Ostrov Kudarikilu

Ostrov Kudarikilu je romantický tropický ostrov se nachází zhruba 135 km od hlavního města Malediv – Male. Rozloha ostrova činí 520 m x 370 m.

Počet obyvatel se uvádí kolem 400, ale ve skutečnosti žije (údajně, dle místních) na ostrově ještě méně lidí.

pláž na ostrově Kudarikilu

Informace o ostrově

Kolem ostrova Kudarikilu se nachází hned několik dalších menších ostrůvků a sandbanků, které jsou ale neobydlené. V tomto tropickém ráji zaručeně oceníte autentičnost a soukromí.

Na tomto ostrově se totiž prozatím nachází pouze jeden hotel. Nemusíte mít tedy obavy, že by sem jezdilo spousta turistů – naopak zde budete téměř sami.

Máte možnost nahlédnout na to, jak zde místní žijí. Uvidíte, že jsou opravdu velmi přívětiví, už po příjezdu vás všichni budou vítat. Můžete si zde užít nádherné pláže s bílým pískem a dokonale tyrkysovou vodou – na romantické večerní procházky úplně ideální!

Je zde taktéž různorodá nabídka výletů, od šnorchlování, potápění až po výlety lodí na tamější sandbanky.

ulice a domy Kudarikilu Maledivy

Vybavení ostrova

Na ostrově se nachází i menší obchůdky, kde naleznete nezbytně nutné potraviny či hygienické potřeby. Ráda proložíte relaxační dovolenou nějakým pohybem? Pokud ano, dobrou zprávou pro vás je, že na tomto malém ostrově se nachází i řada sportovních hřišť. Nedaleko přístavu se nachází venkovní posilovna.

venkovní posilovna

Fotogalerie ostrova Kudarikilu

Podívejte se na naše fotky z ostrova.

Pláž na ostrově Kudarikilu

Bikini pláž se nachází zhruba 6 minut od ubytování a je zde velká pravděpodobnost, že zde budete úplně sami. Na pláži se nachází lehátka i slunečníky, tudíž to vytváří dokonalou oázu klidu. Pláž má pozvolný sestup do vody. Pokud zrovna nebudete chtít využít hotelové menu, nemusíte se obávat, že byste na ostrově nenalezli nějaký jiný podnik či restauraci.

Můžeme doporučit podnik nedaleko lokální pláže, v severní části ostrova, kde jsou v nabídce hlavní jídla, snacky a široká řada dezertů.

Hotel na ostrově Kudarikilu

Hotel nabízí ubytování pouze cca 5 minut chůze od krásné bikini pláže.

Informace o hotelu

V nabídce hotelu je celkem 11 pokojů, z toho 10 z nich je standardních dvoulůžkových a 1 z nich je ve variantě dvoulůžkový deluxe s vlastním balkonem.

Pokoje v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, klimatizací, příslušenstvím k přípravě kávy a čaje. V závislosti na typu pokoje se liší, zda máte pokoj s výhledem do vnitřní části hotelu s menší zahradou a zelení nebo pokoj s balkonem.

Stravování

Veškerá jídla jsou zde servírovaná. Snídaně nejčastěji ve formě anglické snídaně (toasty, vajíčka, párky) a k tomu taktéž lívance či waffle s kávou nebo čajem. Obědy
a večeře jsou dle vaší preference, vždy po domluvě s hotelovým personálem. Ať už si vyberete těstoviny nebo čerstvě připravené ryby či mořské plody, nikdy nešlápnete vedle.

Fotky hotelu

Ceník ubytování 2024/2025

Obdobísnídaněpolopenzeplná penze
Duben – říjen 2024 90 USD120 USD140 USD
Listopad – březen 202595 USD130 USD150 USD

Ceny uvedené v tabulce obsahují:

  • ubytování pro 2 osoby na 1 noc
  • snídani, polopenzi nebo plnou penzi
  • lahev 0,5l osoba a den
  • čaj a rozpustnou kávu během snídaně + připravané juicy během jídla
  • ubytovací taxy TGST 16 %
  • green tax 3 USD za osobu a noc
  • service charge 10 %

Doprava na ostrov Kudarikilu

Letecká doprava: vnitrostátní let + člun – 160 USD za osobu jednosměrně. Dítě do 12 let 200 USD. Přistává se na ostrově Dharavandhoo, odkud zajistíme soukromý člun na ostrov.

Člun – speedboat: cena 65 USD za osobu a cestu.

Male – Kudarikilu: ranní loď odjíždí z letiště v neděli, úterý a čtvrtek z letiště v 7 hod. V pondělí, ve středu, čtvrtek a v sobotu v 6:30 hod. Ve dnech pondělí, čtvrtek a v sobotu ˇje možné zajistit i odpolední loď ve 12:30 hod.

Kudarikilu – Male: Na letiště odjíždí loď denně mimo pátek v 8:30. Ve dnech pondělí, středa, čtvrtek a sobota jede loď i ve 13:30 hod.

speedboat Maledivy

Soukromý člun mezi okolními ostrovy

Ceny dopravy se často mění, proto je potřeba je ověřit.

  • Kudarikilu – Kamadhoo – 50 USD za člun
  • Kudarikilu – Maalhos – 75 USD za člun

Výlety a aktivity

Hotel nabízí celou řadu krásných aktivit a výletů včetně přístrojového potápění. Ceny Vám rádi sdělíme prostřednictvím emailu.

Na ostrově Kudarikilu si užijete nádherné písečné pláže a klidnou atmosféru lokálního ostrova. Vyrazit můžete na krásné výlety nebo šnorchlovat na korálovém útesu.
Ostrov doporučujeme těm kteří chtějí poznat nedotčené Maledivy.