Karel a Michaela

V září 2017 jsme přes p. Michalakovou navštívili podruhé Maledivy. Tentokrát jsme se rozhodli pro dva ostrovy.

Gaafaru a Huraa. Po příjezdu jsme byli nuceni počkat na větší speedboat, kvůli nepřízni počasí. Ujali se nás dva senzační průvodci, kteří nás přepravili do Male. Tam nás provezli po městě na skútrech, pak posadily do restaurace, zaplatily útratu a počkali s námi na člun.

Gaafaru je skutečně ostrov turisty neobjevený se všemi pozitivy i negativy. Nádherná pláž, kterou máte většinou jen sami pro sebe, perfektni hotel s kuchařem, který vaří na vaši objednávku a ve vámi určený čas.

Ostrov je poměrně malý a pokud vám nepřeje počasí, není příliš možností na procházku.

Huraa je stále ještě poměrně klidný ostrov, ale postupně směřuje k jakési komerci.

Turistů přibývá, ale souběžně se i zlepšují služby, jako třeba bohatší jídelníček, každodenní úklid pokoje, množství výletů.

Personál i na obou ostrovech je velice vstřícný a domluvit se dá cokoliv dle vašeho přání.

Lucie děkujeme za vše a snad zase za rok.

Karel a Michaela

 

 

Další recenze:

Pavel  Marcel, Pepa, Tomáš a Lída  Dana a Mirek  René, Lucie a Bibi  Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva Dana a Karel Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera