Věra a Věra

Rozhodly jsme se s dcerou navštívit Maledivy podruhé, ale tentokrát bez cestovky. Byla to skvělá volba. Letenky jsme kupovaly už v březnu, ubytování a loď jsme objednaly přes Maledivy-levně.cz

Na Huraa jsme strávily dvanáct nádherných listopadových dní. Poděkování patří Mustafovi, jeho synovi a Nataši, kteří se o nás báječně starali při všech výletech. Nenudily jsme se ani chvíli.

Naprosto nezapomenutelné zážitky máme z našeho prvního šnorchlování – se želvami, kde nám dělal průvodce a zároveň ochranku syn Mustafy Fazzaan. Uchvátilo nás to tak, že jsme znovu šnorchlovaly u sandbanku i u ostrova Vilingili. Prostě nádhera. Podmořský svět by bylo škoda nevidět. Za překonání strachu to opravdu stálo.

Pozorovaly jsme skotačící delfíny při západu slunce, jely jsme i na večerní rybaření. Dva dny jsme strávily v luxusních rezortech. Nám ale více vyhovoval autentický ostrov Huraa s barevnými fasádami domečků a s milými lidmi. Maledivská kuchyně nám moc chutnala. Ryby na všechny způsoby byly vynikající. Personál vždy usměvavý a ochotný.

Ještě jeden pozitivní zážitek na závěr. Odjížděly jsme na letiště v pět hodin ráno potmě. Nataša nám uvařila ranní kávu a spolu s Mustafou se s námi rozloučili, dali nám malý dárek na památku a pak nám mávali baterkami. Bylo to až dojemné.

Barva oceánu, teplá voda a slunce nám už teď chybí.

Překrásná dovolená, díky. 

Věra a Věra

Fotky k recenzi dovolené na Maledivách:

 

Další recenze:

Karel a Michaela  Pavel  Marcel, Pepa, Tomáš a Lída  Dana a Mirek  René, Lucie a Bibi  Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva Dana a Karel Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera