Kontakt

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím klasického telefonu, aplikací Whatsapp nebo Viber. Aplikace Messenger a Instagram používejte prosím jen na obecné dotazy.

Vše co se týká rezervací je nutné řešit přes email: info@maledivy-levne.cz

Naše kontakty

Lucie Michalaková

   

Mgr. Lucie Michalaková

Česky, anglicky a německy mluvící

Komunikace, rezervace 

tel.: +420 606 566 922

IČO: 05169275

Marek Michalak

 

Marek Michalak  

Marketing, web

tel.: +420 732 723 279

IČO: 02850788

Náš email

info@maledivy-levne.cz

Několik vět o nás

Jsme mladý manželský pár z Brna, na Maledivy jsme poprvé přiletěli na konci roku 2013. Od té doby spolupracujeme s naším prvním obchodním partnerem a přítelem Musthafou (majitel ubytování na ostrově Huraa). Na Maledivy se pravidelně vracíme na inspekční služební cesty :-) Z jedné takové líbánkové jsme si přivezli našeho syna Richarda. Vzhledem k zájmu klientů postupně přidáváme další zajímavé nabídky ubytování: kouzelný ostrůvek Gaafaru s minimem turistů, oblíbený ostrov Thoddoo se známou dlouhou bílou pláží a ostrůvek Fulidhoo. Nejnovějšími přírůstky v naší nabídce jsou ostrovy Ukulhas,  Mathiveri, Omadhoo, Fulhadhoo a také hotel na ostrově Maradhoo Feydhoo dostupný z letiště Gan. V roce 2019 jsme začali nabízet překrásné ostrovy Feridhoo a Mandhoo

Od roku 2020 Vám můžeme nabídnout i ubytování na ostrovech Dhigurah, Dhiffushi, Rasdhoo, Fodhdhoo, Thinadhoo a Vashafaru. 

Naše fotky z Malediv:

Zeptejte se přímo:

Nezapomeňte prosím uvést, jakého ostrovu se dotaz týká.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Váš dotaz

  Naše obchodní podmínky jsou uveřejněné na této stránce.

  For english check this webpage