Ubytování na Dhigurah

Na ostrově nabízíme špičkový hotel pro náročnější klienty. Hotel je umístěný v jižní části obydlené části ostrova, jen pár kroků od 3 km dlouhé písečné pláže. Nabízí 15 pokojů a vlastní restauraci velmi vysoké úrovně.

Všechny pokoje mají výhled do zeleně, jsou vybaveny klimatizací a fénem a najdete tam univerzální zásuvky s USB nabíječkou. Každý pokoj má také mini ledničku, balkon a houpací síť na balkoně.

Ubytování Dhigurah

Recepce je otevřená po celý den. Hotel má vlastní restauraci, střešní vířivky, prádelní servis a hrací koutek pro děti. Wifi je na hotelu zdarma (50 Mbps).

recepce

Fotky hotelu

Hotelová terasa

Střešní podlaží je vybavené posezením, dvěma vířivkami a opalovacími lehátky. Večer tam můžete mít večeři pod hvězdami. K dispozici je juice bar, kde si můžete dát výborné smoothies nebo džusy z čerstvého ovoce. Prostor se také hodí na cvičení jógy.

Cesta z hotelu na pláž 

Restaurace

V hotelové restauraci se připravují jídla zejména z lokálních zdrojů (na ostrově se pěstují kokosy, chlebovníky,  pandán, čerstvé mořské ryby jsou samozřejmostí) a to na grilu, na kameni pečené pizzy, domácí pečivo, výborná zmrzlina a káva. 

hotelová restaurace

Romantická večeře na pláži

Na Vaše přání Vám připraví i romantickou večeři na pláži.

romantická večeře na pláži

Fotky jídel

Posilovna

Pro ubytované hosty je k dispozici klimatizovaná posilovna zdarma.

hotelová posilovna

Dětský koutek

V přízemí hotelu je k dispozici menší dětský koutek.

Typy pokojů:

  • dvojlůžkový pokoj deluxe – nejoblíbenější dvojlůžkové pokoje s pohodlnou postelí, TV, miniledničkou, houpací síť na balkoně, větší koupelna. Max. 2 lidé. 
  • apartmán – velikosti 2 pokojů – ložnice, obývací pokoj s TV a velký balkon, v koupelně je sprchový kout a vana. Max. obsazenost pokoje jsou 3 lidé. – ceny na vyžádání
  • rodinný apartmán –  pro rodiny nebo skupinu přátel, dva dvojlůžkové pokoje jsou spojeny dveřmi, oba pokoje mají TV a stejné vybavení jako standardní dvojlůžkové pokoje. Max. 4 lidé. 

Ubytování pro rodiny s dětmi

Od konce roku 2021 nabízíme mezonetový apartmán vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Cena je aktuálně stanovena stejná jako rodinného apartmánu viz ceník. Využijte této výhodné nabídky.

Další informace o ostrově Dhigurah: