Ubytování na Dhigurah

Výborně hodnocený hotel pro náročnější klienty na ostrově Dhigurah nabízí 15 pokojů: dvojlůžkové a rodinný apartmán. Všechny pokoje mají výhled do zeleně, jsou vybaveny klimatizací a fénem a najdete tam univerzální zásuvky s USB nabíječkou. Každý pokoj má také mini ledničku, balkon a houpací síť na balkoně.

Hotel má kromě vlastní restaurace také posilovnu (pro ubytované je zdarma), střešní vířivku, prádelní servis, hrací koutek pro děti a wifi zdarma (50 Mbps).

Bikini pláž je vzdálená 20 metrů od hotelu.

V restauraci se připravují jídla zejména z lokálních zdrojů (na ostrově se pěstují kokosy, chlebovníky,  pandán, čerstvé mořské ryby jsou samozřejmostí) a to na grilu, na kameni pečené pizzy, domácí pečivo, výborná zmrzlina a káva. 

Střešní podlaží je vybavené dvěma vířivkami a opalovacími lehátky. Večer tam můžete mít večeři pod hvězdami. K dispozici je juice bar, kde si můžete dát výborné smoothies nebo džusy z čerstvého ovoce. 

Na Vaše přání připraví i romantickou večeři na pláži.

Typy pokojů:

  • dvojlůžkový pokoj deluxe – nejoblíbenější dvojlůžkové pokoje s pohodlnou postelí, TV, miniledničkou, houpací síť na balkoně, větší koupelna. Max. 2 lidé. 
  • apartmán – velikosti 2 pokojů – ložnice, obývací pokoj s TV a velký balkon, v koupelně je sprchový kout a vana. Max. obsazenost pokoje jsou 3 lidé. – ceny na vyžádání
  • rodinný apartmán –  pro rodiny nebo skupinu přátel, dva dvojlůžkové pokoje jsou spojeny dveřmi, oba pokoje mají TV a stejné vybavení jako standardní dvojlůžkové pokoje. Max. 4 lidé. 

Další informace o ostrově Dhigurah:

ostrov Dhigurah  ceník  doprava

Nabízíme ubytování i na dalších ostrovech:

Ukulhas  Omadhoo  Thoddoo  Mathiveri  Fulhadhoo  Fulidhoo  Gaafaru  Huraa