Kombinace ostrovů Mathiveri a Feridhoo

Jak už jsem vám psala, náš příjezd na Maledivy byl trochu hektický, nicméně v momentě kdy jsme dorazili na naše první ubytování to z nás všechno spadlo.

Kombinace Mathiveri Feridhoo

Kombinace Mathiveri Feridhoo

Mathiveri byl krásný menší ostrůvek, ubytování fungovalo bezvadně, výborné jidlo, skvělý servis. Půjčili jsme si zde i kajak a personál nám také zajistil neuvěřitelný výlet na plavání s mantami a žraloky. V životě jsem nemyslela, že to přes svůj strach z hloubky zvládnu a že uvidím něco tak úžasného.

sandbank Mathiveri

Druhá zastávka, ostrov Feridhoo

Když jsme přijeli na Feridhoo, spadla nám brada. Ubytování bylo krásné, moderní, velice klidné. Večeři jsme si objednávali z lístku, snídaně byla formou bufetu. Když nás pán vzal na pláž, opravdu jsme se nestačili divit, že existuje něco tak krásného.

Pláž byla v dubnu prázdná, lehátek bylo dostatek, často jsme měli pláž jen pro sebe. Troufám si říct, že pláž na tomto ostrově byla určitě daleko krásnější, než na Mathiveri, ale i ta měla svoje kouzlo.

kajak na pláži Malediv

Počasí v dubnu

Bála jsem se v dubnu počasí, ale z 10 dnů nám pršelo jen jedno odpoledne, jinak slunečno a neskutečné teplo.

volavka na pláži

Zásnuby

Maledivy jsme si naprosto zamilovali. I přesto, že s přítelem jezdíme na některá místa opravdu jen jednou a více nás nelákají, Maledivy navštívíme znovu a určitě přes vaší agenturu.

Určitě je to také i z důvodu, že mne přítel na Mathiveri při západu slunce na pláži požádal o ruku.
Navždy to bude místo, které budeme mít v paměti a kam se časem budeme chtít vrátit.

Děkujeme Vám za zprostředkování a že je tu možnost poznávat Maledivy levně. 🙂

Anežka 

Další fotky k recenzi

Kam dál?