Recenze Rasdhoo

Lucka a Robert – podruhé

Tímto bychom chtěli mockrát poděkovat Lucce a Markovi z Maledivy levně za zprostředkování tak úžasné dovolené. Po celou dobu pobytu byli s námi v kontaktu. Je vidět, že svou práci dělají srdcem.❤️

Přečíst ›

Lucka a Robert

Tímto bychom chtěli moc poděkovat za vše Lucce a Markovi z Maledivy levně. Byli s námi prakticky denně v kontaktu. Pomohli a poradili ve všech možných situacích. Mají neskutečný přehled ve všem a přesně takto si představujeme péči o klienty. Zkrátka 100% servis.

Přečíst ›

Simča, Petr, Ondřej a Petřík

Rozkaz zněl jasně 🙂 moře, bílý písek a odpočinek. S paní Lucií jsem se prvně spojila po e-mailu a začátek naší plánované dovolené byl na cestě. Dala jsem poptávku a dostala nabídku, vše co jsem požadovala Lucie splnila.

Přečíst ›

Katka, Lukáš a Daneček

Již od začátku formování naší dovolené se nám plně věnovali a svými radami nám připravili itinerář, který bychom bez perfektních znalostí Malediv vytvářeli sami jen těžko.

Přečíst ›

Jana a Martin

Když jsem někdy na podzim loňského roku kontaktovala Vaši agenturu, s přáním, splnit si sen, a k 50. tým narozeninám si dát dárek v podobě dovolené na Maledivách, netušila jsem zdaleka, co mne, a se mnou i mého muže, tedy nás, čeká.

Přečíst ›

Petr a Simona – potřetí

Nápad navštívit Maledivy v průběhu našeho evropského léta přišel někdy v polovině července. Vzhledem k neskonale výborným zkušenostem se službami Lucie a a Marka z předchozích dvou pobytů na Maledivách.

Přečíst ›

Domča a Nikča

Na Maledivách jsme byly 12 dní a dohromady procestovaly 3 lokální ostrovy. Lucka nám zařídila všechny transfery a byla nám neustále k dispozici.

Přečíst ›

Katarína

Na agentúru a pani Luciu som sa obrátila na poslednú chvíľku, asi 5 dní pred mojim odletom. Ešte raz Vám veľmi pekne chcem poďakovať za takú rýchlu reakciu a dokonalé zorganizovanie celej mojej dovolenky na poslednú chvíľu.

Přečíst ›