Ifuru Island

Nabízíme Vám luxusní resort Maledivy za mimořádně výhodné ceny.

Resort Ifuru je luxusním útočištěm pro ty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek z dovolené.

Pětihvězdičkový resort IFURU nabízí celkem 147 plážových vil a apartmánů. Stravování v resortu je zajištěno formou all-inclusive programu.

​V resortu najdete špičkové SPA centrum Xanadu, posilovnu, kurt na tenis a hřiště na futsal a také infinity bazén.

letecký pohled na resort Ifuru

Oficiální fotky resortu Ifuru

Informace o resortu

Resort leží 40 minut letu severně od mezinárodního letiště Velana. Ostrov na kterém byl resort vystavěn leží na východní a odlehlé části atolu Raa. Nejbližšími sousedy resortu jsou malé, neobydlené ostrovy a lokální ostrov Hulhudhuffaaru, kam můžete vyrazit na výlet. V oblasti resortu Furaveri najdete další resorty, například známý resort You & Me.

Na východní části ostrova leží vnitrostání letiště. Nemusíte se bát že Váš pobyt bude tímto letištěm rušen. Provoz na letišti je velmi malý, jen několik letů denně.

resort a letiště Ifuru

Služby resortu Ifuru

Resort nabízí celou řadu aktivit a zážitků. Vyzkoušet můžete přístrojové potápění nebo seskok padákem.

Pro zamilované je a možnosti uspořádat svatbu přímo na pláži. Pro ty, kteří hledají relaxaci, resort nabízí služby v luxusním SPA centru Xanadu.

Resort Ifuru je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování, vynikající stravovací možnosti, adrenalinové aktivity a relaxaci v jednom z nejkrásnějších míst na světě.

luxusní resort na Maledivách

Ubytování v resortu IFURU

Všechny vily a apartmány v resortu Ifuru jsou orientované na západ s přímým přístupem na pláž, jedná se tedy o plážové vily. Vodní vily v resortu nejsou.

Vily a apartmány jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí s promyšleným vybavením.

plážová vila s bazénem

Hlavní restaurace Social House

Restaurace Waterfront

Ukázky jídel

Další restaurace a bary

Kulinářské zážitky v resortu jsou různorodé a zahrnují mezinárodní jídelnu The Social House, restauraci Waterfront s moderními asijskými chutěmi, grilovací restauraci Palm Grill a Pool Pizza u bazénu. Pro noční občerstvení je k dispozici Ifuru Eats s doručováním přímo do vaší vily​​.

luxusní resort Maledivy

Fotogalerie restaurací a barů

Typy ubytování v resortu Ifuru

Typy ubytování seřazené podle ceny od nejlevnějších po nejdražší.

  • Apartmán – SKY
  • Apartmán – BEACH
  • Plážová vila
  • Plážová vila s bazénem
  • Vila s dvěma ložnicemi a bazénem
luxusní vila s bazénem

Apartmán SKY

Apartmány SKY jsou umístěné v 1 patře. Mají jednu ložnici s manželskou postelí. Z prostorné terasy je přes zeleň omezený výhled na oceán. V resortu je celkem 50 apartmánu SKY.

apartmány SKY

Fotky apartmánu SKY

Apartmán BEACH

Apartmány BEACH se nachází v přízemí. Apartmány mají jednu ložnici s manželskou postelí. Z Ložnice se vchází na terasu s s posezením. Z apartmánu BEACH je to jen pár kroků na pláž. V resortu je celkem 50 apartmánu BEACH.

Fotky apartmánu BEACH

Video apartmánu BEACH

Na videu vidíte apartmán se dvěma přistýlkami připravený pro rodinu s dětmi. Pohodlnější varianta pro rodiny s dětmi je propojení dvou apartmánů vedle sebe, vznikne tak apartmán se dvěma ložnicemi.

Propojitelnost apartmánu SKY a BEACH

Apartmány SKY a BEACH jsou jednopatrové domky.

Oba apartmány se dají propojit do FAMILY SUITE pro rodinu 4 – 6 osob.

