René, Lucie a Bibi

Pár řádků k dovolené na ostrově Huraa. Tato dovolená byla pro naši rodinu jako odpočinek po několika letech práce, kdy jsme na ni neměli čas. Rozhodli jsme se pro tuto volbu, protože se zde skloubila rozumná cena a nádherné prostředí. Dnes po návratu mohu konstatovat, že to byla výborná volba. Udělali jsme moc dobře, že jsme jeli k Mustafovi. Celý ostrov a všichni lidé byli velice přátelští. Jak už bylo napsáno lidmi přede mnou, a já jsem si vše pročítal, než jsem na Hurra jel, tak se opravdu není čeho obávat. Mustafa a Nataša se snaží, aby vše bylo v pohodě. Ubytování je skromnější, ale plně dostačující a my jsme ocenili hlavně čistotu a klimatizaci. Výlety se snaží udělat tak, aby byly opravdu naplněny. I když nebylo období na manty, podařilo se je Mustafovi najít a nádherně jsme si s nimi zaplavali. Výlety na sandbank, Vilingili, rybolov atd. vše skvělé. Byli jsme i v resortu na jeden den. Jídlo, pití, bazén, ale den stačilo. Dovolená v resortu by nás bavila možná dva dny. Ocenili jsme, že jsme mohli být s místníma na Hurra. Všichni se mne ptají, jestli je ten oceán tak nádherný, jak jsou prezentovány fotografie. Já mohu všem odpovědět, že ano. Tyrkysově modrá voda spojena s palmami je nezapomenutelný zážitek. Užili jsme si tam 10 nádherných dnů v teplotě 30 stupňů. Skvělé bylo i to, že jsme tam poznali i spoustu super lidí. Byla to dovolená, kterou jsme si organizovali sami, včetně letenek a už nikdy jinak. Tímto jsme chtěli trochu pomoci lidem, kteří váhají, jestli jet nebo nejet a poděkovat Lucii, která byla od počátku ochotná vše objasnit a vysvětlit. A poděkování i Mustafovi s Natašou a celému jejich kolektivu, který se nám věnoval v moři i na souši. Co dodat na závěr. Laťku jsme si Maledivama nastavili hodně vysoko a já s rodinou razím názor, že dvakrát na stejné místo nepojedeme, ale jelikož jsme zjistili, že Mustafa má guesthouse ještě na jiném ostrově, tak poprvé padl v naší rodině názor, že se určitě na Maledivy ještě vrátíme. Děkujeme!!!!!

Dvě drobnosti, na které bychom rádi upozornili další cestovatelé, které nemají vliv na nádhernou dovolenou: Doporučujeme boty do vody – Je třeba počítat, že Hurra je ostrov a i když místní mají čističku, tak voda ve sprše má specifický zápach korálu.

René, Lucie a Bibi

maledivy-levne.cz: V květnu 2017 jsme byli připojeni do vodovodního řádu ostrova, zápach vody ve sprše je již vyřešen.

Další hodnocení:

Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva  Dana a Karel  Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera