Napsali o nás

Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách. Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Přečíst ›

Anetka + Honza

Hotel byl fajn i jeho majitel. Vše nám vysvětlil a řekl, jak to na ostrově chodí. Po dobu pobytu nám každý den uklidili a dali nové ručníky, pitnou vodu jsme měli neustále připravenou, ale co nás nejvíce uchvátilo bylo jídlo.

Přečíst ›

Jitka a Michal

Poprvé jsem našla informací o šikovné slečně (mladé paní), která dokáže sjednat a uskutečnit dovolenou na Maledivach mimo luxusní resorty již před rokem. Dvakrát jsme museli překládat letenky, neboť jsme měli odlet z Frankfurtu a jak se měnila celá situace kolem covidu, už jsme ani nevěřili, že vůbec odletíme. Dnes jsme rádi, že jsme vydrželi.

Přečíst ›

Petr a Simona – potřetí

Nápad navštívit Maledivy v průběhu našeho evropského léta přišel někdy v polovině července. Vzhledem k neskonale výborným zkušenostem se službami Lucie a a Marka z předchozích dvou pobytů na Maledivách.

Přečíst ›

Veronika + Tomáš

Již podruhé jsme se obrátili na Lucku a opět jsme byli nadšení. V penzionu nás přivítali čerstvým džusem. Co se týče ubytování, nemáme si nač stěžovat.

Přečíst ›

Novomanželé Lukešovi

Rádi bychom zhodnotili naše líbánky na lokálním ostrově Omadhoo. Cesta začala trošku strašidelně tím, že na letišti v Male na nás nikdo nečekal, loď měla odjíždět v 11:00 a my v půl 11 začali nahánět pána na letišti. Nicméně jsme se pánovi přes informace nakonec dovolali a také se našli 🙂

Přečíst ›

Lucie a Josef

Navštívili jsme ostrov Omadhoo, který nás naprosto uchvátil svými krásnými plážemi a milými místními lidmi. Vše jsme měli díky Lucii skvěle naplánované a to i v poměrně krátkém čase.

Přečíst ›

Iveta a Honza

Snad poprvé v životě, co jsem uviděla nějakou fotku či obrázek Malediv, jsem si přála se tam alespoň jednou podívat, jenže jsem si myslela, že je to finančně nesplnitelné… Ale my s přítelem tam letěli! Letěli jsme na Maledivy jen díky agentuře Maledivy-levně ❤️

Přečíst ›

Domča a Nikča

Na Maledivách jsme byly 12 dní a dohromady procestovaly 3 lokální ostrovy. Lucka nám zařídila všechny transfery a byla nám neustále k dispozici.

Přečíst ›

Daniela

Na Maledivy jsem se rozhodla jet sama a díky skvělé práci této cestovní agentury o mě bylo naprosto perfektně postaráno.

Přečíst ›

Petr a Simona

Nápad vrátit se na Maledivy vznikl v polovině března 2021 a již 9 dubna jsme odlétali z Prahy přes Dubai do Male.

Přečíst ›

Pavla a Kája

Moc ráda bych poděkovala Lucce, že mi pomohla najít ubytování a ostrov přesně podle našich potřeb. Byla to nejlepší a naprosto nezapomenutelná dovolená a nejdelší pobyt u moře v mém životě.

Přečíst ›

Radek s rodinou

Pro Maledivy jsme se rozhodli z důvodu koronavirové situace v našich oblíbených destinacích a ještě k tomu na poslední chvíli.

Přečíst ›

Lenka a Petr

Naše první společné moře. Když jsme se v této nelehké době dívali, kam se může a kam ne, tak na přítelkyni vyskočila fotka Malediv …..volba byla jasná.

Přečíst ›

Katarína

Na agentúru a pani Luciu som sa obrátila na poslednú chvíľku, asi 5 dní pred mojim odletom. Ešte raz Vám veľmi pekne chcem poďakovať za takú rýchlu reakciu a dokonalé zorganizovanie celej mojej dovolenky na poslednú chvíľu.

Přečíst ›

Michala a David

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Lucce za další krásnou dovolenou v ráji. Tentokrát jsme vybrali ostrov Omadhoo.

Přečíst ›

Camilla & Tomáš

S naší dovolenou jsme se obrátili na Lucku z maledivy-levne.cz s prosbou kombinaci dvou ostrovů se zájmem o aktivity, poznání a zároveň utéct zimě a covid pandemii v Evropě.

Přečíst ›

Václav a Dolores

Posílám hodnocení na dva pobyty a to Omadhoo a Dhigurah. Celková spokojenost a poděkování paní Lucii Michalakové a dál přikládám pár fotek. Děkujeme za spolupráci a pěknou dovolenou.

Přečíst ›

Lenka

Ráda bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovala za naprosto perfektní a profesionální přístup a pomoc s organizací naší dovolené na Maledivách.

Přečíst ›

Natálie a Zdeněk

Hledáš exkluzivní hotelový komplex? Animační programy, reprodukovaná hudba, kde alkohol teče proudem? V tom případě jeď někam jinam…

Přečíst ›

Homolovic

V prvé řadě bych ráda poděkovala paní Lucii za vše, co pro nás v této nelehké a dá se říct i šílené době udělala. Cestování za COVIDové situace je složité, nicméně ničeho nelitujeme. Naše šestičlenná skupina si vybrala kombinaci ostrovů Mathiveri a Ukulhas.

Přečíst ›

Vendy a Petr

Cíl a důvod naší cesty byl jasný. Na pár dní zcela vypnout, nemuset nic řešit a mít čas jen pro sebe. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Maledivy a ostrov Mathiveri.

Přečíst ›

Veronika a Libor s rodinou

Byly jsme na ostrově Thinadoo. Všechno bylo perfektní: jídlo, přístup jak majitelů tak i zaměstnanců ubytování. Díky majitelům ubytování jsme hrozně moc zažili a poznali. Chtěla bych se tam s rodinou zase vrátit.

Přečíst ›

Markéta a Jana

Pobyt od nás dostala mamka jako dárek k narozeninám. Byly jsme ubytovány v hotelu Ostrov. Hotel byl moc pěkný a útulný, stejně jako náš pokoj.

Přečíst ›

Patricie, Zdeněk a Eliáš

V listopadu 2020 jsem dostala od partnera ke svým kulatým narozeninám nekonkretizovaný dárkový poukaz na pobyt na Maledivách.

Přečíst ›

Ludmila a Zdeněk

Dlouho jsme se rozhodovali, zda vybrat v této „covitové“ době lednovou dovolenou na Zanzibaru či na Maledivách. Nakonec nás Lucka přesvědčila. Rozhodli jsme se tedy pro Maledivy. Zajistila nám pobyt na dvou lokálních ostrovech Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Nikola a Mirek

Už teď víme, že jsme lokální ostrovy rozhodně nenavštívili naposledy a že příště zase moc rádi využijeme služeb Lucky…

Přečíst ›

Michaela a Karel

Hodnocení kombinovaného pobytu Thoddoo – Mathiveri – Ukulhas. První hodnocení klientů kteří cestovali v Covid době.

Přečíst ›

Eva a Laura

Na Vysoké škole jsme si s kamarádkou slíbily, že pokud ji dokončíme, tak si splníme sen a vydáme se na Maledivy. Našla jsem maledivy-levně a už jsme se začaly těšit, že se náš sen splní. A bylo to tak.

Přečíst ›

Míša, Pavel a Natálka Kremlovi

Dovolená s Maledivy-levně? Určitě. Doporučujeme všem našim známým. Od začátku perfektní komunikace s Vámi. Včetně organizace hotelů a nabídnutí nejlepších variant ostrovů pro rodinu s dítětem dle našich požadavků.

Přečíst ›

Jara, Romana, Kamča

Poprvé jsme navštívili Maledivy v lednu 2020. Níže popsané hodnocení bude si trochu odlišné od většiny ostatních recenzí. Hlavním důvodem pro náš 9-denní pobyt byl totiž příslib skvělého rybaření na ostrově Ukulhas.

Přečíst ›

Roman, Iva a Alžběta

Vše proběhlo dle našich představ. Sedmidenní pobyt byl úžasný a moc jsme si to užili. Majitelé penzionu Elvira a Simbe se nám věnovali…

Přečíst ›

Jana a Peter, podruhé

Naše letošní dovolená opět směřovala na Maledivy. Po první zkušenosti před více jak rokem jsme nemohli jinak, Maledivy prostě nezklamou.

Přečíst ›

Jaroslav a Lukáš

Po příletu na letiště, nám pracovník penzionu zajistil přepravu až na ostrov Fulhadoo. Po příjezdu nás překvapila nádherná příroda.

Přečíst ›

Eliška a Jirka potřetí: 2019

Třetí návštěva našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Mathiveri a Omadhoo, kde si na pláži řekli své ANO!

Přečíst ›

Eliška a Jirka podruhé: 2018

Druhá návštěva Malediv našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Gaafaru a Thoddoo.

Přečíst ›

Eliška a Jirka poprvé: 2017

První návštěva našich stálých klientů. V roce 2017 navštívili ostrov Huraa.

Přečíst ›

Michala, Zdeněk, Filip, Karel a Nick

Chtěla bych moc poděkovat paní Lucce, za zprostředkování krásné dovolené na Maledivách. Komunikace s Luckou byla výborná od začátku do konce. A že to s námi neměla právě jednoduché.

Přečíst ›

Lenka a Verča 

Již po druhé a přesně po roce opět na Maledivách, jen s jednou změnou, tentokrát bez přítele, ale s kamarádkou. Po loňské bezvadné zkušenosti s Luckou jsem i tentokrát nevolila jinak.

Přečíst ›

Marie a Monika

Jsem Vám vděčná, jak jsme společně zvládly v tak krátké době před odletem dovolenou zařídit. Velmi jste mi pomohla, podpořila, že se to časově stihnout dá.

Přečíst ›

Tomáš, Dita a Sofi

Vybrali jsme si ostrov Ukulhas, kde jsme strávili 8 nocí. Pokoj byl pěkný, každý den uklizený, pitné vody dostatek. Jídlo bylo vynikající a to jsme vybíraví.

Přečíst ›

Martina a Lukáš

Strávili jsme na ostrově Omadhoo 10 noci v roce 2019 (příště bych volila 5 noci na jednom a 5 noci na druhém ostrově). Penzion byl krásný, všechno čisté jídlo vynikající (ale víceméně stejné).

Přečíst ›

Anna a David

Dovolená byla jednoznačně krásná. Měla jsem obavy, ale úplně zbytečně všechno bylo na 1*. Takže moc děkujeme za skvělou organizaci.

Přečíst ›

Andrea a Martin

V září 2019 jsme navštívili ostrov Fulhadhoo, který předčil naše očekávání. Ostrov je překrásný, pláž čistá a s minimem turistů.

Přečíst ›

Dominika a Vojta

Webové stránky paní Lucie jsme našli čirou náhodou, když jsme zkoumali kam poletíme, rychle srovnali ceny, našli letenky a po bleskové domluvě s paní Lucii, kde nám doporučila spoustu variant jsme se zvolili kombinaci Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Renáta a Jarek

Dovolená na Maledivách patřila mezi pohodové dovolenky a vcelku musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Myslím si, že jsme na Maledivách nebyli naposledy.

Přečíst ›

Tereza a Honza

Rozhodli jsme se pro kombinaci ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Paní Lucie nám poradila s výběrem, dopravou na ostrovy a zarezervovala ubytování.

Přečíst ›

Veronika a Zdeněk

Naše dobrodružná dovolená začínala na ostrově Guraidhoo, kde jsme měli zarezervované bydlení z www.booking.com. Po náročné a dlouhé cestě jsme dorazili do menšího hotelu Ithaa Beach.

Přečíst ›

Hobzovi a Štelclovi

Chci moc poděkovat za skvělou organizaci a péči o naši osmičlennou skupinu na naší dovolené na Maledivách na ostrově Mathiveri.

Přečíst ›

Světlana a Láďa

Cesta na ostrov byla kvůli velkým vlnám po cyklonu poněkud dobrodružnější, ale dorazili jsme v pořádku. Na ostrově nás přivítal p. Simbe a pí. Elvíra.

Přečíst ›