Svatba na Maledivách

Pro ty, kteří sní o romantické svatbě na Maledivách, nabízíme šanci proměnit tento sen v realitu za přijatelnou cenu.

Jsme zde, aby jsme Vám pomohli uspořádat jedinečný okamžik na pláži lokálního ostrova nebo na okouzlujícím sandbanku. Pro ty, kteří dávají přednost luxusu, můžeme obřad uspořádat i v resortu, kde jsou ceny vyšší.

Cena svatebního obřadu na pláži začíná již od 11 tisíc Kč. Nabídka platí pro klienty kteří si u nás rezervovali ubytování.

Zajímají Vás zkušenosti těch kterým jsme již svatbu zajistili? Přečtěte si recenze svatební obřadů našich spokojených klientů.

Informace o svatebním obřadu

Obřad bude v maledivštině nebo angličtině a svoje Ano – AIKE – YES si řeknete na znamení oddávajícího. Během obřadu bude v pozadí tradiční maledivská hudba (bodu beru bubny).

Symbolická svatba

Vaše manželství nebude uznatelné v ČR. Jedná se jen o symbolický romantický obřad, jehož platnost na Maledivách bude stvrzena maledivským certifikátem, podepsaným Vámi a oddávajícím.

svatba na pláži

Svatební fotky a videa

Součástí svatebního balíčku jsou samozřejmě služby profesionálního fotografa, který Vám celý svatební obřad zdokumentuje (dostanete CD se všemi fotkami). Pokud byste chtěli, můžete focení a případně natáčení svěřit přátelům či členům rodiny, kteří tam budou s Vámi. 

svatební fotky

Romantická svatba na pláži

Po obřadu pro Vás bude uspořádána tradiční maledivská hostina formou romantické večeře při svíčkách přímo na pláži. 

svatba v zahraničí - večeře

Průběh obřadu

Přípitek bývá tradičně čerstvým kokosem nebo nealko vínem. V případě obřadu na neobydleném ostrově můžeme zajistit i alkohol. 

Tento základ je součástí všech svatebních balíčků, které nabízíme (příprava obřadu, kytice pro nevěstu, svatební certifikát, tradiční hudba, přípitek, služby fotografa, romantická večeře). Některé balíčky nabízí navíc i sestříhané video, svatební dort, tradiční maledivský svatební šat, kosmetičku a kadeřnici apod. 

svatba na pláži dron

Ceník svatebních balíčků na jednotlivých ostrovech:

 • Fulhadhoo Základní balíček: svatba na pláži ostrova. Fotograf, certifikát od penzionu, svatební dort, romantická večeře na pláži, kytice pro nevěstu. Cena balíčku s reprodukovanou hudbou je 470 USD (živá hudba boduberu +150 USD)
  Fulhadhoo Premium balíček: Svatba na sandbanku. Fotograf, svatební dort, romantická večeře na pláži, kytice pro nevěstu, lahev nealko vína. Cena balíčku je 950 USD.
 • Thinadhoo – na výběr ze dvou balíčků: 650 USD / 850 USD
 • Omadhoo – obřad na pláži ostrova, v ceně je i svatební dort a vázanka pro ženicha – cena 750 USD (možno i na neobydleném picnic islandu za 1300 USD)
 • Mathiveri – obřad na pláži ostrova – cena 750 USD, na sandbanku 800 USD
 • Fodhdhoo – svatba na pláži ostrova 550 USD / na sandbanku 750 USD. V ceně – příprava obřadu, kytice pro nevěstu, bodu beru tanec, přípitek kokosem, dort, romantickou večeři na pláži, svatební výzdoba ložnice, fotky a video
 • Fulidhoo – obřad na pláži ostrova, v ceně balíčku je navíc video, které se natáčí na ostrově i sandbanku, kde obřad probíhá – cena 850 USD
 • Dhigurah – obřad na pláži nebo sandbanku na konci ostrova – cena 700 USD – 1500 USD dle typu ubytování a nabízeného balíčku – více informací zde 
 • Ukulhas – obřad na pláži ostrova, nabízíme několik svatebních balíčků 
 • Thoddoo – obřad na pláži ostrova – základní cena 750 USD / 850 USD fotky z dronu

Fotky svatebního obřadu na lokálním ostrově

Svatba v resortu

Resorty nabízí komplexní balíčky, které zahrnují květinovou výzdobu, hudbu, fotografa a romantickou večeři. Některé resorty poskytují i služby osobního svatebního plánovače, který se postará o všechny detaily, aby váš den byl dokonalý.

Resorty na Maledivách jsou ideálním místem pro intimní obřad nebo velkolepou oslavu.

novomanželský přípitek

Fotky svatby v resortu

Prohlédněte si nádherné snímky svatebních obřadů uskutečněných v maledivských resortech.

Obnovení manželského slibu

Pro ty, co jsou jíž šťastně vdaní/ženatí a rádi by zažili romantický obřad nabízíme obnovení manželského slibu. My jsme si slib obnovili k 10. výročí seznámení na ostrově Omadhoo.

Obnovení manželského slibu probíhá stejně jako svatební obřad. Překvapte svojí drahou polovičku romantickým obřadem.

Svatba na sandbanku

Tuto krásnou svatbu jsme zajistili klientům, kteří byli ubytovaní na ostrově Ukulhas. Svatba byla tajná a jako překvapení pro celý zbytek rodiny. Užili si ji na Maledivách spolu se svým synem. Po návratu se o svůj zážitek podělili se zbytkem rodiny a svatbu oslavili společně během zahradní party.

Svatba na ostrově Thoddoo

Svatbu na ostrově Thoddoo měli klienti, kteří si prvně ubytování zajistili sami přes booking. Pak ale zjistili, že nabídka od nás je výhodnější a navíc jim můžeme zorganizovat svatbu a odpovědět na všechny otázky, které kolem toho měli. Rezervaci zrušili a potvrdili pobyt i svatbu u nás.

Svatba na ostrově Omadhoo

Většinou organizujeme svatbu pro 2 svatebčany, někdy s jedním nebo dvěma dalšími rodinnými příslušníky. Jsme schopni zorganizovat i svatbu pro 2 a následnou oslavu pro celou skupinu, se kterou na Maledivy cestují.

svatební hosté na Maledivách

Svatba na ostrově Fulhadhoo

Svatební obřad může proběhnout na překrásném cípu ostrova nebo na sandbanku.

Svatba na ostrově Mathiveri

Na ostrově Mathiveri probíhá obřad na pláži nedaleko penzionu s výhledem na blízký snadbank.

Svatba na ostrově Fodhdhoo

Takto vypadá svatba na ostrově Fodhdhoo. Zde kromě ubytování v klasických penzionech nabízíme i ubytování v plážových vilách.

Žádost o ruku

Rádi Vám zajistíme i romantickou žádost o ruku. Tato proběhla při západu slunce na sandbanku.

Svatba na ostrově Dhigurah

Na ostrově Dhigurah nabízíme svatební balíčky v různých cenových kategoriích.

Dojmy našich klientů:

Po obřadu jsme se fotili za světla i při západu slunce, relaxovali a popíjeli u toho výborné francouzské víno. Za setmění odjeli ostatní hosté a my zůstali sami a užívali si zbytek dne. Byl to krásný zážitek a my jsme si naši „falešnou svatbu“ moc užili a doporučili bychom ji každému, kdo si to chce prožít takto na zkoušku, v klidu, intimně a na tom nej místně na světě!  Aneta

Jelikož jsme zde s manželem zažili naši „druhou“ svatbu neboli potvrzení lásky, nejen tento ostrov, ale i celá svatba patří k nezapomenutelným zážitkům. Míša

Vše bylo naprosto dokonalé a my si náš den báječně užili, bylo to přesně to co jsem si představovala a ještě víc. Pro nás to byla opravdu ta nejkrásnější svatba, kterou člověk může zažít. Takže ještě jednou velké díky. Veronika

Prostě neskutečný, úžasný, dokonalý zážitek, na který budeme do smrti vzpomínat. Nikola a Mirek

Za zlomek ceny oproti resortu, avšak kvalitou bych řekla srovnatelné ne-li lepší. Protože tady se opravdu snaží to udělat moc hezké, vše dle domluvy a ještě lépe. Klára, Petr a Isabelka

Další fotky svatby našich klientů na Maledivách:

Naše první svatba na Maledivách

V roce 2015 nám náš partner Mustafa zorganizoval svatební obřad na neobydleném ostrově zvaném Vilingili. Svatbu ovlivnilo počasí, obřad probíhal při začínající bouři. I tak to pro nás byl úžasný zážitek, na který často vzpomínáme.

Svatby se zúčastnili i klienti, kteří právě trávili svoji dovolenou na ostrově Huraa. S částí z nich jsem se setkali i při naší inspekční cestě v roce 2022. Stali se z nás dobří přátelé a na Maledivy jsme ještě jednou vyrazili společně.

Video svatby na Maledivách:

Speciální svatební požadavky

Měli jsme i klienty pro které jsme zajišťovali žádost o ruku a svatební obřad během jednoho pobytu. K tomu bylo třeba zorganizovat utajovaný příjezd a zajištění jiného ubytování pro svatebčany.

Živá hudba, šumění moře a zapálené svíčky, právě takto může vypadat právě Vaše žádost o ruku:

Ozvěte se nám, rádi pomůžeme zorganizovat i vaši žádost o ruku, svatební obřad nebo obnovení svatebních slibů!