Jolana s dcerou a babičkou

Jedním slovem fantazie, tak by se dala popsat naše dovolená na Maledivách. Jak už to bývá, na stránku Maledivy-levně.cz jsem se dostala úplně náhodou a po pár emailech s paní Lucií bylo rozhodnuto, že poletíme. Letěly jsme já s dcerou a babička, i z toho důvodu jsme měly domluvený extra pokoj, abychom měly soukromí.

recenze hotel Maledivy

Byla to opravdu skvělá dovolená bez sebemenších problémů. Z Male jsme jeli speedboatem cca dvě hodiny na ostrov Bodufolhudhoo, před odjezdem bylo v příletové hale velmi rušno a zmatek, ale nakonec jsme se v pořádku nalodily, ač to nevypadalo, mělo vše svůj řád. :-)

První ostrov

Po příjezdu na ostrov se nás hned ujal velmi vstřícný personál (nikde ve světě jsem nezažila tak ochotný personál) . Ubytování bylo opravdu krásné a čisté, jídlo bylo chutné a i přizpůsobeno dětem, ale pokud jsme chtěly něco jiného, nebyl vůbec problém.

Hotel je hned u pláže, kde bylo během dne pár lidí. Ostrov je menší, ale i zde jsou malé obchůdky, kde koupíte základní věci a pochutiny. Doporučuji zde koupit i místní repelent, který stojí asi 2 dolary, krásně voní a zabírá. Pláž pěkná, s výhledem na protější resort a s mírným přístupem do vody, ideální pro děti. Pokud plavete kus od pláže, můžete se kochat podmořským životem v okolí útesu. Mořská želva, žralok a hejna ryb, to vše zde můžete pozorovat každý den.

Druhý ostrov

Jako druhý ostrov nám byl doporučen Ukulhas. Tento ostrov je větší, mnohem více turistický. Je zde mnoho obchůdků, restaurací a plážových barů s lehátky zdarma. Příjemný stín zajišťují palmy. Z mola bylo možné pozorovat žraloky, želvy a rejnoky. Hotely i penziony nabízejí širokou škálu výletu , absolvovala jsem plavání s mantami a byl to super zážitek.

Paní Lucie nám sestavila dovolenou na míru a po celou dobu nám byla k dispozici na whatsappu. Již plánujeme další cestu, tentokrát na jiné ostrovy a opět si necháme od Lucky doporučit kam vyrazit.

Lucce velké díky

Jolanky

Fotky k hodnocení

Kam dál?