Tereza s rodinou

Rodinná dovolená Maledivy

Po době covidové jsme se v roce 2022 rozhodli, že se konečně zase podíváme někam k moři. Prohlíželi jsme různá místa a lokality, ale nic nám extra nepadlo do oka. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě v reklamě vykoukne fotka ostrova na Maledivách.

Říkám si, to je nádhera, tam jsem se vždycky chtěla se svoji rodinou podívat, ale to bude hrozně drahé. Nicméně nedalo mi to a začala jsem pátrat dál a narazila jsem právě na stránku maledivy-levne.cz a bylo to naše nejlepší rozhodnutí a nejkrásnější dovolená právě díky paní Michalakové a jejímu manželovi. Jsou to úžasní lidé se vším vám poradí a pomohou s výběrem ostrova, ubytování prostě vše na co si jen vzpomenete v tomto ráji.

rodinná dovolená maledivy

První ostrov

První naše zastávka byl ostrov Dhangethi. Musím říct, že nás tento ostrov i místní lidé okouzlili. Letěli jsme s naší 4 letou dcerou a nikde jsem ještě nezažila, že by se někde tak mile chovali k dětem. Na ubytování nás přivítali s úsměvem a cokoliv jsme potřebovali pro nás zařídili. Měli jsme krásný výhled na oceán a na ty skvělé snídaně na pláži každý den nikdy nezapomene.

Pláž byla pár minut chůze, kde naleznete klid, téměř žádné turisty. Někdy jsme tam byli opravdu úplně sami. Je zde i krásný podmořský svět, viděli jsme baby sharks, malé rejnoky a spoustu krásných rybiček.

Druhý ostrov

Další ostrov byl také překvapením, protože byl zase úplně jiný než ten první. Dojeli jsme na Dhigurah a připadali jsme si jako tři trosečníci. Ostrov je velice řídce obydlen, ovšem to nám vůbec nevadilo.

Ubytování bylo opět super, pro děti byla navíc zmrzlina, takže dcera byla nadšená. :)Kárkou se můžete nechat dovést až na konec ostrova, kde vás čeká něco, co jste ještě neviděli. Nádherná pláž, která pokračuje v sandbank a při odlivu se po něm můžete dlouze procházet.

Prostě kdo nezažil, ten nepochopí.

Na Dhigurahu nám sice moc nepřálo počasí, nicméně nás to vůbec neodradilo si to tam pořádně užít. I přesto, že je škaredé počasí, tak je tam stále teplo a teplá voda. Tak neváhejte a zaleťte si do ráje!

Tereza s rodinou

Fotky k hodnocení

Kam dál