Bára s rodinou

Dovolená na ostrově Fodhdhoo byla splněný sen nejen pro nás, ale hlavně pro naše děti. Maledivy jsme si s manželem nadělili kdysi na svatební cestu (Sun Island) a děti si při listování našimi fotoalby vždy stýskaly, že by někdy chtěly jet také.

rodina Maledivy

Společná dovolená na Maledivách

Rozhodli jsme se jít cestou lokálního ostrova a resort vynechat – a nelitujeme. Autentické prostředí, ospalá, pomalá atmosféra, křišťálově čisté moře, krásný reef, co více chtít. Děkujeme Lucce za pomoc při výběru, za ještě větší pomoc při online vyplňování víz těsně před odletem, kdy hrozilo, že vlastně neodletíme a za celkovou podporu a zájem během našeho pobytu.

vaaau

Ostrov Fodhdhoo

Tento ostrov z celého srdce doporučujeme. Velmi ochotný a přátelský personál, chutná kuchyně, skvělé podmínky pro potápění, čisté pláže, možnosti výletů do okolí a absolutní minimum turistů.

tady jsme si užívali

Na ostrově nás druhou půlku pobytu bylo jen 9 turistů celkem ! (jeli jsme v květnu). Žádné monzuny, nic takového, naopak doporučuji jet v tomto období, pár nočních deštíků proběhlo, ale jinak jen slunce a teplo.

Ještě jednou díky za skvělý zážitek.

Bára s rodinou

Fotogalerie k recenzi – rodina Maledivy

Kam dál: