Svatba na ostrově Dhigurah

Romantická (symbolická) svatba (obnovení svatebního slibu) na ostrově Dhigurah.

  • Cena svatby je 1500 USD

Průběh svatebního obřadu

Ceremonie se odehrává na pláži nebo sandbanku na konci ostrova – pár si může stanovit datum, příp. se uzpůsobí počasí. Pár dostane tradiční maledivské svatební oblečení v hotelu a dovezou je na místo konání obřadu (kdyby preferovali vlastní oblečení, není problém). Místo obřadu bude vyzdobeno květinami a palmami. Cestou k oltáři budou doprovázeni skupinou tradičních maledivských bubeníků (boduberu) který budou bubnovat a zpívat tradiční maledivské písně v jazyce divehi.

Po projití uličkou si sednou na židle, bubeníci přestanou na chvíli bubnovat a vedoucí obřadu řekně několik slov v angličtině a požádá je, aby si vyměnili svoje svatební sliby (v angličtině nebo klidně i češtině).

Během výměny slibů bude hudba hrát v pozadí tlumeně a po výměně prstenů se hází na svatebčany kytky. Poté se nakrojí malý dort a otevře lahev nealkoholického perlivého vína na přípitek. 

Profesionální fotograf zaznamená průbeh ceromonie a potom podle přání svatebního páru – na pláži nebo jinde…Svatba je také snímána dronem. ( celý průběh od cesty k obřadu do konce focení).

Obřad probíhá během západu slunce. 

Po obřadu a focení se přesouvají všichni zpět do hotelu, kde pár tradičně společně zasadí kokosový strom a u jeho kmene se zapíšou jejich jména. Toto je zakončení obřadu.

Kolem 7 hod večer bude pro svatebčany zorganizována romantická večeře na pláži, kde jim bude servírování jídlo z menu. (které si předem stanoví).

Fotogalerie svatby na ostrově Dhigurah