Eva

Po lehce dramatické cestě – měly jsme s maminkou ‚štěstí‘ přestupovat v Dubaji těsně poté, co bylo na 2 hodiny uzavřeno celé letiště a nikdo neměl tušení, kdy který let poletí (v jednu chvíli nám tvrdili, že už jsme na palubě jednoho z odletivších letů měly sedět) na nás čekal Hassan na letišti, aby nás odvezl na ostrov Huraa. Teprve ve chvíli, kdy jsme vystupovaly z člunu jsem si mohla oddechnout, že jsme v pořádku na místě. 
 
Pobyt se nám velmi líbil. Ubytování je jednoduché, ale velmi čisté. Jídlo chutné – je fajn zjistit, co vlastně jí domorodci. Krásným zážitkem byly večeře připravené na pláži. Personál byl velmi přátelský a vždy ve všem vycházel vstříc. Jako výhodu vidím umístění na obydleném ostrově mezi domorodci, kde má člověk šanci nahlédnout do života běžných lidí. Jako velké plus jsme viděly malou pláž, kde bylo vždy jen pár lidí (pokud vůbec někdo) a tím pádem i bohatý podmořský život v jejím blízkém okolí (měli jsme šanci hned u pláže vidět malé žraloky, rejnoka a mnoho dalších malinkých rybek). Výlety jsou velmi dobře navrženy a pokud jde o šnorchlování se zvířaty – personál velmi dobře ví, kde hledat, aby je hosté viděli – a pokud jsou celodenní, tak péče personálu je bezchybná. Určitě mohu dovolenou s maledivy-levně.cz doporučit.
 
Eva 
 

Další hodnocení:

Dana a Karel  Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera