Napsali o nás

Kristýna a František

Naše rozhodnutí vydat se v polovině léta na Maledivy bylo velmi spontánní a pro Kristy jako věčného plánovače i dost na poslední chvíli.

Přečíst ›

Michaela a Mirka, sestry na tripu

Nebudu zastírat, že jsem byla napjatá, a to jak ohledně dopravy a navázání na plavbu lodí na ostrov, tak ohledně počasí, ubytování, stravy, služeb apod. 

Přečíst ›

Oldřiška, Petr a Jakub: dva lokální ostrovy na Baa atolu a resort

Dovolenou na přelomu července a srpna jsme strávili na 2 lokálních ostrovech – Dharavandhoo, Maalhos a v resortu Reethi Beach Resort.

Přečíst ›

Petr – sólo dovolená na ostrově Dhigurah

O dovolené na Maledivách jsem začal uvažovat 72 hodin před plánovaným časem odjezdu.

Přečíst ›

Lukáš, Lea a Elenka

V roce 2020 jsme poprvé navštívili Maledivy. Když jsme se tento rok rozhodovali, kde jet na dovolenou, Maledivy zvítězili a proč? Chtěli jsme se opět ponořit do průzračné vody a pozorovat nádherný podmořský svět.

Přečíst ›

Klára, Petr a Isabelka

Moc děkujeme za úžasné zprostředkování a naplánovaní snové dovolené. Byli jsme na ostrově Thoddoo a pak v Paradise Island resortu a oboje byla naprosto skvělá volba. ❤️🤩

Přečíst ›

Svatební cesta Zdeňka a Zuzky

V červnu 2022 jsme se vzali a začali plánovat, svatební cesta to není jen tak. Můj návrh na týden pod stanem u blízkého rybníku, ale hlavně výborné udírny a piva jako křen neprošel, což dosud nechápu.

Přečíst ›

Vojtkovi

O této dovolené nelze mluvit jinak, než v superlativech, a to v pozitivním slova smyslu. Byla to naše nejkrásnější, nejdobrodružnější, nejdelší, nejrozmanitější a doposud nejvzdálenější dovolená.

Přečíst ›

Jana

Díky paní Lucii se mi mohl splnit i můj sen, a to dovolená na Maledivách. Dle našeho přání nám paní Lucie vybrala 2 ostrovy: Bodufulhodhoo a ostrov Ukulhas. Byla to volba přesně pro nás.

Přečíst ›

Katka a Tomáš s dětmi a babičkou

Musím říct, že vyjet na Maledivy byla skvělá volba. Webové stránky jsou úžasně přehledné, dovolenou jsem plánovala dlouho a moc mě bavilo prohlížet jednotlivé ostrovy, ubytování a číst recenze.

Přečíst ›

Klára, František a Mia

Děkujeme paní Lucii za zařízení naší vysněné dovolené. Chtěli jsme poznat místní ostrov i resort a tím, že jsme se trošku obávali přesunů, svěřili jsme se paní Lucii.

Přečíst ›

Denisa a Petr

Excelentní služby, ochota odpovídat na milion otázek, vstřícnost a přátelské jednání, nelze popsat slovy. My už teď víme, že chceme zpět, nejlépe okamžitě a 100% jenom s MALEDIVY LEVNĚ a touto úžasnou ženou.

Přečíst ›

Iva s rodinou

Ráda bych poděkovala za zprostředkování naší dovolené v resortu Amaya. Bylo až neuvěřitelné, co vše jsme na tak malém ostrůvku mohli vidět.

Přečíst ›

Karolína a Michal

Viděli jsme velké množství fotek na instagramu a nemohli jsme věřit, že takový ráj na zemi opravdu existuje.

Přečíst ›

René s rodinou

Naše třetí dovolená s Luckou. V minulosti Huraa, Ukulhas, Thoddoo, tentokrát ostrovy Fulhadhoo a Fehendhoo. Rozhodně nekončíme. Lucku už bereme jako kamarádku a hlavně dobrého přítele na telefonu. Lucko, ještě jednou díky za vše.

Přečíst ›

Lucka a Robert – podruhé

Tímto bychom chtěli mockrát poděkovat Lucce a Markovi z Maledivy levně za zprostředkování tak úžasné dovolené. Po celou dobu pobytu byli s námi v kontaktu. Je vidět, že svou práci dělají srdcem.❤️

Přečíst ›

Petr a Markéta

Zdravíme všechny, kteří si chtějí chtějí splnit sen a strávit pár dnů v opravdovém ráji. Nám se to díky pomoci paní Lucie povedlo do nejmenšího detailu.