Akční nabídka FAMILY NEST LÉTO 2024 – pro rodinnou skupinu nebo skupinu přátel 8 dospělých + 4 děti. 8 dospělých – 2x SKY SUITE + 2x BEACH SUITE – summer all inclusive, vnitrostátní letecká doprava na resort a zpět – 11500 USD – tj. jen 1375 USD na osobu!

Plážová vila

Oblíbená plážová vila je umístěná jen pár kroků od oceánu. Má prostornou ložnici, malou šatnu, otevřenou koupelnu s vanou a sprchu. Před vilou je zastřešená terasa se stolkem, židlemi a gauč. V resortu je celkem 35 plážových vil.

plážová vila

Fotky plážové vily

Video plážové vily

Plážová vila s bazénem

Jste-li pár, je plážová vila s bazénem je to nejlepší co resort nabízí. Vila má prostornou ložnici, posezení, malou šatnu, otevřenou koupelnu s vanou a sprchu. Před vilou je zastřešená terasa se stolkem, židlemi a gauč. Před vilou je Vás připravený privátní bazén. U bazénu jsou k dispozici lehátka V resortu je pouze 9 plážových vil s bazénem.

Plážová vila s bazénem

Fotky plážové vily s bazénem

Video plážové vily s bazénem

Vila s dvěma ložnicemi a bazénem

Rodinná vila s bazénem a dvěma ložnicemi je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Vila má dvě samostatné ložnice s manželkou postelí, společný obývací pokoj, dvě šatny a dvě otevřené koupelny s vanou a sprchou. Před vilou jsou dvě zastřešené terasy s gaučem, stolkem a židlemi. U bazénu jsou k dispozici lehátka. V resortu se nachází pouze 3 tyto vily.

vila s dvěma ložnicemi a bazénem

Fotky vily s dvěma ložnicemi a bazénem

Xanadu Spa

Xanadu Spa nabízí jedinečný zážitek, který kombinuje relaxační a omlazující procedury ve výjimečném prostředí. Toto wellness centrum je designováno tak, aby poskytovalo úplné uvolnění a regeneraci těla i ducha prostřednictvím široké nabídky služeb.

Nabízí komplexní spa balíčky, které jsou složeny tak, aby poskytovaly celkové blaho a zahrnují různé terapie a léčebné procedury. Xanadu Spa klade důraz na personalizovaný přístup, přičemž každý návštěvník dostává péči přizpůsobenou jeho individuálním potřebám a přáním.

SPA cetrum

Seskok padákem na Maledivách

Resort Ifuru nabízí jedinečnou příležitost pro adrenalinové nadšence – možnost seskoků padákem. Tato aktivita je výjimečný zážitek, který kombinuje vzrušení z volného pádu s nádherným výhledem na maledivské atoly z výšky.

Posilovna

V resortu je k dispozici dobře vybavená, klimatizovaná posilovna.

stroje a činky v posilovně

Video parašutistické skupiny

Podívejte se na překrásné záběry seskoků s padákem na Maledivách.

Videa z resortu Ifuru

Podívejte se na na video blogerky Bonnie, která v resortu strávila úžasný týden.

Video cesty z pokoje na pláž

Projděte se prostřednictvím následujícího videa z pokoje na pláž.

Recenze našich klientů

Zpráva z resortu od klientů: Jídlo a servis je naprosto perfektní. Jsme docela nároční a rádi objíždíme lepši restaurace – tady pan kuchař je naprostá špička! :-)

Gym pro rekreační hobíky OK. Personál je skvělý, nemám vůbec pocit, že by hráli, mají skutečně zájem a práce je tu baví 🙂

klientka se prochází po pláži

Luxusní resort Maledivy – nejkrásnější dovolená v resortu IFURU

Pobyt v resortu Ifuru Vám můžeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.

Pokud máte zájem o exkluzivní ceny a speciální nabídky, neváhejte nás kontaktovat: resorty@maledivy-levne.cz.

Těšíme se na vaše poptávky a jsme připraveni zajistit vám nezapomenutelný pobyt s maximálním komfortem a službami na míru.

dovolená v luxusním resortu na Maledivách

Kam dál?