Petra a Martin

V únoru jsme letěli s přítelem na vysněnou dovolenou na Maledivy. Po několika recenzích bylo rozhodnuto, že pojedeme přes Maledivy-levně.cz. Komunikace při vyřizování byla super a vždy byla rychlá zpětná vazba na naše dotazy.

Na místě s námi jednala Nataša, která zároveň zařizovala vše kolem výletů, ubytování atd. Její jednání a přístup byl perfektní. Personál byl také na jedničku, obsluha byla výborná.

Celkově byla dovolená krásná, výlety byly super, zážitky na celý život. Velké díky patří také Mustafovi, který nám vše ukázal. Podmořský svět zná skvěle 🙂

Ubytování je jednodušší, ale člověku to stačí. Jediné co by jsme uvítali, by bylo, pestřejší výběr jídla ( častěji např.: hranolky,americké brambory, zákusky-buchty a zmrzlina).

Celkové hodnocení je na výbornou, ještě jednou moc děkujeme Mustafovi, Nataše a také celému personálu, za výborné služby a hezkou dovolenou.

V příloze zasílám pár foteček. Vyřiďte od nás všem pozdravy a doufáme, že se máte skvěle 🙂

Petra a Martin 

Další hodnocení:

Daniel E.  Pavel K.  Marcel, Pepa, Tomáš a Lída  Dana a Mirek  René, Lucie a Bibi  Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva Dana a Karel Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera