Václav a Martina N.

Když jsme se vrátili z Malediv a vyprávěli o dovolené, říkali nám naši přátelé: “Vy se máte, to by se nám taky líbilo” nebo “Maledivy to je můj sen, ale tam se nikdy nedostanu”.

Všem, kteří takto uvažují, můžeme s klidem říci jedno: Pokud máte na dovolenou v Turecku nebo na Krétě, pak máte i na dovolenou na Maledivách. Seberte odvahu a vydejte se sami bez cestovky k Musthafovi na ostrov Huraa. Bude zde o Vás dokonale postaráno a získáte zážitky na celý život.

Za týden, který jsme na ostrově strávili, jsme toho zažili a viděli tolik, co na žádné jiné dovolené. Poznali jsme spoustu nových přátel a prokecali s nimi dlouhé večery. Domů jsme se vrátili tak unaveni, že jsme si museli vzít ještě 3 dny dovolené, abychom si odpočinuli. Na Maledivách se nudit opravdu nebudete.

S ubytováním a stravováním jsme byli naprosto spokojeni. Do dnešního dne vzpomínáme na speciální “cofee with milk” nebo na neustále dotazy “It is good?”. Personál byl ochotný, milý a neustále se usmívající. Ze všech lidí vyzařovala spokojenost a pohoda. Kéž bychom mohli to samé zažívat i v Čechách!

O majiteli guest house Musthafovi zde bylo napsáno už mnoho: Skvělý hostitel a organizátor, navíc člověk s velkým srdcem. Jeden zážitek za všechny: Poslední večer jsme měli jet trajektem do Hulhumale a tam přespat. Musthafa nás postavil před hotovou věc –  odveze nás svojí lodí (zdarma). V Hulhumale nás pozval k sobě domů a představil nám svoji rodinu. Pak objednal taxi a společně s námi odjel do hotelu. Taxi zaplatil a odmítl jakékoliv diskuze a pokusy o vyrovnání. V hotelu počkal, až budeme v pořádku ubytováni,  pak se s námi rozloučil a vrátil se na ostrov. Zůstali jsme stát s otevřenou pusou. Takový zážitek Vám žádná cestovka nenabídne.

Začněte si svou další dovolenou plánovat už dnes a vyrazte k Musthafovi na ostrov Hurra. Nebudete litovat 🙂

Václav a Martina N.