Svatba na Maledivách

Svatba Maledivy

Pokud chcete zažít romantickou svatbu na Maledivách, která bude nezapomenutelných zážitkem, nemusíte za ni platit neskutečné sumy v resortu. Rádi Vám tento životní zážitek zorganizujeme na pláži jednoho z malých místními obydlených nebo zcela neobydlených ostrůvků Malediv za rozumnou cenu (jedná se o nabídku pro naše klienty – u nás ubytované).

Vaše manželství nebude uznatelné v ČR. Jedná se jen o symbolický romantický obřad, jehož platnost na Maledivách bude stvrzena maledivským certifikátem, podepsaným Vámi a oddávajícím.

Obřad bude v maledivštině a svoje Ano – AIKE si řeknete na znamení oddávajícího. Během obřadu bude v pozadí tradiční maledivská hudba (bodu beru bubny), při které si můžete po jeho skončení i zatančit. 

svatba Maledivy

Průběh svatebního obřadu

Součástí svatebního balíčku jsou samozřejmě služby profesionálního fotografa, který Vám celý svatební obřad zdokumentuje (dostanete CD se všemi fotkami). Pokud byste chtěli, můžete focení a případně natáčení svěřit přátelům či členům rodiny, kteří tam budou s Vámi. 

Po obřadu pro Vás bude uspořádána tradiční maledivská hostina z čerstvých ryb formou romantické večeře při svíčkách přímo na pláži. 

Přípitek bývá tradičně čerstvým kokosem, v případě obřadu na neobydleném ostrově můžeme zajistit i alkohol. 

Tento základ je součástí všech svatebních balíčků, které nabízíme (příprava obřadu, kytice pro nevěstu, svatební certifikát, tradiční hudba, přípitek, služby fotografa, romantická večeře)  – některé nabízí navíc i sestříhané video, svatební dort, tradiční svatební šat, kosmetičku a kadeřnici apod. 

Ceník svatebních balíčků na jednotlivých ostrovech:

 • Fulhadhoo Základní balíček: svatba na pláži ostrova. Fotograf, certifikát od penzionu, svatební dort, romantická večeře na pláži, kytice pro nevěstu. Cena balíčku je 470 USD (živá hudba boduberu +150 USD)
  Premiun balíček: Svatba na sandbanku. Fotograf, svatební dort, romantická večeře na pláži, kytice pro nevěstu, lahev nealko vína. Cena balíčku je 950 USD.
 • Omadhoo – obřad na pláži ostrova, v ceně je i svatební dort a vázanka pro ženicha – cena 750 USD (možnot i na neobydleném picnic islandu za 1300 USD)
 • Mathiveri – obřad na pláži ostrova – cena 750 USD, na sandbanku 800 USD
 • Fodhdhoo – obřad na pláži ostrova – cena 650 USD
 • Fulidhoo – obřad na pláži ostrova, v ceně balíčku je navíc video, které se natáčí na ostrově i sandbanku, kde obřad probíhá – cena 850 USD
 • Dhigurah – obřad na pláži nebo sandbanku na konci ostrova – cena 1500 USD – více informací zde 
 • Ukulhas – obřad na pláži ostrova, nabízíme několik svatebních balíčků 
 • Huraa – obřad na neobydleném sandbanku, základní balíček – cena 650 USD
 • Gaafaru – obřad na pláži ostrova, v balíčku je navíc svatební dort  – cena 600 USD

Svatba Maledivy: ostrov Omadhoo

Svatba na sandbanku – ostrov Ukulhas

Svatba Maledivy: ostrov Mathiveri

Svatba Maledivy: ostrov Fodhdhoo

Svatba Maledivy: ostrov Fulidhoo

Svatba Maledivy: ostrov Gaafaru

Svatba Maledivy: ostrov Dhigurah

Dojmy našich klientů:

Po obřadu jsme se fotili za světla i při západu slunce, relaxovali a popíjeli u toho výborné francouzské víno. Za setmění odjeli ostatní hosté a my zůstali sami a užívali si zbytek dne. Byl to krásný zážitek a my jsme si naši „falešnou svatbu“ moc užili a doporučili bychom ji každému, kdo si to chce prožít takto na zkoušku, v klidu, intimně a na tom nej místně na světě!  Aneta

Jelikož jsme zde s manželem zažili naši „druhou“ svatbu neboli potvrzení lásky, nejen tento ostrov, ale i celá svatba patří k nezapomenutelným zážitkům. Míša

Vše bylo naprosto dokonalé a my si náš den báječně užili, bylo to přesně to co jsem si představovala a ještě víc. Pro nás to byla opravdu ta nejkrásnější svatba, kterou člověk může zažít. Takže ještě jednou velké díky. Veronika

Prostě neskutečný, úžasný, dokonalý zážitek, na který budeme do smrti vzpomínat. Nikola a Mirek

Další fotky svatby našich klientů na Maledivách:

Fotogalerie naší první svatby v roce 2015

Video svatby na Maledivách:

Speciální svatební požadavky

Měli jsme i klienty pro které jsme zajišťovali žádost o ruku a svatební obřad během jednoho pobytu. K tomu bylo třeba zorganizovat utajovaný příjezd a zajištění jiného ubytování pro svatebčany.

Živá hudba, šumění moře a zapálené svíčky, právě takto může vypadat právě Vaše žádost o ruku:

Ozvěte se nám, rádi pomůžeme zorganizovat i vaši žádost o ruku nebo svatební obřad!