Patricie, Zdeněk a Eliáš

Zhodnocení pobytu.

V listopadu 2020 jsem dostala od partnera ke svým kulatým narozeninám nekonkretizovaný dárkový poukaz na pobyt na Maledivách. Netrvalo dlouho a já se ihned pustila do vymýšlení, a jelikož mám ráda dovolené, které si plánujeme po vlastní ose, tak jsem si ihned vybavila maledivy-levne, jež sleduji již dlouho na Facebooku.

Ihned jsem se rozhodla oslovit Lucku a požádat ji o pomoc a radu, jaký ostrov vybrat pro dovolenou s dvouletým synem. Lucka nám doporučila ostrov Ukulhas a tak jsme si rezervovali pobyt v této covidové době na maledivským ostrově Ukulhas. Tímto bychom chtěli poděkovat Lucce za zprostředkování ubytování na Maledivách, které předčilo naše očekávání.

ostrov Ukulhas

Na ostrově Ukulhas jsme strávili krásných 14 dní. Je to ostrov oválného tvaru, který na délku měl přes 1km. Na ostrově je spousta místních obchůdků s potravinami a člověk si přišel na své i v mini kavárničce uprostřed ostrova. Pokud bychom neměli plnou penzi, tak věřím, že bychom se bez problému občerstvili v místních restauracích.

Místní lidé byli vstřícní, ochotní a velmi přátelští. Co se týká ubytování v hotelu, tak personál byl úžasný. Ve všem nám vždy vyšli vstříc, a strašně hezky se chovali i k našemu dvouletému synovi. Pokud se vyskytl nějaký problém, stačilo personál upozornit a vždy se snažili vše okamžitě napravit.

Přes hotel jsme si domluvili šnorchlování s mantami. Krásný, nezapomenutelný zážitek! Co se týká šnorchlování, tak pláž u hotelu toho nabízela víc než dost. Každý den jsme měli možnost pozorovat úžasnou mořskou faunu, potkávali jsme se pravidelně s želvami, se žraloky a se spoustou rybiček, jak by řeklo dítě z NEMÁ.

Na dovolené jsme oslavili partnerův svátek, partnerovy narozeniny a naše společné zásnuby.

Díky tomu se dovolená pro nás stala navždy symbolickou a vždy na ni budeme vzpomínat s láskou a s pokorou, že nám v této nelehké době bylo umožněno odcestovat a zažít si něco nezapomenutelného.

Patricie, Zdeněk a Eliáš

Přečtěte si i další recenze pobytů na Maledivách.