Plážové vily

Jsme moc rádi že Vám můžeme nabídnout úžasné ubytování přímo na bikini pláži lokálního ostrova Fodhdhoo. Vily mají samozřejmě venkovní posezení i závěsné sítě mezi palmami, ve kterých si můžete užít maximální relax ve stínu palem za poslechu šumění oceánu.

nejkrásnější ubytování na Maledivách

Fotky plážových vil a pláže

Podívejte se na krásné fotky z dronu. Zde můžete strávit vaši nejkrásnější dovolenou.

Sea view / beach a garden vily

Když Vám bude příliš velké teplo, ochlazení v průzračné dokonale modré vodě Indického oceánu je jen pár kroků….. Ubytování na pláži si zamilujete.

přední pohled na plážovou vilu

Vily jsou rozdělené do tří kategorií:

  • sea view – exklusivní prví řada s výhledem na oceán z postele
  • beach – boční řada vil navazujících na restauraci
  • garden – druhá řada vil

ubytování na pláži

Ubytování na pláži

Pláž před vilami je bikini. Je z ní přístup na krásný korálový útes.

Interiér plážové vily

Vily jsou prostorné, standardně vybavené. Nechybí klimatizace a TV. Každá vila má vanu, vnitřní a venkovní sprchu. Standardně jsou vily dvojlůžkové, je možné přidat dětskou postýlku, přistýlku, příp. patrovou postel – max. je tedy 4členná rodina. Pro ty ale vzhledem k velikosti spíše doporučujeme Beach suite vily pár kroků dál vedle restaurace, kde nabízíme právě i rodinné se 2 ložnicemi.

Stravování

Pobyt nabízíme s plnou penzí, ale je možná i polopenze nebo pouze snídaně. Jídla jsou velmi chutná. Majitelé jsou vášnivými rybáři. Hosté proto často ochutnají čerstvé a netradiční ryby chycené nedaleko ostrova.

Snídaně jsou servírovány formou bufetu při nadpoloviční obsazenosti, pokud je klientů méně, je výběr mezi několika typy snídaní: maledivská, kontinentální, sladká, slaná… 

Obědy a večeře jsou tříchodové :  Předkrm, hlavní chod a dezert. Předkrmy jsou polévky nebo saláty,  deserty sladkosti nebo ovoce – dané na každý den + hlavní chod si můžete příp. zaměnit za jiné jídlo z menu, ale je to třeba nahlásit dopředu.

V ceně máte neomezeně filtrovanou pitnou vodu, u snídaně čaj a rozpustnou kávu. Další nápoje se doplácí dle menu.

Po příletu manažer vše vysvětluje – kdyby bylo něco nejasného, neváhejte se na nás obrátit.

čerstvě chycené ryby

Ukázky jídel

Podívejte se na fotky jídel které jsme nafotili během naší poslední návštěvy.

Novinka – SPA centrum

Od poloviny roku 2024 provozuje hotel menší SPA centrum. Zajděte si na masáž nebo na manikúru.

ceník masáží

Ceny ubytování

Ceny za ubytování se řeší formou poptávky. Sdělte nám prosím počet nocí a osob + preferovaný typ ubytování a my Vám zašleme nejlepší cenu.

Součástí ceny i vnitrostátní letenka z Male na letiště Ifuru nebo Maafaru za 200 USD na osobu, jež pokryje náklady za cestu na ostrov a zpět za jednu osobu.

Letenky je třeba uhradit asi měsíc před termínem mezinárodním převodem. Jakmile jsou peníze na účtu, rezervujeme pro Vás vnitrostátní letenky (tyto mají platnost 3 měsíce pro příp. nutnou změnu termínu)

Po příletu Vás na letišti Male čeká zástupce penzionu a ten Vás doprovodí na domestic checkin. Na následujícím letišti Vás již čeká další zástupce a odveze Vás k lodi a tou již na ostrov Fodhdhoo. Nic tedy sami nehledáte a neřešíte.

Pokud hledáte levnější ubytování, stejný majitel provozuje na ostrově i penzion: levnější ubytování na Fodhdhoo.

vodní vily Maledivy

Rezervujte si ubytování na pláži nádherného ostrova. Zašlete nám prosím poptávku na email: info@maledivy-levne.cz