nabídku, vše co jsem požadovala Lucie splnila.

Přečíst ›

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Zuzka a Slávek

Na Maledivy jsme se rozhodli vyrazit ze dne na den. Díky Lucii jsme zažili Maledivy asi jako málokdo, kdo si zakoupí zájezd v resortu, jak často nabízí cestovky.

Přečíst ›

Michaela a Jakub

Jsme mladý pár Jakub a Michaela. Navštívili jsme ostrovy Mathiveri a Thoddoo. Díky agenturě maledivy-levne.cz jsem si mohla splnit svůj velký sen!

Přečíst ›