Přečíst ›

Zuzana, Tomáš a Gabriela

Úvodem bychom Vám chtěli moc poděkovat za organizaci naší dovolené. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Vše fungovalo jak má a komunikace s Vámi byla bezproblémová a příjemná.

Přečíst ›

Dagmar a Pavel

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme.

Přečíst ›

Jolana s dcerou a babičkou

Jedním slovem fantazie, tak by se dala popsat naše dovolená na Maledivách. Jak už to bývá na stránku Maledivy-levně.cz jsem se dostala úplně náhodou a po pár emailech s paní Lucií bylo rozhodnuto, že poletíme.

Přečíst ›

Bohdana + Vašek

Na Maledivách jsme byli poprvé a bylo to boží! Pro náš pobyt jsme si vybrali dva ostrovy: Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Jana

Rádi bychom poděkovali Lucii za její přístup a péči při výběru naší krásné dovolené. Navštívili jsme 3 ostrovy: Omadhoo, Dhangethi a Dhigurah.

Přečíst ›

Bára s rodinou

Dovolená na ostrově Fodhdhoo byla splněný sen nejen pro nás, ale hlavně pro naše děti. Maledivy jsme si s manželem nadělili kdysi na svatební cestu (Sun Island) a děti si při listování našimi fotoalby vždy stýskaly, že by někdy chtěly jet také.

Přečíst ›

Lucka a Robert

Tímto bychom chtěli moc poděkovat za vše Lucce a Markovi z Maledivy levně. Byli s námi prakticky denně v kontaktu. Pomohli a poradili ve všech možných situacích. Mají neskutečný přehled ve všem a přesně takto si představujeme péči o klienty. Zkrátka 100% servis.

Přečíst ›

Michaela a Vladimír – podruhé

Přes Lucku na jsme byli na Maledivách podruhé a rozhodně ne naposledy. Měli jsme to štěstí, že jsme se s ní na ostrově potkali a pomohla nám zařídit svatbu.

Přečíst ›

Petra a Štefan

Dovolená na Maledivách byla splněným snem. Na Maledivy jsme se chystali poprvé, a tak jsme agenturu maledivy-levne kontaktovali pro výběr ostrovů a rezervaci ubytování. Požadavky byly krásné tyrkysové pláže a dobré jídlo.

Přečíst ›

Tereza s rodinou

Po době covidové jsme se v roce 2022 rozhodli, že se konečně zase podíváme někam k moři. Prohlíželi jsme různá místa a lokality, ale nic nám extra nepadlo do oka. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě v reklamě vykoukne fotka ostrova na Maledivách.

Přečíst ›

Silva a Petr

Tímto bychom rádi poděkovali Lucii, za její nadstandardní přístup a maximální péči nejen při poskytování detailních informací už při výběru naší kouzelné dovolené, ale především za maximální péči a velmi přátelský přístup při přípravě cesty a v průběhu celého našeho pobytu na obou ostrovech.

Přečíst ›

Lea a Petr

Co se ostrova týče….POHÁDKA ❤️ Nikdy jsme neviděli nic krásnějšího. Opravdu, přesně tak, jak zná člověk ze všech těch obrázků.. bílý písek, prázdné pláže a nekonečný průzračný oceán.

Přečíst ›

Simča, Petr, Ondřej a Petřík

Rozkaz zněl jasně 🙂 moře, bílý písek a odpočinek. S paní Lucií jsem se prvně spojila po e-mailu a začátek naší plánované dovolené byl na cestě. Dala jsem poptávku a dostala nabídku, vše co jsem požadovala Lucie splnila.

Přečíst ›

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Zuzka a Slávek

Na Maledivy jsme se rozhodli vyrazit ze dne na den. Díky Lucii jsme zažili Maledivy asi jako málokdo, kdo si zakoupí zájezd v resortu, jak často nabízí cestovky.

Přečíst ›

Michaela a Jakub

Jsme mladý pár Jakub a Michaela. Navštívili jsme ostrovy Mathiveri a Thoddoo. Díky agenturě maledivy-levne.cz jsem si mohla splnit svůj velký sen!

Přečíst ›

Petra a Alexandra

Dovolená na Maledivách je nejlepší volbou pro dokonalý odpočinek. Komunikaci s Agenturou zařídila moje kamarádka a společně vybraly ostrovy, na které chceme jet. Řešily jsme velikost ostrova, dostupné bikini pláže a možnost výletů a zážitků.

Přečíst ›

Viktoria a Lucia

Hodnotenie je určite veľmi kladné. Keď si má človek predstaviť niečo pod slovom raj tak ostrov Fehendhoo od toho nemá určite ďaleko.

Přečíst ›

Petr, Jana a Tobík

V létě 2021 jsme začali přemýšlet, kam v zimě vycestujeme. Vzhledem k tomu, že jsme se v roce 2020 zasnoubili v Thajsku, věděli jsme, že naši dovolenou spojíme i se svatebním obřadem.

Přečíst ›

Katka, Lukáš a Daneček

Již od začátku formování naší dovolené se nám plně věnovali a svými radami nám připravili itinerář, který bychom bez perfektních znalostí Malediv vytvářeli sami jen těžko.

Přečíst ›

Dana a Míša

Vždy jsem si myslela, ač jsme procestovali strašně moc i vzdálených lokalit, že Maledivy jsou cenově nedostupné, protože dát 80.000 Kč za pobyt v rezortu na osobu na jeden týden mně připadalo moc.

Přečíst ›

Veronika a Jaroslav

Na Maledivy jsme se vydali začátkem ledna 2022 na svatební cestu. Že pojedeme právě na Maledivy jsme si slíbili ještě dávno před svatbou.

Přečíst ›

Hanka a Lukáš

Je to asi týden co jsme se s manželem vrátili z nejkrásnější dovolené v našem životě. Doteď jsme zastávali názor, že pokud máme možnost poznat svět, nebudeme se vracet na stejná místa. Ale myslím – jsem si jistá – že pokud to půjde, na Maledivy se minimálně ještě jednou v životě vrátíme!

Přečíst ›

Jana a Martin

Když jsem někdy na podzim loňského roku kontaktovala Vaši agenturu, s přáním, splnit si sen, a k 50. tým narozeninám si dát dárek v podobě dovolené na Maledivách, netušila jsem zdaleka, co mne, a se mnou i mého muže, tedy nás, čeká.

Přečíst ›

Alena a Dana

Jsem ráda, že jsme poznali život Maledivanů, nevím z čeho tam žijí, připadá mi, že tam většina lidí nic nedělá. Jet do resortu za přemrštěné ceny mi přijde zbytečné, to se musí všechno zažít.

Přečíst ›

Martina, Petr, Matěj a Mikuláš

Děkujeme paní Lucii za zprostředkování ubytování přes vánoční svátky. Na naše přání něčeho méně rušného nám byly doporučeny ostrovy Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Pavel, Lucie a Nelča

Máme názor že svět je dost velký na to, aby jsme se vraceli do stejné destinace, ale na Maledivy se určitě vrátíme.

Přečíst ›

Vendy a Martin 

Tak už jsme BOHUŽEL doma. Bylo to skvělý! Moc by jsme chtěli poděkovat Lucce za nádhernou dovolenou na ostrově Dharavandhoo. 

Přečíst ›

Blanka, Michal a Valentýnka

S rodinou (pár 35 let + 15 měsíční dcerka) jsme se rozhodli pro první společnou dovolenou v teple u moře. Mezi hlavní požadavky patřila možnost nočního letu, ubytování u pláže a samozřejmě teplé počasí a moře.

Přečíst ›

Pan Žák s dcerou a vnoučaty

Jmenuji se Vilém Žák, je mi 79 let a na Maledivy jsem jel v době pandemie se svou dcerou a dvěma vnoučaty.

Přečíst ›

Martina

Jelikož jsem poprvé letěla do muslimské země, sama a ještě v době, kdy je třeba mít vyplněné velké množství formulářů kvůli covidu, rozhodla jsem se obrátit na Lucku.

Přečíst ›

Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách. Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Přečíst ›

Anetka + Honza

Hotel byl fajn i jeho majitel. Vše nám vysvětlil a řekl, jak to na ostrově chodí. Po dobu pobytu nám každý den uklidili a dali nové ručníky, pitnou vodu jsme měli neustále připravenou, ale co nás nejvíce uchvátilo bylo jídlo.

Přečíst ›