Návod

Na této stránce Vám objasníme jak postupovat při plánování dovolené na Maledivách s využitím služeb naší cestovní agentury.

Kupte si letenky na Maledivy a my se postaráme o vše ostatní. Tak by zněl návod pokud bychom ho měli maximálně zjednodušit 🙂

Jak rezervovat dovolenou na Maledivách?

Jak rezervovat dovolenou na Maledivách?

Stručný návod zajištění pobytu na Maledivách:

Rezervace dovolené

Ano, je to opravdu takto snadné a zvládne to úplně každý. Nemusíte nikam chodit, stačí Vám počítač, internetové bankovnictví a náš web. Dovolenou na Maledivách můžete kompletně zařídit na našem webu prostřednictvím naší agentury a rezervačních formulářů našich partnerů: 

Letenky na Maledivy

Jako cestovní agentura nejsme oprávněni klientům letenky objednávat. Můžeme Vám ale předat naše rady a zkušenosti. V dnešní době se letenky kupují v zásadě jen na internetu. Více informací o nákupu letenek na Maledivy máme sepsané v tomto článku, kde si letenky můžete i zarezervovat pomocí formulářů od prodejců Pelikán a Letuška.  

Pokud letenky ještě nemáte ale již znáte ostrov který chcete navštívit, napište nám do mailu termín a my Vám před nákupem letenky ověříme dostupnost (týká se zejména hlavní sezony prosinec-únor).

Let na Maledivy

Výběr ostrova

Nabízíme ubytování na nejkrásnějších ostrovech u hlavního letiště Male. Na každém ostrově spolupracujeme s pečlivě vybranými hotely nebo penziony. Máme pro Vás dohodnuté exkluzivní ceny, lepší ceny nenajdete.

Každý ostrov je něčím výjimečný. Pokud nevíte který ostrov si z naší nabídky vybrat, přečtěte si naše srovnání ostrovů nebo nám zavolejte a my Vám na základě Vašich preferencí doporučíme pro Vás vhodný ostrov. Při delším pobytu je možné i kombinovat více ostrovů.

Dopravu na ostrovy / ostrovy / resorty zajistíme.

Krásný ostrov Maledivy

Vhodné kombinace lokálních ostrovů:

Jak rezervovat Maledivy – ubytování

Rezervujte prosím prostřednictvím emailu, nebo vyplněním rezervačního formuláře. Budeme od Vás potřebovat základní údaje pro „Rezervační potvrzení“: jména ubytovaných, tel. kontakt který budete mít s sebou, čas příletu a odletu, čísla letů a preferovanou dopravu na ostrov (trajekt, sdílený speedboat, soukromý člun, letadlo).

Tento doklad se spolu s platnými pasy kontroluje po příletu na letišti při udělování víz a také Vám slouží jako doklad o doplatku na místě – kopii má samozřejmě k dispozici i daný hotel. 

Jak rezervovat dovolenou na Maledivách?

Uhrazení rezervační zálohy

Posledním krokem potvrzení Vaší rezervace je úhrada rezervační zálohy, která je cca 15% ceny ubytování (podle ostrova) a hradí se při sjednání rezervace a to převodem v Kč. Doplatek za ubytování, dopravu a příp. výlety platíte na místě v USD – ideální je platba v hotovosti v USD (pozor: 100 USD bankovky musí mít ochranný modrý pruh), na většině hotelů lze platit i kartou. 

Resorty

Od roku 2023 Vám nabízíme i resorty. Na resortu můžete strávit celý pobyt nebo si pobyt rozdělit mezi resort a lokální ostrov. U resortů platí jiné platební podmínky než u lokálních ostrovů. V nabídce máme okolo 100 resortů.

Napište si o nejlepší cenu na email: resorty@maledivy-levne.cz

resort na Maledivách vodní vily

Neumíte anglicky? Nevadí!

Pokud máte obavy z cestování na Maledivy kvůli jazykové bariéře, nemusíte se bát. Mnoho našich klientů, kteří neovládají angličtinu, si pobyt užilo bez jakýchkoliv problémů. Vše pro vás připravíme a zajistíme předem. Rádi vám poradíme a připravíme na vše, co by vás na cestě mohlo překvapit. Navíc jsme vám stále k dispozici přes WhatsApp, abychom vám zajistili potřebnou podporu.

Na vybraných ostrovech v hlavní sezóně míváme česky mluvící delegáty.

Co Vám můžeme zajistit?

Služby na Maledivách poskytujeme od roku 2014. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a dokážeme Vám zajistit vše co Maledivy nabízí.

žralok velrybí obrovský

Nabízíme:

Dovolená na Maledivách

Maledivy jsou nám sice vzdálené počtem kilometrů, jazykem i kulturou ale místní obyvatelé jsou velice přátelští a není se čeho obávat ať už jste pár, rodina s dětmi nebo jen ženy. Abyste se mezi nimi cítili dobře, je důležité respektovat místní tradice a zvyky jako je zákaz konzumace alkoholu (zákaz dovozu a nemožnost koupě na lokálních ostrovech) a také pohyb v plavkách pro ženy jen na turistické bikini pláži a na výletech (opuštěné ostrovy, sandbanky, šnorchlování z lodi atd.)

V dnešní době již není třeba řešit zahalená ramena a kolena, ale oblečení je dobré volit s rozmyslem. (žádné hluboké výstřihy, minisukně apod.) Více informací o lokálních ostrovech na Maledivách se dozvíte v našem článku na blogu: Co je to lokální ostrov.

Dovolená na Maledivách

Kolik stojí pobyt na Maledivách?

Dovolená na Maledivách lze pořídit za překvapivě nízkou cenu.

Ceny letenek na Maledivy se zavedenými leteckými společnostmi se pohybují okolo 18 tis. Kč. Nízkonákladová společnost WizzAir prodává letenky na Maledivy i za 7 tis. Kč. Je jasné že tato cena má svá omezení.

Pobyty v resortech začínají na ceně 10 tis. Kč za noc pro 2 osoby.

Pokud vezmeme cenu ubytování v pěkném penzionu na lokálním ostrově s plnou penzí, za 8 nocí se cena bude pohybovat okolo 14 tis. Kč za osobu. K tomu je nutné připočítat cenu dopravy na ostrov. Pohodlná varianta sdíleným rychlým člunem přijde na většinu ostrovů na 45 USD, tj. 90 USD tam i zpět. Po sečtení těchto nákladů by cena Vaší dovolené na Maledivách neměla být vyšší než 35 000 Kč za osobu.

Můžete utratit mnohem víc, nebo také ušetřit, to už záleží na více faktorech (délka/období pobytu, cena letenek, doprava na ostrov, aktuální kurz dolaru, nákup suvenýrů, – výlety)

Dovolenou na Maledivách můžete zrealizovat za 30 tisíc i půl milionu, je jen na Vás jakou cestu zvolíte.

Přejeme Vám krásnou dovolenou na Maledivách !