Juránkovi

Dobrý den pane Michalaku, děkujeme za možnost navštívit a užít si Maledivy jinak, než jsme si dosud představovali. Bylo to příjemné vybočení z pracovního života a hlavně z naší rozvláčné zimy. Velmi se mi ulevilo, když jsme se na letišti v Male opravdu setkali s naším hostitelem 🙂

Odvoz  rychlolodí je výborná služba, to můžete doporučovat. Do hodiny po přistání jsme byli v pokoji! Cítili jsme se u Vás perfektně, jako hosti, ne jen klienti, co zaplatí a hotovo. Bylo o nás postaráno s velkou vstřícností a pohostinností. Jídlo: Vynikající. Domácí. Z čerstvých surovin. Tuňáci a jiné ryby – skvělé! Jídelníček byl sice jednodušší, ale vždy vše chutně a čerstvě připraveno. Měli jsme možnost stravovat se tak, jako jedí místní lidi – toho jsme si cenili. Pitný režim zajištěn, i ovoce a zelenina. Když si představím, že všechno musí dovážet….

Ubytování: Pokoj byl pro nás krásně připravený. Ocenili jsme klimatizaci: přesná, tichá. Úklid společných prostor byl zajištěn, na pokoji to bylo o domluvě, bylo si potřeba o ni říct – i výměna ručníků nebo povlečení. 

Aktivity: Jezdili jsme denně šnorchlovat, byli jsme na dhoni, taky tam rybařili – paráda. Mohli byste udělat větší osvětu toho všeho, co jste schopni zajistit – třeba noční šnorchlování, ranní šnorchlování, potápění, prkno na vodu, výlet na ostrov, rybaření, pečení vlastních ryb, prohlídka ostrova, návštěva elektrárny, dílny, výlet na moře atd., protože těch možností je opravdu hodně, ani by nás to nenapadlo  🙂  S ohledem na českou povahu by bylo vhodné zdůraznit, že výlety a aktivity se nabízejí, ale je třeba za ně zaplatit…… nebo dohodnout, co je a co není v ceně (on to má asi každý host nasmlouvané jinak). 

Místní pracovník Mustafa se opravdu velmi snažili o to, aby hosti měli možnost aktivně prožít volný čas. Cenili jsme si, že se snažil zajistit vše osobně, aby měl dozor nad bezpečností lidí (na vodě) a kvalitou služeb, které nám poskytovali. Dohlížel na jídlo, každý večer se všemi pohovořil o prožitém dnu a plánu na zítra, nabídnul, co ho napadlo, že by mohlo přijít hostům vhod. Na pláži bylo vždy volno na lehátkách. Považovali jsme si, že v den příjezdu jsme byli hned ubytováni a už nám nabídli i snídani, a při odjezdu jsme byli na pokoji až do večera a dokonce připravili večeři o hodinu dříve, abychom neodjížděli hladoví. Byli jsme u Vás spokojeni. Nebyl s ničím problém. Vrátili jsme se odpočinutí, očištění (no stress, no alcohol 🙂 … tak kéž by to vydrželo…

S pozdravem, Dana a Vilda Juránkovi