Klára, Petr a Isabelka

Moc děkujeme za úžasné zprostředkování a naplánovaní snové dovolené. Byli jsme na ostrově Thoddoo a pak v resortu Villa Nautica (Paradise Island) a oboje byla naprosto skvělá volba. ❤️🤩

dovolená Maledivy 2023

Dovolená Maledivy 2023

Prvních 6 nocí jsme strávili na ostrově Thoddoo, kde jsme měli polopenzi v tomto penzionu. Ubytování bylo fajn, skromnější vybavení, ale nic nám tam nechybělo. Za ty peníze krásné ubytování a hlavně chci vyzdvihnout personál, který byl super.

pláž na Thoddoo Maledivy

Se vším nám poradili, byli vždy milý a výlety s nimi byly velice kvalitní a užité, což by podle mě v resortu při velké skupině nebylo takové. A co jsem koukala tak v resortu bychom dali za 1 výlet to, co tady za 3 výlety pro 3 osoby.. takže tohle mohla být nejlepší volba. 

pozorujeme delfíny

Opravdové Maledivy

6 dní aktivních na Thoddoo, kde jsme měli v plánu výlety a poznávat opravdové Maledivy, což se povedlo. Byli jsme na delfínech při západu slunce (sami s Hassanem z ubytování – má svou menší loď), takže privátní zážitek jen pro nás 3, naprosto dechberoucí a předčilo to naše očekávání. 

delfín

Svatba

Z ubytování nám taky organizovali svatbu, která byla naprosto úžasná a ani ve snu jsme si ji takhle dokonalou nepředstavovali. Za zlomek ceny oproti resortu, avšak kvalitou bych řekla srovnatelné ne-li lepší. Protože tady se opravdu snaží to udělat moc hezké, vše dle domluvy a ještě lépe.

svatba Kláry a Petr

V resortu se ty svatby dělají řekla bych tak masivně a ne tolik procítěně. Místo vybrali úžasné, jídlo bylo úžasné, dort jsem nikdy lepší nejedla.. no vše dokonalé. Sehnali nám skvělého fotografa, který nám udělal na přání i záběry z dronu a krásné svatební video

Nádherné svatební fotky

Výlety

Další výlet byl na Manty a žraloky, vše také super. S Hassanem jsme se cítili v bezpečí, výlet byl bezpečný a ve vodě s námi byla i dcera 5,5 roku naprosto bez problému s rukávkama a maskou. 

Petr s dcerou

Co stojí za zmíňku je pláž na tomhle ostrově, protože ta je prostě úžasná. Byli i léhátka, houpačky na palmách, „soukromá místečka“, když jste chtěli mít klid.. Šnorchlování přímo kousek od pláže – ideální pro děti. Viděli jsme rybky i velké želvy, což bylo super. 

podveřer na pláži

Stravování

Byli jsme rádi za polopenzi, k obědu jsme si dali jen něco menšího nebo využili skvělou restauraci kousek od ubytování, kde bylo výborné jídlo. Jídlo v ubytování bylo skromnější, ale zas nám to oproti resortu vyhovovalo, nebyli jsme přejedení a zaplácaný vším možným, prostě jsme se normálně najedli. 😀

Resort 

7 den jsme se přesunuli do resortu Villa Nautica (Paradise Island), kde jsme měli v plánu 4 noci už odpočinek, takovou malou „svatební cestu“, což přesně tak bylo. Luxusní ubytování, jídlo, služby, komfort, bazén.. no tady nebylo také co vytknout. :-) Krmení žraloků večer bylo taky hezké. Bazén naprosto TOP. 

Klára vodní vila

Hlídání dětí v resortu

V resortu je i klub pro děti, kde je každý den program a může tam být dítko i na „hlídaní“, což je také fajn. :-)

Petr v bazénu

Za mě je naprosto super volba lokální ostrov + resort. Protože ty pravé Maledivy jsou na lokálním ostrově.

Resort už toho ducha nemá.. už jsme si tolik nepřipadali jak na Maledivách.. Všechno má své. :-)

Příště budeme volit opět nějaký lokální ostrov + pár dní resort.

Těšíme se na další cestu s vámi! A děkujeme moc! :-)

Klára, Petr a Isabelka ❤️

Další úžasné fotky k recenzi

Kam dál: