Jak na to

Zde Vám objasníme postupovat při plánování dovolené na Maledivách s využitím služeb naší cestovní agentury.

Není nic jednoduššího. Koupíte si letenky a my se o zbytek postaráme.

jak rezervovat maledivy

Zjednodušený postup je následující:

Rezervace dovolené

Ano, je to opravdu takto snadné a zvládne to úplně každý. Nemusíte nikam chodit, stačí Vám počítač, internetové bankovnictví a náš web. Dovolenou na Maledivách můžete kompletně zařídit na našem webu prostřednictvím naší agentury a rezervačních formulářů našich partnerů: 

Letenky na Maledivy

Jako cestovní agentura nejsme oprávněni klientům letenky objednávat. Můžeme Vám ale předat naše rady a zkušenosti. V dnešní době se letenky kupují v zásadě jen na internetu. Více informací o nákupu letenek na Maledivy máme sepsané v tomto článku, kde si letenky můžete i zarezervovat pomocí formulářů od prodejců Pelikán a Letuška.  

Pokud letenky ještě nemáte ale již znáte ostrov který chcete navštívit, napište nám do mailu termín a my Vám před nákupem letenky ověříme dostupnost (týká se zejména hlavní sezony prosinec-únor).

Let na Maledivy

Výběr ostrova

Nabízíme ubytování na nejkrásnějších ostrovech u hlavního letiště Male. Na každém ostrově spolupracujeme s pečlivě vybranými hotely nebo penziony. Máme pro Vás dohodnuté exkluzivní ceny, lepší ceny nenajdete. Jeden hotel nabízíme i u druhého mezinárodního letiště Gan. Každý ostrov je něčím výjimečný. Pokud nevíte který ostrov si z naší nabídky vybrat, přečtěte si naše srovnání ostrovů nebo nám zavolejte a my Vám na základě Vašich preferencí doporučíme pro Vás vhodný ostrov. Při delším pobytu je možné i kombinovat více ostrovů.

Vhodné kombinace ostrovů:

Krásný ostrov Maledivy

Jak rezervovat Maledivy – ubytování

Rezervujte prosím prostřednictvím emailu, nebo vyplněním rezervačního formuláře. Budeme od Vás potřebovat základní údaje pro „Rezervační potvrzení“: jména ubytovaných, tel. kontakt který budete mít s sebou, čas příletu a odletu, čísla letů a preferovanou dopravu na ostrov (trajekt, sdílený speedboat, soukromý člun). Tento doklad se spolu s platnými pasy kontroluje po příletu na letišti při udělování víz a také Vám slouží jako doklad o doplatku na místě – kopii má samozřejmě k dispozici i daný hotel. 

Ubytování na Maledivách

Uhrazení rezervační zálohy

Posledním krokem potvrzení Vaší rezervace je úhrada rezervační zálohy, která je cca 15% ceny ubytování (podle ostrova) a hradí se při sjednání rezervace a to převodem v Kč. Doplatek za ubytování, dopravu a příp. výlety platíte na místě v USD – ideální je platba v hotovosti v USD (pozor: 100 USD bankovky musí mít ochranný modrý pruh), někde lze platit i kartou. 

Resorty

Od roku 2023 Vám nabízíme i resorty. Na resortu můžete strávit celý pobyt nebo si pobyt rozdělit mezi resort a lokální ostrov. U resortů platí jiné platební podmínky než u lokálních ostrovů.

Dovolená na Maledivách

Maledivy jsou nám sice vzdálené počtem kilometrů, jazykem i kulturou ale místní obyvatelé jsou velice přátelští a není se čeho obávat ať už jste pár, rodina s dětmi nebo jen ženy. Abyste se mezi nimi cítili dobře, je důležité respektovat místní tradice a zvyky jako je zákaz konzumace alkoholu (zákaz dovozu a nemožnost koupě na lokálních ostrovech) a také pohyb v plavkách pro ženy jen na turistické bikini pláži a na výletech (opuštěné ostrovy, sandbanky, šnorchlování z lodi atd.)

V dnešní době již není třeba řešit zahalená ramena a kolena, ale oblečení je dobré volit s rozmyslem. (žádné hluboké výstřihy, minisukně apod.) Více informací o lokálních ostrovech na Maledivách se dozvíte v našem článku na blogu: Co je to lokální ostrov.

Dovolená na Maledivách

Cena dovolené na Maledivách

Dovolenou na Maledivách si může dovolit čím díl více lidí. Ceny letenek klesly na přijatelnou úroveň, nyní se dají pořídit za měně než 20 tis Kč. Pokud vezmeme cenu ubytování v pěkném penzionu s plnou penzí, za 8 nocí se cena bude pohybovat okolo 14 tis. Kč za osobu. K tomu je nutné připočítat cenu dopravy na ostrov. Pohodlná varianta sdíleným rychlým člunem přijde na většinu ostrovů na 45 USD, tj. 90 USD tam i zpět. Po sečtení těchto nákladů by cena Vaší dovolené na Maledivách neměla být vyšší než 35 000 Kč za osobu.

Můžete utratit mnohem víc, nebo také ušetřit, to už záleží na více faktorech (délka/období pobytu, cena letenek, doprava na ostrov, aktuální kurz dolaru, útrata na místě – výlety)

Cestovní pojištění

Při každé cestě do zahraničí je důležité mít sjednané cestovní pojištění.

Pokud chcete cestovní pojištění řešit se specialistou, doporučujme pana Bc. Miroslava Tomalu. Stačí načíst QR kód WhatsApp kontaktu a požádat a kalkulaci.

qr kód whatsapp kontakt

Sjednání cestovního pojištění panem Tomalou má několik výhod:

  • Rychlost a přehlednost – na základě několika údajů jste ihned pojištění a víte přesně na co
  • Nejnižší cena – cestovní pojištění dostanete levněji než při sjednání online
  • Neustálá nadstandardní asistence – v případě pojistné události nemusíte složitě zjišťovat, co dělat – pan Tomala se o vše postará

Přejeme Vám krásnou dovolenou na Maledivách !