Iva P.

Děkujeme za přání do nového roku, i vám přejeme hodně úspěchů v práci i osobním životě. Aklimatizace proběhla celkem dobře, neonemocněli jsme v tomto hnusném počasí, ale pracovat se opravdu nechtělo.

A naše hodnocení?

Musím přiznat, že jsme očekávali odpočinek a lehárko, nic moc jsme neočekávali. Placaté ostrovy atd. (Jezdíme po celém světě a viděli jsme spoustu překrásných míst, v květnu jsme byli v Austrálii a na Velkém bariérovém útesu) Ale musím konstatovat, že realita překonala všechna naše očekávání. Je to opravdový ráj, nad vodou i pod vodou. Prostě úžasné. Kam se člověk podíval, tam nádhera a krása. Byli jsme nadšeni.  Stejně tak jsme byli nadšeni z personálu, který se opravdu snažil a dělal vše pro to, abychom byli spokojeni. Stejně tak jídlo, to bylo pokaždé výborné! Nic nám nechybělo, dost ovoce, výborné saláty. Vše skvělé.

Mustafa a Mohamed nás doprovázeli na výlety pod vodu. To bylo naprosto fantastické, viděli jsme toho strašně moc, vše nám ukazovali, hlídali nás. Viděli jsme žraloky – a pořádně velké, bylo jich najednou 5 a velké přes 2 metry. To už jsem se začala bát a když jsem to řekla Mustafovi, hned to otočil. Želvy i rejnoky. Milióny rybek. Musím přiznat, že jsem si to tady užila mnohem víc, než na Bar. Útesu v Austrálii, byly tam velké vlny a proudy, a tisíc Číňanů, kteří neuměli plavat. Měli jsme tam smůlu.

Tady to byla opravdu nádhera. Využili jsme snad všechny možnosti šnorchlování, dokonce nám Mustafa nabídl i rejnoky a to teda bylo něco. Jen na manty jsme měli smůlu, ty jsme nezastihli.

Děkuji moc, i za váš reálný pohled na cestu zpět na letiště trajektem. Nataša se nás snažila přesvědčit, že to určitě nestihneme, chtěla udat speed boat 🙂

Naštěstí překvapivě tam jezdí na čas a díky tomu jsme vše stihli v pohodě.

Iva P.

Další hodnocení:

Eva  Dana a Karel  Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera