Pobyt na třech ostrovech Ari atolu

Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování pobytu na Maledivách od 7.2. – 22.2. 2024. Všechny tři ostrovy, které jsme navštívili byly super.

na ostrově Omadhoo

První ostrov

Omadhoo – za nás nejlepší volba. Ubytování v penzionu bylo velmi příjemné, rodinné. Pokoje čisté, klimatizace v pořádku, dostatek vody. Wifi měla nejlepší dosah v recepci, na pokojích byla slabší. Možnost uvařit si kávu, čaj nebo dát ovoce, nápoje do společné lednice. Strava skromnější, ale výběr a množství naprosto dostačující. Delegátka Bára byla skvělá a velmi milá.

Druhý ostrov

Dhigurah – zelený ostrov s dlouhým sandbankem. Zde nám bohužel moc počasí nepřálo. Ubytování v hotelu s výhledem na oceán bylo hezké. Ranní káva na břehu oceánu…. co dodat. Výborná polopenze. Voda stále k dispozici. Wifi byla opět nejlepší na recepci. Zapůjčili jsme si zde kola, což bylo pro nás velmi vtipné zpestření pobytu, hlavně při cestě k sandbanku. Výlety přímo z hotelu mohu jen doporučit. Kluci velmi pozorní, starostliví.

Třetí ostrov

Ukulhas – krásný šnorchl, hustější turistický ruch. Hodně se zde staví, což trochu kazilo klid, který nás provázel na předchozích ostrovech. Ubytování v hotelu bylo v pořádku. Polopenze moc dobrá. Voda stále k dispozici, wifi v pohodě i na pokojích. Hned u bikiny pláže. Co nám vadilo – každý večer karaoke místního umělce. Zpíval falešně a velmi hlasitě známé hity. Zábava začínala v baru na pláži před hotelem až po 22 hodině a končila kolem půlnoci. Rovněž se v tomtéž baru prodával zakázaný alkohol. Což nás mrzí.

Odsud jsme podnikli výlety na manty, žraloky, neobydlený ostrov, celodenní výlet na Thodhoo. Výlety jsme měli zajištěny přes potápěcské centrum. Opět to stálo za to. Velmi nás dojal neskutečný
přístup místních. Moc hodní a starostliví kluci. Neuvěřitelný přístup.

naše skupina v dive centru

Pár slov na závěr

Touto cestou Vám ještě jednou děkujeme za Váš čas, každodenní zájem o to zda je všechno v pořádku. Zajištění přesunů mezi ostrovy, zkrátka velmi si ceníme a vážíme Vaší práce.

Byli jsme Vaším aktivním přístupem velmi potěšeni.

Přejeme hodně štěstí, zdaru ve Vaší práci.

Myslím, že jsme Vás nekontaktovali naposled a navíc předáváme naše pouze pozitivní sdělení o Vaší agentuře dál a dál a dál…..

Za skupinu Věra a Vašek

Kam dál: