ostrov Omadhoo

Ostrov Omadhoo je krásný zelený, středně velký ostrov s velkou písečnou pláží. Leží v oblasti s bohatým podmořským životem.

Kolem ostrova se nachází korálový útes plný života. Překrásné šnorchlování si tak užijete přímo z pláže!

Pokud jste ale fandové potápění, můžete využít služeb místního potapěčského centra.

Informace o ostrově

Na ostrově žije necelá tisícovka místních, velmi přátelských obyvatel. Nedaleko ostrova se vyskytuje několik sandbanků (písčin).

Na ostrově můžete navštívit jednu z místních kavárniček. K nákupům můžete využít několik menších obchůdků se základními potravinami.

ostrov Omadhoo

Omadhoo

Pro turisty jsou zde i menší obchůdek se suvenýry s omezenou otevírací dobou :-).

Tak jako na jiných lokálních ostrovech zde můžete najít: fotbalové hřiště, mešitu, zdravotní středisko a policejní stanice. Pozor: na ostrově prozatím není bankomat.

Kde leží ostrov Omadhoo?

Ostrov Omadhoo leží na východní straně jižního Ari atolu. Vzdálenost ostrova od letiště je 75 km. Ostrov se dá velmi dobře kombinovat s lokálními ostrovy Dhangethi, Dhigurah a resorty Amaya Kuda Rah a Villa Park.

mapa Omadhoo Maledivy

Fotky ostrova Omadhoo z dronu

Podívejte se na fotky ostrova z ptačí perspektivy.

Ubytování

Na ostrově zajišťujeme ubytování v malém, rodinném penzionu. Penzion nabízí vynikající kuchyni a přátelskou atmosféru.

penzion na Omadhoo

Turistická pláž z dronu

Bikini pláž je od penzionu vzdálená asi 10 minut pomalé chůze.

Naši klienti mají po celou dobu pobytu odvoz na pláž a zpět zdarma.

Pláž je písečná s nádherným výstupkem do moře. Bývá zde velký rozdíl hladiny mezi přílivem a odlivem. Na pláži je k dispozici menší počet lehátek a slunečníků.

Z pláže se dostanete na korálový útes.

odvoz na pláž

Fotky pláže na ostrově Omadhoo

Stánek na pláži

V létě 2023 začal u bikini pláže fungovat malý stánek. Můžete si v něm koupit ovoce a nealko pití.

stánek s ovocem u pláže

Další fotky pláže

Nejlepší šnorchlování? Na Omadhoo!

Pokud vybíráte ostrov podle toho kde je nejhezčí šnorchlování, už nehledejte. Ostrov Omadhoo je ta správná volba. Kolem ostrova se nachází překrásný korálový útes, nemusíte jezdit nikam lodí. Nasadíte si si masku a ploutve a ponoříte se do kouzelného světa plného života.

Fotky ostrova

Omadhoo je stále ještě klidný lokální ostrov. Nepotkáte zde davy turistů. Při procházce po ostrově Vás budou místní zdravit a usmívat se na Vás.

Rejnočí pláž

Asi 2 minuty chůze od našeho penzionu naleznete rejnočí pláž. Každý den sem můžete přijít a pozorovat rejnoky z bezprostřední vzdálenosti.

Dětské hřiště

Děti už nebaví nekonečné pískoviště na pláži? Nevadí? U přístavu najdete pěkné dětské hřiště.

Romantický západ slunce na ostrově Omadhoo

Všechny romantické budou okouzleny překrásnými západy slunce do moře. Západ můžete pozorovat z pláže nebo z dlouhého mola.

Speciální nabídka pro naše klienty na Omadhoo:

Nabízíme návštěvu nedalekých resortů. Pokud byste chtěli strávit část pobytu na Omadhoo a část na resortu, můžeme Vám zajistit kombinaci s resortem Amaya Kuda Rah.

resort Maledivy

6 důvodů proč navštívit ostrov Omadhoo

  • Poloha: Omadhoo se nachází v jižním atolu Ari, což je jedna z nejpopulárnějších lokalit na Maledivách. Atol Ari je známý svými nádhernými korálovými útesy a bohatým podmořským životem.
  • Velikost a obyvatelstvo: Omadhoo je lokální ostrov, který stále ještě nabízí pohled na místní maledivskou kulturu a životní styl. Zdejší obyvatelé jsou přátelští a přívětiví. Můžete se seznámit s jejich tradičními zvyky a klidným životem. Díky své menšímu počtu turistů si můžete vychutnat klidnou atmosféru lokálního ostrova.
  • Pláž a šnorchlování: Ostrov Omadhoo je obklopen tyrkysovými vodami Indického oceánu a korálovým útesem. Zažijete zde úžasné šnorchlování přímo z pláže nebo přístrojové potápění.
  • Ubytování: nabízíme velmi útulný penzion s úžasnou atmosférou.
  • Doprava: Omadhoo je jednoduše dostupný speedboatem z letiště Male.

Video ostrova Omadhoo

Recenze pobytů

Pobyty na ostrově Omadhoo nabízíme od roku 2018. Za tu dobu jsme zde zajistili dovolenou desítkám klientů, z nichž mnozí se sem pravidelně vracejí.

Projděte si recenze našich klientů a zjistěte, jak si užili svůj pobyt na ostrově Omadhoo.

klienti na ostrově Omadhoo

Další informace o ostrově Omadhoo: