Ubytování na Dhigurah

Hotel na ostrově Dhigurah Maledivy

Na ostrově Dhigurah nabízíme špičkový hotel pro náročnější klienty. Hotel je umístěný jen pár kroků od 3 km dlouhé písečné pláže. Nabízí 15 pokojů a vlastní restauraci velmi vysoké úrovně. Všechny pokoje mají výhled do zeleně, jsou vybaveny klimatizací a fénem a najdete tam univerzální zásuvky s USB nabíječkou. Každý pokoj má také mini ledničku, balkon a houpací síť na balkoně.

Novinka: od ledna 2021 nabízíme na ostrově Dhigurah i hotel přímo na pláži. Více informací zde.

Recepce je otevřená po celý den. Hotel má vlastní restauraci,střešní vířivky, prádelní servis a hrací koutek pro děti. Wifi je na hotelu zdarma (50 Mbps).

Střešní podlaží je vybavené posezením, dvěma vířivkami a opalovacími lehátky. Večer tam můžete mít večeři pod hvězdami. K dispozici je juice bar, kde si můžete dát výborné smoothies nebo džusy z čerstvého ovoce.

Cesta z hotelu na pláž 

Posilovna a dětský koutek

Pro ubytované hosty je k dispozici klimatizovaná posilovna zdarma a menší dětský koutek.

V restauraci se připravují jídla zejména z lokálních zdrojů (na ostrově se pěstují kokosy, chlebovníky,  pandán, čerstvé mořské ryby jsou samozřejmostí) a to na grilu, na kameni pečené pizzy, domácí pečivo, výborná zmrzlina a káva. 

Na Vaše přání připraví i romantickou večeři na pláži.

Typy pokojů:

  • dvojlůžkový pokoj deluxe – nejoblíbenější dvojlůžkové pokoje s pohodlnou postelí, TV, miniledničkou, houpací síť na balkoně, větší koupelna. Max. 2 lidé. 
  • apartmán – velikosti 2 pokojů – ložnice, obývací pokoj s TV a velký balkon, v koupelně je sprchový kout a vana. Max. obsazenost pokoje jsou 3 lidé. – ceny na vyžádání
  • rodinný apartmán –  pro rodiny nebo skupinu přátel, dva dvojlůžkové pokoje jsou spojeny dveřmi, oba pokoje mají TV a stejné vybavení jako standardní dvojlůžkové pokoje. Max. 4 lidé. 

Další informace o ostrově Dhigurah:

ostrov Dhigurah  ceník  doprava  recenze pobytů

Nabízíme ubytování i na dalších ostrovech:

Ukulhas  Omadhoo  Thoddoo  Mathiveri  Fulhadhoo  Fulidhoo  Gaafaru  Huraa