Radovan

Letos jsme plánovali nějakou exotickou dovolenou a čirou náhodou jsme narazili na Váš web, kde nás zaujala jednak destinace a pak rodinné prostředí penziónu. Lidé na fotkách se nám zdáli sympatičtí už od počátku tak jsme koupili letenky a vyrazili.

Příjemné překvapení pro nás bylo, že pan Mustafa a jeho spolupracovníci byli opravdu fajn lidi. Během pobytu nám dokonce pomohl zajistit pro našeho syna ošetření u lékaře. Naštěstí to nebylo nic vážného – pouze špatná aklimatizace.

Měli jsme velké štěstí, že během našeho pobytu se slavil svátek „EID MUBARAK“ – kde místní obyvatelé pletly z listů palem velké ryby + vytvářeli různé masky z dostupných surovin. Zajímavý byl třeba kostým z plastových lahví, ryby z palem či další roztodivné příšery, které večer připravily vystoupení jak pro děti tak i dospělé. Myslím si, že pokud bychom navštívili resort určitě bychom toho tolik nezažili.

Už teď se těšíme na příští rok, protože máme v plánu zase navštívit tento skvělý penzión, kde naprosto skvěle vaří a starají se o Vás.

Kromě slunění a koupání se ve vodě můžete tak jako my objet například kánoí celý ostrov nebo se zúčastnit ranního rybolovu, kde uvidíte východ slunce a ještě k tomu chytíte ryby, které Vám místní kuchař připraví k obědu.

Radovan