Ostrov Huraa

Ostrov Huraa je jedním z nejbližších ostrovů od letiště. Jedná se lokální ostrov s rozlohou 1 x 0,5 km, asi 500 obyvateli. Na ostrově naleznete: pláž pro místní, turistickou bikini pláží, zdravotní středisko, lékárnu, restauraci, potápěčské centrum a obchůdky se suvenýry a krásné malé náměstí.

ostrov Huraa

Jak se dostat na ostrov Huraa?

Ostrov Huraa je součástí Male atolu. Leží přibližně 20 km od letiště a hlavního města Male. Cesta speedboatem z letiště trvá jen 25 minut.

Soukromý člun z letiště stojí 135 USD – více informací o dopravě na ostrov Huraa.

Fotky ostrova z dronu

Resorty okolo ostrova

Sousedními ostrovy jsou resorty Four Season a Club Med Kani. Do resortu Club Med Kani Vám můžeme zajistit celodenní vstup (9-17h).

Resort Four Season krátkodobé návštěvy neumožňuje.

Bikini pláž na ostrově Huraa

Bikini pláž byla vybudovaná na severozápadní části ostrova.

Restaurace Blue Terrace

Od roku 2018 můžete posedět v krásné restauraci při okraji moře. Restaurace leží na západní straně ostrova. Je z ní úžasný pohled na zapadající slunce do moře. Objednat si můžete hlavní jídla, sladké deserty, míchané nealko koktejly, kávu nebo čaj. 

Videa z ostrova Huraa

Video odjezdu na letiště:

Další informace:

Na ostrově je několik restaurací, obchůdků se suvenýry a základními potravinami, drogerií apod. Navštívit můžete i dílnu na výrobu suvenýrů z tradičních materiálů, kde Vám předvedou výrobu a na výrobky vyryjí i Vaše jméno.

Význam ostrova Huraa pro naši agenturu

Ostrov Huraa hrál klíčovou roli při vzniku naší cestovní agentury. Právě zde jsme se na konci roku 2013 ubytovali a seznámili s majitelem penzionu, Mustafou.

Po návratu do ČR jsme založili cestovní agenturu a začali tento ostrov nabízet. V současné době nabízíme cesty na přibližně 25 lokálních ostrovů a několik vybraných resortů.

poprvé na Huraa

Ubytování na ostrově Huraa

Na ostrově Vám nabízíme, malý, útulný penzion. Pro více informací o ubytování klikněte na fotku.

penzion na ostrově HUraa

Kam dál: