Petr, Jana a Tobík

Z ráje do reality. Svatba Maledivy recenze.

V létě 2021 jsme začali přemýšlet, kam v zimě vycestujeme. Vzhledem k tomu, že jsme se v roce 2020 zasnoubili v Thajsku, věděli jsme, že naši dovolenou spojíme i se svatebním obřadem.

Proto jsme zvolili Maledivy. Romantičtější místo na světě neznám. Kouzelně bílý písek, se mi hodil ke svatebním šatům…začali jsme plánovat. Našla jsem si paní Lucku a po pár konzultacích jsme vybrali ostrov Ukulhas. Když se začal blížit náš odlet, covidová situace v Čechách nabírala největší sílu. Proto jsme začala balit kufry, při negativních výsledcích PCR testů. Jeden velký loďák byl se svatebními šaty pro mě a pro dva moje kluky.

Svatba Maledivy recenze

Přílet na Maledivy

Po příletu do Male jsme si našli stánek, kde o nás už věděl pán a po chvíli nás zavedl k lodi. Nejdříve se nám snažil namluvit, že si musíme vyměnit dolary na maledivskou měnu, že na ostrově dolary neberou. Což byla samozřejmě lež. Spíš na nás zvláštně koukali, když jsme chtěli platit jejich měnou :-) Místo 10h jsme z přístavu odjížděli ve 12h. Prostě Maledivci mají na všechno času dost…po týdnu už jsme byli zvyklí a ani nás nic nepřekvapovalo.

Když jsme přijížděli na Ukulhas přivítal nás déšť a trval celé odpoledne. Začala jsem se bát, že nám proprší celý týden, ale nebylo tomu tak ;-) Přivítal nás manager hotelu. Moc milý a ochotný pán. Vše nám vysvětlil, poradil, ukázal, prostě vše na jedničku. Navrhl nám termín k našemu obřadu a to na pondělí 14.2.2022 jelikož předchozí dny hlásili špatné počasí. Souhlasili jsme.

Ostatní se řešilo až den předem. V sobotu jsme se seznámili na hotelu se super Čechy, kteří měli dva syny ve věku našeho syna a hned jsme si všichni padli do oka. Naplánovali společný výlet na Sand bank a vyrazili. Tak krásné koupání, bílý písek a průzračné moře jsme v životě neviděli…hned jsem si to místo zamilovala a pohrávala si s myšlenou udělat obřad tam. Psala jsem Lucce a ta vše zařídila. Hlavně šibalsky dohodla, že to bude super reklama pro hotel, jelikož jsme byli první, kdo by na Sandbanku svatbu měl.

Vše to klaplo a my byli šťastní, že se budeme brát na dokonalém místě a hlavně bez lidí. Na Ukulhasu na mě bylo až moc turistů…příště bychom zkusili jiné ostrovy.

Svatba Maledivy recenze

Svatební obřad probíhal úplně pohodově. Měli jsme ho mít v 16h, myslím, že dříve jak v 17h to nebylo :-) prostě no stress. Přijížděli jsme na Sandbank a už z dálky jsme viděli, jak nám ho krásně nazdobili. Při vystupování z lodi, nám bubnovali bubeníci. Oddávající byl vtipný, moc jsme jeho angličtině nerozuměli, ale kdy máme říci naše YES jsme poznali :-) Fotograf byl úplně úžasný člověk, fotky se nám moc líbí a jako bonus dostaneme i video. Ale na to si ještě musíme chvíli počkat.

Takže ještě jednou moc děkujeme Lucce za zařízení naší úžasný dovolené od začátku do konce. Vše bylo na jedničku. Od ubytování, jídla a hlavně svatebního obřadu. Doufáme, že se na Maledivy ještě někdy podíváme. Třeba na naše výročí svatby.

Petr, Jana a Tobík

Foto Svatba Maledivy recenze

Kam dál: