Fotogalerie

Nejkrásnější fotky Maledivy. Fotografie ostrovů, ubytování, pláží, výletů, aktivit a další najdete v příslušných kategoriích.

Níže se můžete podívat jen malý výběr z tisíců fotek, které jsme na Maledivách pořídili.

Aktuální fotky z Malediv naleznete na našem facebookuinstagramu.

fotky Maledivy

Češi na Maledivách

Češi objevili krásu Malediv docela nedávno. Každý rok navštíví Maledivy více čechů. Od roku 2014 jsme dovolenou na Maledivách zařídili mnoha párům, rodinám, skupinám i jednotlivcům.

Letecké fotky Maledivy

Při příletu na Maledivy za jasného počasí uvidíte překrásné maledivské ostrovy, modré laguny a sandbanky. V tento čas se Vám podaří udělat ty nejkrásnější fotky Maledivy.

Fotky maledivských ostrovů

Maledivy mají téměř 1200 ostrovů a ostrůvků. Na některých jsou resorty, jiné jsou lokální kde žijí místní a některé jsou neobydlené. Podívejte se na kterých ostrovech Vám nabízíme ubytování.

Fotky nejkrásnějších pláží na Maledivách

Na Maledivách najdete ty nejkrásnější písečné pláže světa. Z ostrovů, na kterých nabízíme ubytování, jsou TOP pláže na ostrovech DhigurahFulhadhoo a Thoddoo.

Fotky resortů na Maledivách

Dokonale upravené pláže, vodní vily a špičková gastronomie. To jsou resorty na Maledivách. My Vám nabízíme i cenově dostupné resorty, jako například Amaya Kuda Rah.

Fotky podmořského života na Maledivách

Fotky Maledivy pod hladinou ukrývají přírodní bohatství. Nemusíte být potápěč, stačí potápěčská maska a ploutve a můžete pozorovat korálové útesy s mantami, želvami, žraloky, rejnoky a korálovými rybičkami.

Fotky Maledivy: potápění

Potápění je na Maledivách velmi rozšířené a oblíbené. Spolupracujeme s řadou potápěčských center. Téměř na všech ostrovech můžeme zařídit ponory pro certifikované potápěče. Nabízíme i kurzy pro potápěče necertifikované, podmínkou je dobrá znalost angličtiny.

Fotky plážové svatby na Maledivách

Třešnička na dortu naší práce je organizace romantických svateb na pláži, obnov svatebních slibů nebo žádostí o ruku.  Moc rádi Vám pomůžeme zařídit, aby tyto významné životní kroky byly nezapomenutelné. Sami jsme maledivskou svatbu měli a často na ni vzpomínáme.

Fotky Maledivy: západ slunce

Na většině ostrovů můžete pozorovat východy i západy slunce. Ostrovy na Maledivách jsou tak malé, že ráno můžete pozorovat východ slunce na jedné straně a večer západ slunce do moře na opačné straně ostrova a stačí jen pár kroků….

Fotky výletů na Maledivách

Prozkoumejte vraky lodí, navštivte romantické sandbanky nebo neobydlené ostrovy. Zažít můžete i expedici za žralokem obrovským, šnorchlování s mantami nebo želvami.

Fotky našich spokojených klientů

Budeme moc rádi, když se i Vy stanete naším klientem. Uděláme maximum pro to, aby Vaše dovolená na Maledivách proběhla přesně podle Vašich představ. Podívejte se na fotky našich spokojených klientů:

Naše nabídka

Jsme rodinná cestovní agentura. Zajistíme Vám nezapomenutelnou dovolenou na nejkrásnějších a pro Vás nejvhodnějších ostrovech na Maledivách. Dovolenou na lokálních ostrovech nabízíme od roku 2014. V současné době nabízíme luxusní i cenově dostupné resorty.

Za tu dobu s námi cestovaly desítky rodin, manželských párů, milenců ale i jednotlivců. Jejich recenze a tipy asi můžete přečíst zde.

welcome drink

Podívejte se také na videa z Malediv: