Martina s rodinou

Nejprve bych chtěla zdůraznit, že jsme se vrátili naprosto nadšení, děti se každý den ptají, kdy tam zase pojedeme. Na Maledivy jsme se vypravili i s dětmi 10 a 13 let a před odletem jsme měli poněkud obavy, aby vše proběhlo v pořádku. Letěli jsme s Flydubai a i přes některé negativní recenze byl let tam i zpátky v naprostém pořádku. Hned na letišti v Male nás čekala Nataša se speedboatem a za cca půl hodiny jsme byli na ostrově Huraa, kde nás čekal uvítací drink z čerstvého kokosu.
 
Vše bylo tak, jak jsme ještě v ČR domluvili s paní Lucií z Maledivy-levně. Jídlo chutné, kdykoli na požádání balená voda, čaj, káva – ta byla opravdu výborná. Musthafa a jeho tým udělali, co nám na očích viděli. Každý den se ptal, co budeme dělat, nabízel výlety, ale nic nevnucoval. Výlety opravdu byly tak, jak jsme si řekli, nikdo nemusí mít strach, že by o něco přišel. Byli jsme tam jen pět dní, ale stihli jsme šnorchlování na útesu, se želvami a žraloky, výlet na sandbank a návštěvu resortu.
 
Vše absolvovali i naše děti a musím vyzdvihnout, jak se jim při šnorchlování Musthafa věnoval, hlídal je, ukazoval pod vodou zajímavé živočichy. Indický oceán je překrásný, viděli jsme želvy, žraloky, rejnoky a neskutečné množství rybek všech barev. Vše bylo bezpečné. Výlet na sandbank byl pohádka – vřele doporučuji, po barvě vody, která tam je, se nám bude ještě dlouho stýskat. Návštěva resortu už pak byla jen třešnička na dortu. Také Bikini pláž na ostrově byla nádherná, čistá, plná ryb. Když jsme odlétali, Musthafa nás doprovodil až k pasové kontrole na letišti, počkal, až nás odbaví a teprve potom odjel.
 
Zatím to byla naše nejkrásnější dovolená, ani minutu jsme se nenudili, snad se někdy i vrátíme.
 
Ještě jednou moc za vše děkujeme, pokud budete mít možnost, tak předejte velké díky i Musthafovi.
 
Martina s rodinou
 
 

Další hodnocení:

René, Lucie a Bibi  Petra V.  Kamča a Martin  Maulíci  Jana a Oldřich  Iva P.  Eva  Dana a Karel  Jozef a Katarína  Katka a Honza  Míša a Lukáš  Míla a Silvie  Kamila P.  Veronika S.  Radovan  Honza R.  Ondřej H.  Petra L.  Vendy a Honza  Aneta a Tomáš  Petra Š. z Nové Rokle  Blanka Š.  Dita, Tomáš, Tomíno a Čenda D. z Prahy  Václav a Martina N.  Jiřina a Láďa ze Sychrova  Lída a Alena Jadrní  Tomáš a Martina S. z Prahy  Michal a Jirka  MUDr. Luděk Kabelík  Jan Voráč  Radka Pohořelská  Tom a Marcelka  Ivanka a Pepa A.  Vlaďka Běliková  Juránkovi  Kristýna a Olda  Mirka a Michal  Marcela Voštová  Ilona a Jitka z Pardubic  Katka a Michal Helena V. z Prostějova Petr Kučera