Ostrov Dhangethi

Novinka v naší nabídce pro rok 2021 – ostrov Dhangethi. Tento krásný, klidný ostrov leží na jihu Ari atolu. Vzdálenost od letiště Male je přibližně 90 km.

Dhangethi

Ostrov se velmi dobře hodí na kombinované pobyty s dalšími námi nabízenými ostrovy Omadhoo a Dhigurah. Ty jsou vzdálené jen několik kilometrů.

Nedaleko ostrova (5 minut speedboatem) se nachází sandbak – písčina s korálovým útesem na kterém zažijete nádherné šnorchlování. Také se odtud jezdí na žraloka velrybího a manty.

Doprava na ostrov je zajištěna speedboatem za cenu 45 USD za cestu a osobu a to dvakrát denně v 11 a 16h z letiště.

Fotky z ostrova

Bikini pláž Dhangethi

Na bikini pláži najdete spoustu lehátek, stín a půjčovnu nabízející katamarán, vodní skútr, paddleboardy, kayaky apod. Brzy tam bude i restaurace s kavárnou, kterou staví právě náš manažer – z penzionu se tam tedy bude také chodit na jídlo. Na oběd si tedy klienti jen odskočí z pláže.

Kavárny na ostrově

Na ostrově najdete několik velice příjemných kaváren přímo u oceánu, kde můžete krásně relaxovat a užít si výbornou kávu, mocktaily nebo třeba vodní dýmku.

Obchody na ostrově

Jestli chcete koupit suvenýry z Malediv, tento ostrov je ten pravý. Najdete tam několik obchodů vybavených snad všemi možnými typy suvenýrů. Kromě toho je tam i několik obchodů s potravinami, smíšeným zbožím apod.

Doprava Dhangethi :

  • 1. Sdílenný speedboat – v 16h z letiště, v 7 z ostrova na letiště, cca 90 min dle stavu moře, cena 45 USD na osobu
  • 2. Soukromý speedboat – 700 USD – kdykoliv během dne
  • 3. Hydroplán – let 180 USD osoba + speedboat na ostrov Dhangethi 50 USD (3-5x denně, přesný čas se stanoví až 1-2 dny dopředu)
  • 4. Vnitrostátní let Flyme – let z Male na Maamigili 100 USD na osobu + 80 USD speedboat z Maamigili na Dhangethi (3-5x denně)

  • Soukromá loď mezi ostrovy Dhanhethi a Omadhoo při kombinovaném pobytu – 150 USD.

Fotogalerie výletů

Ostrov je díky své poloze velmi vhodný pro pozorování žraloka obrovského. Přehled a ceník výletů naleznete zde.

Mapa ostova

Svatba na pláži

Rádi pro Vás zajistíme úžasný svatební obřad na pláži.

Kombinace ostrovů

Ceny soukromé dopravy z Dhangethi na:

Přehled dalších ostrovů na kterých nabízíme ubytování naleznete zde.

Kam dám?