Paradise Island Resort & Spa

Paradise Island Resort leží jen pár minut lodí od mezinárodního letiště Male. Nabízí ubytování od plážových vil až po luxusní vodní vily s bazény nebo privátními vířivkami.

Paradise Island resort

Ubytování v resortu

V resortu najdete různé kategorie ubytování od plážových vil k luxusním vilám s privátními vířivkami. Pro občerstvení si můžete vybrat mezi 6 restauracemi a 2 bary.

Kromě hlavní a velmi kladně oceňované restaurace Bageecha s bohatým bufetem (zjm. lokální a asijská jídla) zde najdete italskou Al Tramonto u hlavní jetty, japonskou Fukurya Teppanyaki nebo Farumathi specializující se na mořské plody. Všude je výběr jídla z menu (a la carte). Pro vodní bungalovy je hlavní restaurací Lagoon.

restaurace

  • Resort také nabízí možnost In Vila, tedy donášku jídla na pokoj po telefonické objednávce, mj. i pizzu.

Informace o resortu

Hlavní bar u bazénu má taneční parket a DJ. Plážový Athiri bar je otevřen během dne (9-17h).

Resort nabízí obrovské množství sportovních aktivit (SUP, kajak, windsurfing, kitesurfing, katamarán, surfing, jetblade, jetsurf, poloponorku a tradiční funtube apod.) + má skvělé potápěčské centrum, posilovnu, tenisové kurty atd.

Konference

Specialitou resortu je mnohokrát oceňované zázemí pro konference a setkání, příp. svatby. Kromě velkých místností s veškerým technickým vybavením jsou zde i menší zasedačky a VIP Lounge.

konferenční místnost

Fotogalerie Paradise Island Resort

Dětský klub v resortu

V resortu najdete i dětský klub, který nabízí hlídání dětí a denně jiný program jako malování na obličej, karaoke pro děti, prohlídka ostrova nebo umělecká tvorba. Funguje od 9 do 18h denně mimo neděli. Klub má vlastní zázemí s bazénem s tryskami, autíčkovou dráhu a herničku.

SPA

I na tomto resortu najdete zónu klidu pro Váš maximální odpočinek. K dispozici je sauna, jacuzzi a samozřejmě i široká nabídka masáží.

Ceny ubytování

Nabídneme Vám nejnižší možné ceny ubytování v Paradise Island Resort & Spa.

Napište nám prosím poptávku na info@maledivy-levne.cz

Kam dál: