Ostrov Kudarikilu

Ostrov Kudarikilu je romantický tropický ostrov se nachází zhruba 135 km od hlavního města Malediv – Male. Rozloha ostrova činí 520 m x 370 m.

Počet obyvatel se uvádí kolem 400, ale ve skutečnosti žije (údajně, dle místních) na ostrově ještě méně lidí.

pláž na ostrově Kudarikilu

Informace o ostrově

Kolem ostrova Kudarikilu se nachází hned několik dalších menších ostrůvků a sandbanků, které jsou ale neobydlené. V tomto tropickém ráji zaručeně oceníte autentičnost a soukromí. Na tomto ostrově se totiž nachází pouze jeden hotel. Nemusíte mít tedy obavy, že by sem jezdilo spousta turistů – naopak zde budete téměř sami.

Máte možnost nahlédnout na to, jak zde místní žijí. Uvidíte, že jsou opravdu velmi přívětiví, už po příjezdu vás všichni budou vítat. Můžete si zde užít nádherné pláže s bílým pískem a dokonale tyrkysovou vodou – na romantické večerní procházky úplně ideální!

Je zde taktéž různorodá nabídka výletů, od šnorchlování, potápění až po výlety lodí na tamější sandbanky.

Na ostrově se taktéž nachází i menší obchůdky, kde naleznete nezbytně nutné potraviny či hygienické potřeby. Ráda proložíte relaxační dovolenou nějakým pohybem? Pokud ano, dobrou zprávou pro vás je, že na tomto malém ostrově se nachází i řada sportovních hřišť.

Pláž na ostrově Kudarikilu

Bikini pláž se nachází zhruba 6 minut od ubytování a je zde velká pravděpodobnost, že zde budete úplně sami. Na pláži se nachází lehátka i slunečníky, tudíž to vytváří dokonalou oázu klidu. Pláž má pozvolný sestup do vody. Pokud zrovna nebudete chtít využít hotelové menu, nemusíte se obávat, že byste na ostrově nenalezli nějaký jiný podnik či restauraci.

Můžeme doporučit podnik nedaleko lokální pláže, v severní části ostrova, kde jsou v nabídce hlavní jídla, snacky a široká řada dezertů.

Hotel na ostrově

Hotel nabízí ubytování pouze cca 6 minut chůze od krásné bikini pláže.

Pokoje

V nabídce hotelu je celkem 11 pokojů, z toho 10 z nich je standardních dvoulůžkových a 1 z nich je ve variantě dvoulůžkový deluxe s vlastním balkonem.

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, klimatizací, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. V závislosti na typu pokoje se liší, zda máte pokoj s výhledem do vnitřní části hotelu s menší zahradou a zelení nebo pokoj s balkonem.

Jídlo

Veškerá jídla jsou zde servírovaná. Snídaně nejčastěji ve formě anglické snídaně (toasty, vajíčka, párky) a k tomu taktéž lívance či waffle s kávou nebo čajem. Obědy
a večeře jsou dle vaší preference, vždy po domluvě s hotelovým personálem. Ať už si vyberete těstoviny nebo čerstvě připravené ryby či mořské plody, nikdy nešlápnete vedle.

Fotky hotelu