ostrov Omadhoo

Ostrov Omadhoo je krásný zelený, středně velký ostrov s velkou písečnou pláží. Leží na Ari atolu, který je známý bohatým podmořským životem. Kolem ostrova se nachází korálový útes plný života. Překrásné šnorchlování si tak užijete přímo z pláže! Pokud jste ale fandové potápění, můžete využít služeb místního potapěčského centra.

ostrov Omadhoo
ostrov Omadhoo, Maledivy

Vzdálenost ostrova od letiště je 75 km. Na ostrově žije necelá tisícovka místních, velmi přátelských obyvatel. Nedaleko ostrova se vyskytuje několik sandbanků (písčin). Na ostrově můžete navštívit jednu z místních kavárniček. K nákupům využijete několik menších obchůdků se základními potravinami. Pro turisty jsou zde i obchůdky se suvenýry. Tak jako na jiných lokálních ostrovech zde můžete najít: fotbalové hřiště, mešitu, zdravotní středisko a policejní stanice. Pozor: na ostrově prozatím není bankomat.

Turistická pláž z dronu

Další fotky turistické pláže

Nejlepší šnorchlování? Na Omadhoo!

Pokud vybíráte ostrov podle toho kde je nejhezčí šnorchlování, už nehledejte. Ostrov Omadhoo je ta správná volba. Kolem ostrova se nachází překrásný korálový útes, nemusíte jezdit nikam lodí. Nasadíte si si masku a ploutve a ponoříte se do kouzelného světa plného života.

Fotky ostrova

Romantický západ slunce na ostrově Omadhoo

Mapa ostrova Omadhoo, Maledivy

Video ostrova Omadhoo

Speciální nabídka pro naše klienty ubytované na ostrově Omadhoo:

Nabízíme návštěvu luxusní resortu Amaya Kudarah

Další informace o ostrově Omadhoo:

ubytování na Omadhoo  ceník Omadhoo  doprava na Omadhoo  recenze Omadhoo