Ostrov Mathiveri

Mathiveri je malý a velmi klidný lokální ostrov severního Ari atolu. Leží 85 km od mezinárodního letiště Male. Cesta na ostrov trvá přibližně 1:45 hod. lodí.

Populace ostrova činí přibližně 600 obyvatel.

Mathiveri

Základní informace o ostrově

Na ostrově je zdravotní centrum, které poskytuje základní zdravotní péči. Pro místní děti je tu i škola do 10.stupně, pak jezdí do Male. Také zde najdete 3 mešity, policie a soud, jež sídlí naproti přístavu. Na ostrově najdete i potapěčské centrum, restauraci a pár maličkých kaváren.

  • Specialitou ostrova je možnost pozorovat žraloky v přístavu.

žraloci v přístavu

Sandbank

Jen několik desítek metrů od ostrova je soukromý sandbank (Mathiveri Finolhu). Na něj můžete doplavat nebo dojít podle hladiny vody. Dejte ale pozor, mezi ostrovem a sandbankem bývá silný proud!!! Můžeme Vám zajistit loď, která Vás tam bezpečně odveze.

sandbank u Mathiveri

Fotogalerie ostrova a jeho okolí

Ubytování na ostrově

Na ostrově nabízíme ubytování v malém, rodinném penzionu za nízké ceny. Ten je vzdálený jen pár kroků od turistické bikini pláže přes palmový háj. V penzionu výborně vaří. 

ubytování na Mathiveri

Resorty v okolí

Při ubytování na ostrově Vám nabízíme možnost navštívit luxusní resorty v okolí. Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Fotogalerie ostrova

Fotky ostrova z dronu

Podívejte se krásné fotky ostrova.

Dětské hřiště

Rodiče malých dětí jistě ocení krásné dětské hřiště, které se nachází u přístavu. Hřiště je navíc vybaveno venkovní posilovnou pro dospělé.

dětské hřiště na ostrově Mathiveri

Mapa ostrova

Video z ostrova

Další informace o ubytování na ostrově Mathiveri: