Martin a Kristýna

Dovolená na Maledivách byl náš sen. Po příjezdu na ostrov Huraa nám bylo nabídnuto navštívit vzdálenější ostrov Fodhdhoo. Nabídky jsme využili. Cestovali jsme speedboatem, cesta byla pohodlná a staral se o nás perfektně Musthafa a jeho tým. Ostrov Huraa byl krásný, ale ostrov Fodhdhoo byl nádherný. Žádní turisté, pouze vstřícní domorodci a naše skupinka. Musthafa pro nás připravil grilování na pláži, vše perfektně zorganizované a velmi chutné, tradiční maledivské jídlo.
 
U ostrova Fodhdhoo jsme také šnorchlovali. Viděli jsme spoustu krásných různobarevných rybiček, malé i velké. Přestože jsem šnorchlování neměla zájem vyzkoušet, musím říct, že jsem z toho byla nadšená. Musthafa se mě osobně ujal a viděla jsem krásy podmořského světa u ostrova. Ovšem nejkrásnější zážitek z celé dovolené, byla návštěva picknik islandu Thumburudhdhoo. Krásná příroda, čisté ubytování a servis od Musthafy a jeho týmu.
 
Po návratu na ostrov Hurra, jsme využili možnosti návštěvy resortů Cinnamom Dhonveli a Club Med Cani. Musthafa ochotně návštěvu zorganizoval a nechal nás tam dovézt. 
 
Dovolenou na Maledivách doporučujeme všem, především potom ostrov Fodhdhoo, je to nezapomenutelný zážitek a doufáme, že se brzy vrátíme. 
 
Martin a Kristýna
 

 

Další hodnocení:

Míša, Andrea a Denisa  Petra a Martin  Daniel E.  Pavel K.  Marcel, Pepa, Tomáš a Lída  Dana a Mirek  René, Lucie a Bibi  Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva Dana a Karel Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera