Lída a Alena Jadrní

Začátkem ledna 2016  jsme se rozhodly s dcerou navštívit Maledivy. Já už jsem zde byla 2x ale v resortu a nyní jsme chtěly něco levnějšího. Vybraly jsme si  Hurra Island. Ostrov je 19 km od Male.
 
Nejdříve jsem se opravdu bála, protože je dcera blondýnka tak aby se jí tam něco nestalo, ale byly jsme
opravdu překvapené jak se k nám všichni chovali opravdu jako  k rodině. Poznaly jsme život místních obyvatel.
 
Je zde několik apartmánů, majitel je pan Mustafa, který se nám po celý pobyt věnoval,  jezdil s námi na výlety, i s námi, a nejenom s námi, ale se všemi kdo o to stál, poseděl a pokecal. Byly jsme na několika výletech a ukazoval nám pod vodou co kde je. Speciálně  mojí dceři, která se všeho bála – ze začátku aby jí něco nekouslo a tak.
 
Se mnou měl taky trochu práce, na výletě na manty jsem dostala mořskou nemoc a všichni se ke mě chovali moc ohleduplně. Jídlo bylo pro nás dostačujíčí – vždy byla dobře upravená ryba a k ní rýže nebo těstoviny, salát a ovoce.
 
K pití byl vždy čaj, káva, voda, džus a podobně. Byla tam ale jedna starší italka ,která dost nechutně poukazovala, že to je stále stejné. Asi si neuvědomila, že není v resortu, za který by zaplatila mnohokrát více, ale  je defakto v soukromí. Vše je o ceně. 12 dní nám uteklo jak voda, dcera by tam nejraději zůstala, vůbec se nám nechtělo zpátky domů.
 
Určitě se na Huraa vrátíme.
 
Lída a Alena Jadrní