Honza R.

Hledali jsme exotickou destinaci se zázemím (jídlo, ubytování, průvodce), ale ne uniformní rezort, ve kterém nepoznáte, zda jste v Egyptě, na Maledivách nebo v Bulharsku…a našli jsme. A nejen to: přátelský a obětavý personál, výborné místní jídlo, bílé pláže a nekonečné korálové útesy s tisíci rybkami. Velký počet výletů, kde každý, na kterém jsme byli stál za to. Mohu doporučit Sunset fishing: světélkující plankton, překvapené výrazy průvodců, když Vaše přítelkyně vytáhne na hladinu metrového žraloka, šnorchlování se želvami nebo u korálového útesu.

Nádherný byl i ostrov Vilingili, kde jsme si užili kromě svatby také beach volejbal a barbecue. Rádi bychom vyzdvihli Váš profesionální a přesto vstřícný přístup, přesnost všech návodů a propagačních materiálů, možnost potkat se s místními lidmi mimo rezort (kde jsme si užili krásný den, ale utvrdilo nás to v tom, že zajímavější a hlavně opravdovější je to u místních), překrásnou faunu, skvělý a velmi pružný program a bohatou nabídku cenově dostupných výletů, obdivuhodný přístup Musthafy a jeho týmu a zajištění zázemí v den odjezdu.

Počasí bylo skvělé, i když předpověď vypadala hrůzostrašně, pršelo asi jen 3x a na krátkou dobu. Určitě se rádi vrátíme.

Honza R.