Royal Island Resort & Spa

Royal Island Resort leží na menším ostrově na nádherném Baa atolu. Lokalita je skvělá pro milovníky šnorchlování. Okolní vody jsou vyhlášené bohatým podmořským životem. Nedaleko resortu se nachází UNESCO rezervace Hanifaru Bay. Pozor, její sezona je od května do listopadu – v tomto období zde můžete vidět velké množství mant a žraloky obrovské.

V resortu nechybí výborné restaurace a bary a pro Váš maximální odpočinek nádherná wellness zóna. Hlavním cílem resortu je poskytnout klientům maximální klid a harmonii, kterou dotváří osvětlení a vybavení vil.

Royal Island Resort
  • Resort nemá dětský klub a je spíše určen pro páry, skupiny přátel nebo rodiny se staršími dětmi.

Ubytování

Ubytování je možné v zahradních i plážových vilách. Vodní vily tu nenajdete. Delikátní strava je servírována ve dvou restauracích a drinky a zábava v několika barech, jeden je přímo v bazénu. Samozřejmě i zde najdete SPA a wellness (aromatické koupele, reflexologie, jacuzzi, pára a masáže).

Fotogalerie Royal Island Resort

Plážová vila

Plocha vily 57m2. Má vlastní terasu, dřevěné obložení. Je vhodná pro 2-3 osoby.

Rodinná plážová vila

Plocha vily je 114m2. Má 2 ložnice s velkými postelemi pro 2-6 osob.

Residence s bazénem

Rozloha je 257m2. Má 2 ložnice – dvojlůžko a dvě lůžka, vlastní bazén, vířivku a terasu s přímým vstupem na pláž.

Jídlo

Pochutnávat si budete na výborném jídle vyhlášených šéfkuchařů. V hlavní restauraci Maakanaa je servírován bohatý bufet sestávající ze specialit nejen maledivské kuchyně. Najdete zde čerstvé ovoce, cereálie, pečivo a u hlavním chodů, vévodí mořské ryby i plody.

Restaurace je u pláže a nabízí krásný výhled na oceán. Venku grilované maso, ryby a k tomu čerstvé saláty výběrem z menu si můžete užít v restauraci Raabodhi. Pro posezení u čaje, kávy nebo drinku kdykoliv během dne můžete využít Boli bar, kde je pro Vás kromě pohodlného posezení k dispozici kulečník.

U bazénu najdete bar, kde si můžete užít pivo, víno, koktejly nebo menší snacky s výhledem na bazén a oceán. Několik sedátek je i přímo v bazénu.

SPA

V dřevěných pavilonech najdete SPA s širokou nabídkou masáží i wellness zónu s vířivkou a párou.

Ceny ubytování

Nabídneme Vám nejnižší možné ceny ubytování v Royal Island Resort & Spa.

Napište nám prosím poptávku na info@maledivy-levne.cz

Kam dál: