Petr a Markéta

Zdravíme všechny, kteří si chtějí chtějí splnit sen a strávit pár dnů v opravdovém ráji. Nám se to díky pomoci paní Lucie povedlo do nejmenšího detailu.

Strávili jsme přelom roku 2022 a 2023 na klidném a krásném ostrově Dhigurah, který je vzdálen cca 100km od hlavního města Male. Paní Lucie nám předem udělala několik zajímavých nabídek pobytů i s kombinací jednotlivých ostrovů, ale my máme rádi klid, tak proto jsme zvolili právě tento ostrov a jsme za to moc rádi.

Dhigurah 2022-2023

Ostrov Dhigurah

Celý pobyt jsme strávili v penzionu, který se nachází cca v polovině ostrova. V penzionu bylo o nás perfektně postaráno, měli jsme čistý pokoj v přízemí se vším vybavení, nechyběla klimatizace a nádherná venkovní sprcha. Personál penzionu vždy vstřícný a přívětivý, mnoho evropanů by se tomuto chování mělo naučit.

Dhigurah 2022-2023

Co se týče stravování, tak také super, moc dobré jídla a ovocné koktejly. Z penzionu jsme to měli cca 50 metrů na nádhernou pláž, která se táhne po celé straně ostrova a můžete po ní dojít až téměř na druhý ostrov, nebo se vydat úzkými pěšinkami středem ostrova a bude obklopeni překrásnými palmami všeho druhu, vzdáleně to připomíná skleník v ZOO Lešná.

Čeká Vás průzračná teplá tyrkysová voda s obrovským množstvím korálů a mořských živočichů. Lidí tam je poměrně málo, takže si bez problémů najdete své místo pod palmou v jemném písku. Pokud by jste chtěli být téměř sami, stačí jít pár desítek metrů po pláži a jen sporadicky potkáte člověka.

Na závěr bychom chtěli moc poděkovat za bezchybný servis paní Lucie, nemusíte mít žádné obavy se přes její firmu takto daleko vydat a neváhejte se tam podívat, opravdu to stojí za to.

Petr a Markéta

Kam dál?