Dagmar a Pavel

Když jsme s manželem plánovali svatební cestu netušili jsme že se ocitneme na Maledivách. Nebyli jsme schopní se rozhodnout. Samozřejmě hrály roli i penízky. Na facebooku jsem našla kontakt na Maledivy levně.cz a rozhodla jsem se napsat. Doporučili nám dovolenou přímo na míru dle mých požadavků a bylo rozhodnuto.

na pláži s kokosem

Svatební cesta Maledivy

Navštívili jsme tři úžasné ostrovy. První byl Omadhoo, malinký úžasný ostrov kde jsme byli prakticky skoro samy jen mezi místními obyvateli kteří byly naprosto úžasní. Bydlení jsme měli v malém útulném penzionku kde o nás bylo perfektně postaráno.

svatební cesta Maledivy

Ostrov Dhigurah

Druhý ostrov se jmenoval Dhigurah. Ten už byl více turistický a pro nás už komerční. Bydleli jsme v hotelu jde jsme měli opět vše zajištěno. Ostrov má nádhernou dlouhou pláž a jsou zde i vlny takže si člověk dobře zaplave. Spousty obchůdků kde si můžete nakoupit suvenýry nebo něco dobrého na zub a velmi pěkná restaurace, kde tedy úžasně vaří a po domluvě i čerstvé ryby ugrilují.

romantická večeře na Maledivách

Ostrov Thoddoo

Třetí ostrov byl Thoddoo. Přenádherný zelený ostrov plný ovoce a blankytně modrého moře kam jen oko dohlédne. Bydleni jsme měli opět v malém krásném útulném penzionku s luxusním jídlem. No taky jsme si domů přivezli pár kilo na víc 😁😁😁.

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme 😍

Dagmar a Pavel

Kam dál: