Recenze Ukulhas

Pobyt na třech ostrovech Ari atolu

Touto cestou bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování pobytu na Maledivách od 7.2. – 22.2. 2024. Všechny tři ostrovy, které jsme navštívili byly super.

Přečíst ›

Rodinná dovolená na ostrově Ukulhas

Rád bych se touto cestou podělil o naší zkušenost s ostrovem Ukulhas. Plánem bylo navštívit a procestovat Srí Lanku a protože jsou kousek od sebe, zkombinovali jsme s Maledivami.

Přečíst ›

Srovnání ostrovů na Maledivách

Jeden z našich věrných klientů nám zaslal detailní srovnání ostrovů na Maledivách. O toto cenné srovnání se s vámi rádi podělíme…

Přečíst ›

Martinova rodinná dovolená se žádostí o ruku

Měli jsme kombinaci dvou ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Nejdříve jsme jeli na Thoddoo. Jelikož neumíme anglicky tak jsme si vybrali maledivy-levne.cz aby nám s tím pomohli. Od samého začátku až do konce dovolené byli k dispozici a se vším poradili.

Přečíst ›

Jana

Díky paní Lucii se mi mohl splnit i můj sen, a to dovolená na Maledivách. Dle našeho přání nám paní Lucie vybrala 2 ostrovy: Bodufulhodhoo a ostrov Ukulhas. Byla to volba přesně pro nás.

Přečíst ›

Jolana s dcerou a babičkou

Jedním slovem fantazie, tak by se dala popsat naše dovolená na Maledivách. Jak už to bývá na stránku Maledivy-levně.cz jsem se dostala úplně náhodou a po pár emailech s paní Lucií bylo rozhodnuto, že poletíme.

Přečíst ›

Simča, Petr, Ondřej a Petřík

Rozkaz zněl jasně 🙂 moře, bílý písek a odpočinek. S paní Lucií jsem se prvně spojila po e-mailu a začátek naší plánované dovolené byl na cestě. Dala jsem poptávku a dostala nabídku, vše co jsem požadovala Lucie splnila.

Přečíst ›

Petr, Jana a Tobík

V létě 2021 jsme začali přemýšlet, kam v zimě vycestujeme. Vzhledem k tomu, že jsme se v roce 2020 zasnoubili v Thajsku, věděli jsme, že naši dovolenou spojíme i se svatebním obřadem.

Přečíst ›

Katka, Lukáš a Daneček

Již od začátku formování naší dovolené se nám plně věnovali a svými radami nám připravili itinerář, který bychom bez perfektních znalostí Malediv vytvářeli sami jen těžko.

Přečíst ›

Dana a Míša

Vždy jsem si myslela, ač jsme procestovali strašně moc i vzdálených lokalit, že Maledivy jsou cenově nedostupné, protože dát 80.000 Kč za pobyt v rezortu na osobu na jeden týden mně připadalo moc.

Přečíst ›

Veronika a Jaroslav

Na Maledivy jsme se vydali začátkem ledna 2022 na svatební cestu. Že pojedeme právě na Maledivy jsme si slíbili ještě dávno před svatbou.

Přečíst ›

Alena a Dana

Jsem ráda, že jsme poznali život Maledivanů, nevím z čeho tam žijí, připadá mi, že tam většina lidí nic nedělá. Jet do resortu za přemrštěné ceny mi přijde zbytečné, to se musí všechno zažít.

Přečíst ›

Anetka + Honza

Hotel byl fajn i jeho majitel. Vše nám vysvětlil a řekl, jak to na ostrově chodí. Po dobu pobytu nám každý den uklidili a dali nové ručníky, pitnou vodu jsme měli neustále připravenou, ale co nás nejvíce uchvátilo bylo jídlo.

Přečíst ›

Iveta a Honza

Snad poprvé v životě, co jsem uviděla nějakou fotku či obrázek Malediv, jsem si přála se tam alespoň jednou podívat, jenže jsem si myslela, že je to finančně nesplnitelné… Ale my s přítelem tam letěli! Letěli jsme na Maledivy jen díky agentuře Maledivy-levně ❤️

Přečíst ›

Homolovic

V prvé řadě bych ráda poděkovala paní Lucii za vše, co pro nás v této nelehké a dá se říct i šílené době udělala. Cestování za COVIDové situace je složité, nicméně ničeho nelitujeme. Naše šestičlenná skupina si vybrala kombinaci ostrovů Mathiveri a Ukulhas.

Přečíst ›

Markéta a Jana

Pobyt od nás dostala mamka jako dárek k narozeninám. Byly jsme ubytovány v hotelu Ostrov. Hotel byl moc pěkný a útulný, stejně jako náš pokoj.

Přečíst ›

Patricie, Zdeněk a Eliáš

V listopadu 2020 jsem dostala od partnera ke svým kulatým narozeninám nekonkretizovaný dárkový poukaz na pobyt na Maledivách.

Přečíst ›

Michaela a Karel

Hodnocení kombinovaného pobytu Thoddoo – Mathiveri – Ukulhas. První hodnocení klientů kteří cestovali v Covid době.

Přečíst ›

Jara, Romana, Kamča

Poprvé jsme navštívili Maledivy v lednu 2020. Níže popsané hodnocení bude si trochu odlišné od většiny ostatních recenzí. Hlavním důvodem pro náš 9-denní pobyt byl totiž příslib skvělého rybaření na ostrově Ukulhas.

Přečíst ›

Michala, Zdeněk, Filip, Karel a Nick

Chtěla bych moc poděkovat paní Lucce, za zprostředkování krásné dovolené na Maledivách. Komunikace s Luckou byla výborná od začátku do konce. A že to s námi neměla právě jednoduché.

Přečíst ›

Lenka a Verča 

Již po druhé a přesně po roce opět na Maledivách, jen s jednou změnou, tentokrát bez přítele, ale s kamarádkou. Po loňské bezvadné zkušenosti s Luckou jsem i tentokrát nevolila jinak.

Přečíst ›

Tomáš, Dita a Sofi

Vybrali jsme si ostrov Ukulhas, kde jsme strávili 8 nocí. Pokoj byl pěkný, každý den uklizený, pitné vody dostatek. Jídlo bylo vynikající a to jsme vybíraví.

Přečíst ›

Renáta a Jarek

Dovolená na Maledivách patřila mezi pohodové dovolenky a vcelku musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Myslím si, že jsme na Maledivách nebyli naposledy.

Přečíst ›

Tereza a Honza

Rozhodli jsme se pro kombinaci ostrovů Thoddoo a Ukulhas. Paní Lucie nám poradila s výběrem, dopravou na ostrovy a zarezervovala ubytování.

Přečíst ›

Michaela a Ondřej

Naší dovolenou jsme si vybrali na dvou ostrovech Ukulhas a Fulidhoo, na stránky maledivy-levne.cz jsem koukala už dávno předtím a plánovala, který ostrov si tedy vybrat.

Přečíst ›

Marcela, Roman a Ferda

Před několika málo dny jsme se vrátili z nádherné dovolené na Maledivách. Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat úžasné paní Lucce Michalakové (Maledivy- levně), která nám od prvního kontaktu pomáhala při výběru ostrovů, poskytovala rady a ochotně odpovídala na všechny naše dotazy.

Přečíst ›

Robert, Pavel a Pavel

Od začátku skvělá komunikace s Lucií až do konce. Celkově hodnotíme dovolenou na Maledivách skvěle! A ještě za super peníze!

Přečíst ›

Markéta a Honza

Maledivy byly vždycky můj sen a když jsem loni v květnu viděla letenky za 13 tis. Kč, tak jsem neváhala a odhodlala jsem si ten sen splnit. Stránku Maledivy-levně sleduji už dost dlouho a věděla jsem, že se tam díky vám jednou podívám.

Přečíst ›

Kafka group

Předem děkujeme Lucii za skvělou organizaci naší, nyní již můžeme říci naprosto skvělé dovolené. Lucie nám vycházela vždy vstříc, jak při přípravě dovolené, tak i v jejím průběhu, kdy s námi byla v kontaktu a sama se zajímala, zda vše

Přečíst ›

Jiří G.

Strávili jsme v hotelu 10 skvělých dnů, které byly plné sluníčka a skvělých zážitků. Mohu hotel vřele doporučit všem cestovatelům. Klidně bych se sem vrátil.

Přečíst ›

René, Lucie, Bibi, Martin a Lenka

Ostrovy Ukulhas a Thoddoo Maledivy jsme navštívili už podruhé (před dvěma lety ostrov Huraa). Tentokrát jsme strávili dovolenou na dvou místních ostrovech. S sebou jsme vzali naše kamarády, kteří takový typ dovolené, bez cestovní kanceláře, absolvovali poprvé.

Přečíst ›

Silvie s rodinou

Chci Vám poděkovat za zprostředkování pro nás doposud nejkrásnější dovolené. Ostrov Ukulhas je pro nás jedním z nejkrásnějších míst které jsme viděli a shodli jsme se na tom, že budeme složitě hledat další takové místo. Naše početná skupina strávila na

Přečíst ›

Karel s rodinou

K pláži to je přes pralesní remízek, kde si člověk může též odpočinout zhruba 20 m od vchodu do hotelu. Pláž byla za naší přítomnosti vždy čistá a v podstatě liduprázdná…nečekejte Chorvatsko nebo Itálii, to fakt ne.-)

Přečíst ›

Jana a Peter

Když se chystáte trávit dovolenou postupně na třech ostrovech, myslíte si, že na konci budete porovnávat a vybírat ten nejlepší, kam se třeba budete chtít i vrátit. Vybrat ale ten nejlepší mezi Thoddoo, Ukulhas a Mathiveri se nám do teď pořád nějak

Přečíst ›

Lenka a Laďa

Kombinace ostrovů – Ukulhas, Thoddoo a Huraa  Dovolená byla naprosto úžasná. Na Maledivách jsme byly v období od 7.11. do 22.11 2018 a už teď víme, že nebyla poslední. Jednání s Luckou od samého začátku bez jediného problému, vždy odepisovala,

Přečíst ›

Dálie a Martin

Kombinace ostrovů Mathiveri, Omadhoo a Ukulhas Recenze pobytu na Mathiveri Vezmu to od začátku, cesta na Mathiveri byla bez jediného problému. Na letišti na nás čekal doprovod, který nás dovedl na dopolední speedboat. Ten jsme naštěstí stihli a nemuseli jsme

Přečíst ›

Zuzka, Radek, Bára a Maty

Děkujeme za zprostředkování úžasných 6 dnů na ostrově Ukulhas – zakončili jsme zde naše cestování po Srí Lance s cílem si odpočinout a užít si podmořský svět. To se nám do puntíku splnilo – i přes občasný déšť a oblačnou

Přečíst ›

Marek s rodinou

Tak nám bohužel skončila krásná dovolená. Bylo to úžasné až nad naše očekávání. Hotel, pláž i personál na ostrově Ukulhas byl naprosto perfektní. Personál se o nás staral více než dost, takový zájem o hosta jsem ještě nezažil. I kuchyně

Přečíst ›