Napsali o nás

Novomanželé Lukešovi

Rádi bychom zhodnotili naše líbánky na lokálním ostrově Omadhoo. Cesta začala trošku strašidelně tím, že na letišti v Male na nás nikdo nečekal, loď měla odjíždět v 11:00 a my v půl 11 začali nahánět pána na letišti. Nicméně jsme se pánovi přes informace nakonec dovolali a také se našli 🙂

Přečíst ›

Lucie a Josef

Navštívili jsme ostrov Omadhoo, který nás naprosto uchvátil svými krásnými plážemi a milými místními lidmi. Vše jsme měli díky Lucii skvěle naplánované a to i v poměrně krátkém čase.

Přečíst ›

Iveta a Honza

Snad poprvé v životě, co jsem uviděla nějakou fotku či obrázek Malediv, jsem si přála se tam alespoň jednou podívat, jenže jsem si myslela, že je to finančně nesplnitelné… Ale my s přítelem tam letěli! Letěli jsme na Maledivy jen díky agentuře Maledivy-levně ❤️

Přečíst ›

Domča a Nikča

Na Maledivách jsme byly 12 dní a dohromady procestovaly 3 lokální ostrovy. Lucka nám zařídila všechny transfery a byla nám neustále k dispozici.

Přečíst ›

Daniela

Na Maledivy jsem se rozhodla jet sama a díky skvělé práci této cestovní agentury o mě bylo naprosto perfektně postaráno.

Přečíst ›

Petr a Simona

Nápad vrátit se na Maledivy vznikl v polovině března 2021 a již 9 dubna jsme odlétali z Prahy přes Dubai do Male.

Přečíst ›

Pavla a Kája

Moc ráda bych poděkovala Lucce, že mi pomohla najít ubytování a ostrov přesně podle našich potřeb. Byla to nejlepší a naprosto nezapomenutelná dovolená a nejdelší pobyt u moře v mém životě.

Přečíst ›

Radek s rodinou

Pro Maledivy jsme se rozhodli z důvodu koronavirové situace v našich oblíbených destinacích a ještě k tomu na poslední chvíli.

Přečíst ›

Lenka a Petr

Naše první společné moře. Když jsme se v této nelehké době dívali, kam se může a kam ne, tak na přítelkyni vyskočila fotka Malediv …..volba byla jasná.

Přečíst ›

Katarína

Na agentúru a pani Luciu som sa obrátila na poslednú chvíľku, asi 5 dní pred mojim odletom. Ešte raz Vám veľmi pekne chcem poďakovať za takú rýchlu reakciu a dokonalé zorganizovanie celej mojej dovolenky na poslednú chvíľu.

Přečíst ›

Michala a David

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Lucce za další krásnou dovolenou v ráji. Tentokrát jsme vybrali ostrov Omadhoo.

Přečíst ›

Camilla & Tomáš

S naší dovolenou jsme se obrátili na Lucku z maledivy-levne.cz s prosbou kombinaci dvou ostrovů se zájmem o aktivity, poznání a zároveň utéct zimě a covid pandemii v Evropě.

Přečíst ›

Václav a Dolores

Posílám hodnocení na dva pobyty a to Omadhoo a Dhigurah. Celková spokojenost a poděkování paní Lucii Michalakové a dál přikládám pár fotek. Děkujeme za spolupráci a pěknou dovolenou.

Přečíst ›

Lenka

Ráda bych Vám alespoň touto cestou moc poděkovala za naprosto perfektní a profesionální přístup a pomoc s organizací naší dovolené na Maledivách.

Přečíst ›

Natálie a Zdeněk

Hledáš exkluzivní hotelový komplex? Animační programy, reprodukovaná hudba, kde alkohol teče proudem? V tom případě jeď někam jinam…

Přečíst ›

Homolovic

V prvé řadě bych ráda poděkovala paní Lucii za vše, co pro nás v této nelehké a dá se říct i šílené době udělala. Cestování za COVIDové situace je složité, nicméně ničeho nelitujeme. Naše šestičlenná skupina si vybrala kombinaci ostrovů Mathiveri a Ukulhas.

Přečíst ›

Vendy a Petr

Cíl a důvod naší cesty byl jasný. Na pár dní zcela vypnout, nemuset nic řešit a mít čas jen pro sebe. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Maledivy a ostrov Mathiveri.

Přečíst ›

Veronika a Libor s rodinou

Byly jsme na ostrově Thinadoo. Všechno bylo perfektní: jídlo, přístup jak majitelů tak i zaměstnanců ubytování. Díky majitelům ubytování jsme hrozně moc zažili a poznali. Chtěla bych se tam s rodinou zase vrátit.

Přečíst ›

Markéta a Jana

Pobyt od nás dostala mamka jako dárek k narozeninám. Byly jsme ubytovány v hotelu Ostrov. Hotel byl moc pěkný a útulný, stejně jako náš pokoj.

Přečíst ›

Patricie, Zdeněk a Eliáš

V listopadu 2020 jsem dostala od partnera ke svým kulatým narozeninám nekonkretizovaný dárkový poukaz na pobyt na Maledivách.

Přečíst ›

Ludmila a Zdeněk

Dlouho jsme se rozhodovali, zda vybrat v této „covitové“ době lednovou dovolenou na Zanzibaru či na Maledivách. Nakonec nás Lucka přesvědčila. Rozhodli jsme se tedy pro Maledivy. Zajistila nám pobyt na dvou lokálních ostrovech Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Nikola a Mirek

Už teď víme, že jsme lokální ostrovy rozhodně nenavštívili naposledy a že příště zase moc rádi využijeme služeb Lucky…

Přečíst ›

Michaela a Karel

Hodnocení kombinovaného pobytu Thoddoo – Mathiveri – Ukulhas. První hodnocení klientů kteří cestovali v Covid době.

Přečíst ›

Eva a Laura

Na Vysoké škole jsme si s kamarádkou slíbily, že pokud ji dokončíme, tak si splníme sen a vydáme se na Maledivy. Našla jsem maledivy-levně a už jsme se začaly těšit, že se náš sen splní. A bylo to tak.

Přečíst ›

Míša, Pavel a Natálka Kremlovi

Dovolená s Maledivy-levně? Určitě. Doporučujeme všem našim známým. Od začátku perfektní komunikace s Vámi. Včetně organizace hotelů a nabídnutí nejlepších variant ostrovů pro rodinu s dítětem dle našich požadavků.

Přečíst ›

Jara, Romana, Kamča

Poprvé jsme navštívili Maledivy v lednu 2020. Níže popsané hodnocení bude si trochu odlišné od většiny ostatních recenzí. Hlavním důvodem pro náš 9-denní pobyt byl totiž příslib skvělého rybaření na ostrově Ukulhas.

Přečíst ›

Roman, Iva a Alžběta

Vše proběhlo dle našich představ. Sedmidenní pobyt byl úžasný a moc jsme si to užili. Majitelé penzionu Elvira a Simbe se nám věnovali…

Přečíst ›

Jana a Peter, podruhé

Naše letošní dovolená opět směřovala na Maledivy. Po první zkušenosti před více jak rokem jsme nemohli jinak, Maledivy prostě nezklamou.

Přečíst ›

Jaroslav a Lukáš

Po příletu na letiště, nám pracovník penzionu zajistil přepravu až na ostrov Fulhadoo. Po příjezdu nás překvapila nádherná příroda.

Přečíst ›

Eliška a Jirka potřetí: 2019

Třetí návštěva našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Mathiveri a Omadhoo, kde si na pláži řekli své ANO!

Přečíst ›

Eliška a Jirka podruhé: 2018

Druhá návštěva Malediv našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Gaafaru a Thoddoo.

Přečíst ›

Eliška a Jirka poprvé: 2017

První návštěva našich stálých klientů. V roce 2017 navštívili ostrov Huraa.

Přečíst ›

Michala, Zdeněk, Filip, Karel a Nick

Chtěla bych moc poděkovat paní Lucce, za zprostředkování krásné dovolené na Maledivách. Komunikace s Luckou byla výborná od začátku do konce. A že to s námi neměla právě jednoduché.

Přečíst ›

Lenka a Verča 

Již po druhé a přesně po roce opět na Maledivách, jen s jednou změnou, tentokrát bez přítele, ale s kamarádkou. Po loňské bezvadné zkušenosti s Luckou jsem i tentokrát nevolila jinak.

Přečíst ›

Marie a Monika

Jsem Vám vděčná, jak jsme společně zvládly v tak krátké době před odletem dovolenou zařídit. Velmi jste mi pomohla, podpořila, že se to časově stihnout dá.

Přečíst ›

Tomáš, Dita a Sofi

Vybrali jsme si ostrov Ukulhas, kde jsme strávili 8 nocí. Pokoj byl pěkný, každý den uklizený, pitné vody dostatek. Jídlo bylo vynikající a to jsme vybíraví.

Přečíst ›

Martina a Lukáš

Strávili jsme na ostrově Omadhoo 10 noci v roce 2019 (příště bych volila 5 noci na jednom a 5 noci na druhém ostrově). Penzion byl krásný, všechno čisté jídlo vynikající (ale víceméně stejné).

Přečíst ›

Anna a David

Dovolená byla jednoznačně krásná. Měla jsem obavy, ale úplně zbytečně všechno bylo na 1*. Takže moc děkujeme za skvělou organizaci.

Přečíst ›

Andrea a Martin

V září 2019 jsme navštívili ostrov Fulhadhoo, který předčil naše očekávání. Ostrov je překrásný, pláž čistá a s minimem turistů.

Přečíst ›

Dominika a Vojta

Webové stránky paní Lucie jsme našli čirou náhodou, když jsme zkoumali kam poletíme, rychle srovnali ceny, našli letenky a po bleskové domluvě s paní Lucii, kde nám doporučila spoustu variant jsme se zvolili kombinaci Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Renáta a Jarek

Dovolená na Maledivách patřila mezi pohodové dovolenky a vcelku musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Myslím si, že jsme na Maledivách nebyli naposledy.

Přečíst ›

Tereza a Honza

Rozhodli jsme se pro kombinaci ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Paní Lucie nám poradila s výběrem, dopravou na ostrovy a zarezervovala ubytování.

Přečíst ›

Veronika a Zdeněk

Naše dobrodružná dovolená začínala na ostrově Guraidhoo, kde jsme měli zarezervované bydlení z www.booking.com. Po náročné a dlouhé cestě jsme dorazili do menšího hotelu Ithaa Beach.

Přečíst ›

Hobzovi a Štelclovi

Chci moc poděkovat za skvělou organizaci a péči o naši osmičlennou skupinu na naší dovolené na Maledivách na ostrově Mathiveri.

Přečíst ›

Světlana a Láďa

Cesta na ostrov byla kvůli velkým vlnám po cyklonu poněkud dobrodružnější, ale dorazili jsme v pořádku. Na ostrově nás přivítal p. Simbe a pí. Elvíra.

Přečíst ›

Andrea a Veronika

Rády bychom vám touto cestou poděkovaly za zajištění krásného pobytu na ostrově Thoddoo. Naši ubytovatelé Hassan s Nihanem se o nás skvěle starali.

Přečíst ›

Michaela a Ondřej

Naší dovolenou jsme si vybrali na dvou ostrovech Ukulhas a Fulidhoo, na stránky maledivy-levne.cz jsem koukala už dávno předtím a plánovala, který ostrov si tedy vybrat.

Přečíst ›

Jana a Mirek

Všechno bylo tak, jak jste popsala od příletu až do posledního dne naší nádherné dovolené. Na letišti nás vyzvedl Ahmed majitel hotýlku. Vzal nás na kafe, kde jsme dostali další informace.

Přečíst ›

Jana a Karel

Hodnotíme tuto dovolenou jako pohodovou. Věděli jsme do čeho jdeme, tak jsme nečekali super resorty. Vše bylo tak, jak jsme si to na vašich stránkách přečetli.

Přečíst ›

Marcela, Roman a Ferda

Před několika málo dny jsme se vrátili z nádherné dovolené na Maledivách. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat úžasné paní Lucce Michalakové (Maledivy- levně), která nám od prvního kontaktu pomáhala při výběru ostrovů, poskytovala rady a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy.

Přečíst ›