Recenze pobytu na ostrově Fodhdhoo a resortu Villa Nautica

Chtěli bychom s manželem poděkovat za naši zatím nejkrásnější dovolenou strávenou na ostrově Fodhdhoo a následně v resortu Villa Nautica. 

Recenze pobytu na ostrově Fodhdhoo a v resortu Villa Nautica

Lokální ostrov Fodhdhoo

Na ostrově Fodhdhoo bychom chtěli vyzdvihnout hlavně nádherné šnorchlování na korálovém útesu přímo z krásné pláže, kde si člověk připadá jako v akváriu :-), úžasné výlety a taky neskutečnou vstřícnost a ochotu prersonálu ze hotelu od prvního setkání na letišti až po poslední doprovod na zpáteční let.

dovolená na Maledivách

Výlety a romantická večeře

Bylo super, že se člověk od příletu do Male už nemusel o nic starat. Absolvovali jsme zde lovení chobotnic, potápění s mantami, večerní výlet na sandbank a na poslední večer nám připravili nezapomenutelnou romantickou večeři na pláži. Navíc nám z výletů poslali krásné fotky a videa z dronu/GoPro, takže máme památku na celý život :-)

romantická večeře na pláži

Resort Villa Nautica

V resortu Nautica se nám také moc líbilo, i když to byl úplně jiný svět než na lokálním ostrově, kde je člověk ubytovaný s jen pár dalšími lidmi. Tady  jsme si zase užili hlavně služeb v rámci all inclusive, hromadu výborného jídla, drinků a zajímavý večerní program.

Jelikož se jedná o opravdu obří areál, je zde prakticky neustále co dělat. I zde bylo o nás krásně postaráno hned od příletu do Male a všichni zaměstnanci byli moc milí. Při check-inu jsme se slečně, která nás měla na starosti jen z legrace zmínili, že je pro nás pobyt zde jako opožděná svatební cesta a druhý večer po příchodu na pokoj nás čekalo velmi milé překvapení v podobě nazdobené postele a láhve šampaňského + ovocné mísy.

Co bych ještě ráda zmínila je naprosto úžasné SPA, kde jsme byla na dvou masážích, protože mě kouzelné prostředí a přístup tam prostě nadchl. SPA centra u nás se mají ještě hodně co učit :-D

Kristýna a Richard na Maledivách

Nejkrásnější dovolená

Celkově jsme tedy z našeho pobytu na Maledivách nadšení a rozhodně bychom si ještě někdy chtěli dovolenou zopakovat. Příště bychom rádi vyzkoušeli pobyt na Baa atolu mimo sezonu, kdy je možnost potápění se žralokem obrovským :-) a určitě zase kombinaci lokálního ostrovu a resortu, protože to pro nás bylo ideální. 

Jediná nepříjemná záležitost pro nás byl o 3 hodiny zpožděný let z Male na Maafaru, protože 7 hodinové čekání na letišti jako je to v Male po už tak absolvované několikahodinové cestě sem bylo nekonečné. Ale to jsou prostě věci, které nikdo nemohl ovlivnit. 

Kristýna a Richard 

Kam dál?