Ostrov Mathiveri

Ostrov Mathiveri je relativně malý ostrov na severním Ari atolu (Alif Alif Atol).

Ostrov nabízí ideální prostředí pro odpočinkovou dovolenou s krásnými výlety: šnorchlování (manty, želvy, žraloci), rybaření nebo i potápění. Na ostrově se nachází menší restaurace a pár malých obchodů​

Mathiveri má přibližně 600 obyvatel. Ostrov je oblíbený pro svou klidnější a tradičnější atmosféru ve srovnání s jinými ostrovy. ​

Bikini pláž

Ostrov má krásnou, dlouhou písečnou pláž.

Mathiveri Maledivy

Základní informace o ostrově

Na ostrově je zdravotní centrum, které poskytuje základní zdravotní péči. Pro místní děti je tu i škola do 10.stupně, pak jezdí do Male. Také zde najdete 3 mešity, policie a soud, jež sídlí naproti přístavu. Na ostrově najdete i potapěčské centrum, restauraci a pár maličkých kaváren.

  • Zjistěte, co říkají naši klienti: jejich recenze Vám odhalí, proč je ostrov Mathiveri ideálním místem pro Vaši dovolenou.
bikini pláž Mathiveri

Žraloci v přístavu

Specialitou ostrova je možnost pozorovat žraloky v přístavu.

žraloci v přístavu z dronu

Kde leží ostrov Mathiveri?

Ostrov Mathiveri leží 85 km od mezinárodního letiště Male. Cesta na ostrov člunem-speedboatem trvá při příznivém počasí 1:45 hod.

mapa ostrova Mathiveri Maledivy

Sandbank

Jen několik desítek metrů od ostrova je soukromý sandbank (Mathiveri Finolhu). Na něj můžete doplavat nebo dojít podle hladiny vody. Dejte ale pozor, mezi ostrovem a sandbankem bývá silný proud!!! Můžeme Vám zajistit loď, která Vás tam bezpečně odveze.

sandbank Mathiveri

Fotogalerie ostrova a jeho okolí z dronu

Ubytování na ostrově

Na ostrově nabízíme ubytování v malém, rodinném penzionu za nízké ceny. Ten je vzdálený jen pár kroků od turistické bikini pláže přes palmový háj. V penzionu výborně vaří. 

ubytování na Mathiveri

Druhý penzion na ostrově

Z kapacitních důvodů máme pro naše klienty zajištěný i druhý penzion.

ubytování na Mathiveri

Resorty v okolí

Při ubytování na ostrově Vám nabízíme možnost navštívit luxusní resorty v okolí. Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Fotogalerie pláží

Podívejte se na krásné fotky ostrova Mathiveri.

Fotografie ostrova

Fotky ostrova z dronu

Podívejte se krásné fotky ostrova z dronu.

Dětské hřiště

Rodiče malých dětí jistě ocení krásné dětské hřiště, které se nachází u přístavu. Hřiště je navíc vybaveno venkovní posilovnou pro dospělé.

dětské hřiště na ostrově Mathiveri

Mapa ostrova

Mapa ostrova od google.

Video z ostrova

Podívejte se na videa z ostrova.

Dovolená na ostrově Mathiveri

Na ostrově Mathiveri zažijete nezapomenutelnou dovolenou plnou odpočinku ale i dobrodružství. Od pohodových večerů při západu slunce po nádherné výlety při kterých budete plavat se žraloky, želvami nebo mantami. Každý den přináší novou příležitost pro objevování a relaxaci.

Užijte si dokonalý únik od každodenního života a nechte se unášet kouzlem a poklidnou atmosférou, kterou ostrov Mathiveri nabízí.

dovolená Mathiveri Maledivy

Další informace o ubytování na ostrově Mathiveri: