Pobyt v resortu Ifuru Island

Po dvacetihodinové cestě jsme dorazili do tropického ráje, kde od přistání na letišti po odlet, nemusíte vůbec nic. Vystoupíte z letadla, sympatickému pánovi, který vás očekává, předáte kufry a pasy a o všechno je postaráno, vše skvěle zorganizováno.

Pozdrav z resortu Ifuru

Servis, jídlo, čistota, příroda

Za hodinku se ocitnete na nádherném ostrově, který nemá chybu. Servis, jídlo, čistota, příroda…všechno vyladěno k dokonalosti.

relax u bazénu

Skvělé jídlo

Hned po prvním dezertu padají předsevzetí o nepřežírání. Nedá se tomu bránit 🙂 Od čerstvých plodů moře po exotické ovocné dezerty, drinky všeho druhu v jakémkoliv množství. Určitě zkuste růžový domeček na pláži se zmrzlinou (chutnala jako HD!) 24hodin denně a až se vám přejí, hned vedle vám pán udělá skvělou pizzu, kdykoliv dostanete chuť.

večeře

Personál

Vstřícný, milý a ochotný. Kamkoliv si sednete, hned jste obletováni s nachlazeným ručníkem, vodou nebo drinkem.

Pobyt v resortu Ifuru Island

Plážová vila s bazénem

Beach pool vila: Náš domek byl přímo u pláže, takže jsme se každé ráno probouzeli s výhledem na tyrkysovou vodu. Bazén hned před vilkou obklopený džunglí (2x denně manuálně čištěný) s cestičkou rovnou na pláž.

výhled na bazén z plážové vily

Podmořský život

Šnorchlování možné přímo před vilou. První korál 5metrů od pláže. Delfíni, želvy a dokonce i žraloci – všechno jsme viděli a s želvou, která vás má na háku, můžete plavat na dosah ruky do zblbnutí. Doporučujeme vyzkoušet noční pláž posetou úplně jiným životem než přes den a když budete mít trochu víc štěstí než my, prý uvidíte i modře zářící bakterie v písku.

Každou chvíli na vás padají roztomilí minigekoni ze stropu, na cestičce k moři běhají slepičky se srandovně dlouhýma nohama, když potichu z bazénu sledujete úchvatný západ sluce s vaším oblíbeným drinkem…

resort Ifuru Island Maledivy

Pobyt v resortu Ifuru Island

Prostě pecková dovolená, děkujeme! 🙂

Alena a Mirek

pozdrav z pláže

Další nádherné fotky k hodnocení pobytu v resortu Ifuru Island

Kam dál?