Kamča a Martin

Kdysi to byl můj a mých přátel sen, poznat Maledivy. Sen, který jsme si splnili v březnu 2016.

Z Malediv máme fantastické zážitky, které nám nikdy nikdo nevezme.  Za to děkujeme všem, co se o nás postarali, jak personálu, tak cestovní agentuře Maledivy-levně, paní Lucii, a skvělému Musthafovi Adamovi, velké díky za vše.

Nezapomenutelnými zážitky bylo šnorchlování s karetami, výlet na oceán mezi volně žijící delfíny, na překrásné neobydlené ostrovy a místa bez turistického ruchu, které vám svou panensky čistou přírodou, kouzelnou a exotickou atmosférou, naprosto vyrazí dech. Nic z toho nelze ani popsat. Exotika na vás okamžitě dýchne, sotva vystoupíte z letadla, na ostrově Male, pak to začne, všechny vaše smysly pohltí první pohled na oceán a následná cesta rychlým člunem na váš ostrov, ani se nenadáte a už se vezete na vlně exotiky, cesta lodí byla pecka, jedete a koukáte kolem sebe na tu krásu ostrovů a neuvěřitelnou barva oceánu,  přiznám se, mě to dojetím rozplakalo, můj SEN je skutečnost !

Ubytování, za mě je jednoduché, čisté naprosto dostačující, splňuje vše, co člověk potřebuje,  pohodlí, čistota, servis, co víc si přát. Není třeba, aspoň za nás, luxusní resort, tohle „domácí“  prostředí nám bylo příjemnější, něž předražený a snobský resort. Co se týče stravy, nemám co dodat, bylo všeho dost a hlavně, chutnalo. Káva, voda, kdykoli, cokoli jsme chtěli, ve všem nám vyhověli, profesionální přistup.

Výlety jsme si dali všechny, když už, tak už, byla by škoda jediného výletu vynechat ! Prošli jsme celý ostrůvek, narazili jsme i na místní rybárnu, všem doporučuji, i návštěvy krámků z výrobky, za mě určitě kokosový olej, šála z kokosového vlákna a nějaké ty šperky, jako dárky z této země, jsou věčnou památkou.

Takže pokud váháte jet či nejet, tak rozhodně jeďte, splňte si sen jako já. Maledivy stojí za to, alespoň jednou v životě vidět a zažít, Maledivy ve vás zanechají hlubokou vzpomínku, tak hlubokou, že jsme se letos rozhodli je navštívit znovu, znovu vidět tyto báječné lidi,  překrásné exotické ostrovy a smaragdový oceán.

Už se moc a moc těšíme a ještě jednou, za vše děkujeme.         

Kamča a Martin

Další hodnocení:

Petra V.  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva  Dana a Karel  Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera