Videa z Malediv

Na této stránce bychom rádi prezentovali videa zachycující výsledky naší práce, což je Vaše povedená dovolená na Maledivách.

Většinu videí jsme natočili sami, na kvalitě videí je to vidět 🙂 . Další videa prezentovaná na této stránce jsou od našich spokojených klientů nebo se jedná prezentaci samotných resortů.

Jsme cestovní agentura. Zajistíme Vám nejlepší dovolenou na Maledivách.

Video našich klientů

Toto úžasné video natočili naši klienti při kombinovaném pobytu. Navštívili lokální ostrov Fodhdhoo a resort Villa Nautica. Video je natočené v roce 2023 v rozlišení 4K. Recenzi pobytu si přečtěte zde.

Další videa z Malediv

Naše nejnovější video Maledivy 2024

Naše nejnovější video bylo natočeno na ostrůvku Bodufolhudhoo. Na ostrově nabízíme úžasný hotel přímo na pláži.

Plážová vila resortu FURAVERI

Resort Furaveri nabízí nádherné zahradní, plážové a vodní vily. Na videu uvidíte prohlídku plážové vily s bazénem.

Plážová vila s bazénem na resortu IFURU

Moc rádi Vám zajistíme pobyt v resortu IFURU. Služby resortu Vám dokážeme nabídnou za bezkonkurenční ceny.

Maledivy video – ostrov Mathiveri

Video penzionu na ostrově Mathiveri. Na ostrově nabízíme malý, útulný penzion v blízkosti pláže za nízkou cenu. Ostrov má krásnou pláž a sandbank na který můžete i doplavat.

Výlety na ostrově Omadhoo

Podívejte se na video u výletu, který můžete absolvovat pokud budete ubytovaní na ostrově Omadhoo. Na tomto neobydleném ostrově může i přespat jako Robinson Crusoe.

Cesta z hotelu na pláž | ostrov Dhigurah

Na mobil jsme natočili cestu na pláž z hotelu na ostrově Dhigurah. Ostrov je vyhlášený svou téměr 3 km dlouhou pláží.

Apartmán JACUZZI SUITE – ostrov Ukulhas

Hotel na krásném ostrově Ukulhas nabízí klasické dvojlůžkové pokoje, rodinné apartmány ale i tuto lahůdku: luxusní apartmán s otevřenou koupelnou, terasou, postelí s nebesy a privátní vířivkou.

Video našich klientů

Krásné video od našich klientů, kteří v roce 2022 navštívili tři lokální ostrovy: Dhangethi, Omadhoo a Dhigurah.

Video klientů z ostrova Rasdhoo

Krásný ostrov Rasdhoo si zamilujete. Okolo ostrova je velmi bohatý korálový útes plný života, zažijete tu úžasné šnorchlování.

Přečtěte si hodnocení klientů kteří s námi ostrov již navštívili.

Video klientů z ostrova Dharavandhoo

Krásné video plné podmořských záběrů natočili naši klienti. Zvolili nádherný hotel s bazénem a výhledem na moře na ostrově Dharavandhoo.

Video klientů z roku 2019

Nechcete být celý pobyt na jednom ostrově? Žádný problém a výborný nápad. Nakombinujeme Vám ostrovy tak, abyste neztráceli čas a peníze komplikovanými přejezdy.

Klienti na videu navštívili ostrovy Mathiveri a Ukulhas.

Villa Park Resort

Velmi oblíbený resort ležící na Ari atolu. Villa Park je vhodný pro rodiny s dětmi. Nabízí také cenově dostupné ubytování ve vodních vilách – domečkách na vodě.

V následujícím videu se podíváte jak může pobyt v resortu vypadat. Pobyt v resortu Vám moc rádi zajistíme.

Video resortu Villa Nautica

Pokud se Vám po příletu nechce již dalece cestovat, je pro Vás resort Villa Nautica správnou volbou. Cesta do resortu pohodlným člunem zabere jen asi 15 min.

Video resortu Royal Island Resort

Royal Island je menší resort na Baa atolu v blízkosti rezervace Hanifaru Bay. Rezervujte si u nás pobyt v tomto krásném resortu.

Svatba na pláži

Na Maledivách jsme v roce 2015 absolvovali svatbu ze které je toto video. Od té doby jsme svatební obřad na pláži zajistili celé řadě našich klientů.

Video Maledivy 2017, ostrov Huraa:

Ostrov Huraa byj úplně prvním ostrovem který jsme nabízeli. Ostrov se zásadně proměnil, ztratil svoje kouzlo a odešel z něho náš partner Mustafa. Proto zde v současné době ubytování nenabízíme.

Naše první video, rok 2015

Takto to vypadalo když jsme na Maledivy přiletěli podruhé (poprvé s kamerou), psal se rok 2015.

Video vyhlídkový let Maledivy

Měli jsme úžasnou možnost zažít vyhlídkový let hydroplánem. Hydroplánem se zpravidla létá do resortů. Tento úžasný zážitek můžeme zajistit i Vám.

Video plavání se želvami

Také se Vám, stejně jako nám, tak líbí mořské želvy? Na Maledivách si je můžete prohlédnout opravdu zblízka a v jejich přirozeném prostředí. Ubytujte se v tomto penzionu, s velkou pravděpodobností na ně narazíte při šnorchlování z pláže.

Sandbank

Sandbanky jsou písčité útesy, které se tajemně vynořují z křišťálově čistých vod Indického oceánu, nabízejí idylické prostředí pro odpočinek a relaxaci. Tyto přírodní písčité ráje jsou ideálním místem pro romantické pikniky, svatební obřady nebo jednoduše pro nezapomenutelné chvíle, kdy můžete obdivovat nekonečný oceán a slunečné paprsky.“

Každá návštěva sandbanku na Maledivách je jedinečným zážitkem, kde se spojuje neopakovatelná krása písečných pláží s pohádkovým podmořským světem.

naše agentura Vám zajistí nejkrásnější výlet na sandbank.

Video podmořský svět Maledivy

Pod vodou je toho na Maledivách k vidění opravdu hodně. Tento ostrovní ráj je domovem jednoho z nejpestřejších a nejbohatších podmořských ekosystémů na světě. Od fascinujících korálových útesů, které jsou domovem tisíců barevných ryb, přes elegantní manty a rejnoky, až po vzácné druhy jako jsou mořští koníci a želvy, zde každý potápěč nebo šnorchlař objeví něco úchvatného.

Video tradiční maledivské

Tyto tance tradiční tance se nazývají Boduberu. Tento fascinující tanec, často označovaný jako ‚bubenický tanec Malediv‘, je srdcem a duší maledivské kultury. Boduberu se vyznačuje rytmickými pohyby a dynamickým tempem, které jsou synchronizovány s energickými údery na velké bubny. Tanečníci se shromažďují do kruhu a vytvářejí hypnotické rytmy, zatímco zpěváci vyprávějí příběhy skrze své písně, které často odrážejí historii, mýty a každodenní život na Maledivách.

Plavání s mantami

Stejně jako se želvami nebo žraloky, můžete plavat i s mantami. Známe ty nejlepší ostrovy kam za nimi vyrazit.

Poblíž Baa atolu leží přírodní rezervace Hanifaru bay kam se za potravou stahují desítky až stovky mant.

Kokosy na Maledivách

Kokosová palma je pro Maledivy velmi důležitá. Dali si ji i svého státního znaku. V historii Malediv vždy hrála důležitou roli. Maledivané se naučili zužitkovat její část. přečtěte si náš článek o kokosech.

Videa našich klientů:

Podívejte se na další videa našich klientů. Co nás a pobytech na Maledivách napsali naši klienti si přečtěte na stránce recenze.

Přidáme sem i Vaše video z dovolené na Maledivách?

Nejlepší dovolená na Maledivách

Jsme cestovní agentura, od roku 2014 jsme vaším spolehlivým průvodcem po kouzelném světě Malediv. Jsme připraveni Vám otevřít dveře do světa nekonečného dobrodružství a exkluzivního pohodlí, které tento ostrovní ráj nabízí. Od romantických plážových vil po vzrušující potápěčské výlety.

Chcete si zachovat vzpomínky na ty nejkrásnější okamžiky? Nabízíme profesionální fotografické a video služby, včetně úchvatných záběrů z dronu, které zachytí krásu Malediv z ptačí perspektivy.

Pojďte s námi objevovat neomezené možnosti, které Maledivy nabízejí, a zažijte cestování na úplně nové úrovni.

video maledivy


Nabízíme cenově dostupné ubytování na Maledivách. Pro Vaši vysněnou dovolenou stačí koupit letenku a vybrat si ostrov nebo resort z naší nabídky.