Recenze Mathiveri

Michaela a Jakub

Jsme mladý pár Jakub a Michaela. Navštívili jsme ostrovy Mathiveri a Thoddoo. Díky agenturě maledivy-levne.cz jsem si mohla splnit svůj velký sen!

Přečíst ›

Katka, Lukáš a Daneček

Již od začátku formování naší dovolené se nám plně věnovali a svými radami nám připravili itinerář, který bychom bez perfektních znalostí Malediv vytvářeli sami jen těžko.

Přečíst ›

Veronika a Jaroslav

Na Maledivy jsme se vydali začátkem ledna 2022 na svatební cestu. Že pojedeme právě na Maledivy jsme si slíbili ještě dávno před svatbou.

Přečíst ›

Jana a Martin

Když jsem někdy na podzim loňského roku kontaktovala Vaši agenturu, s přáním, splnit si sen, a k 50. tým narozeninám si dát dárek v podobě dovolené na Maledivách, netušila jsem zdaleka, co mne, a se mnou i mého muže, tedy nás, čeká.

Přečíst ›

Homolovic

V prvé řadě bych ráda poděkovala paní Lucii za vše, co pro nás v této nelehké a dá se říct i šílené době udělala. Cestování za COVIDové situace je složité, nicméně ničeho nelitujeme. Naše šestičlenná skupina si vybrala kombinaci ostrovů Mathiveri a Ukulhas.

Přečíst ›

Vendy a Petr

Cíl a důvod naší cesty byl jasný. Na pár dní zcela vypnout, nemuset nic řešit a mít čas jen pro sebe. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Maledivy a ostrov Mathiveri.

Přečíst ›

Nikola a Mirek

Už teď víme, že jsme lokální ostrovy rozhodně nenavštívili naposledy a že příště zase moc rádi využijeme služeb Lucky…

Přečíst ›

Michaela a Karel

Hodnocení kombinovaného pobytu Thoddoo – Mathiveri – Ukulhas. První hodnocení klientů kteří cestovali v Covid době.

Přečíst ›

Míša, Pavel a Natálka Kremlovi

Dovolená s Maledivy-levně? Určitě. Doporučujeme všem našim známým. Od začátku perfektní komunikace s Vámi. Včetně organizace hotelů a nabídnutí nejlepších variant ostrovů pro rodinu s dítětem dle našich požadavků.

Přečíst ›

Eliška a Jirka potřetí: 2019

Třetí návštěva našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Mathiveri a Omadhoo, kde si na pláži řekli své ANO!

Přečíst ›

Lenka a Verča 

Již po druhé a přesně po roce opět na Maledivách, jen s jednou změnou, tentokrát bez přítele, ale s kamarádkou. Po loňské bezvadné zkušenosti s Luckou jsem i tentokrát nevolila jinak.

Přečíst ›

Hobzovi a Štelclovi

Chci moc poděkovat za skvělou organizaci a péči o naši osmičlennou skupinu na naší dovolené na Maledivách na ostrově Mathiveri.

Přečíst ›

Robert, Pavel a Pavel

Od začátku skvělá komunikace s Lucií až do konce. Celkově hodnotíme dovolenou na Maledivách skvěle! A ještě za super peníze!

Přečíst ›

Vojta, Zuzka a Pavel

Dovolená na ostrově Mathiveri s Maledivy-levně.cz splnila naše veškerá očekávání. Pro ty, kdo cestují prvně, nutno dodat, že není čeho se obávat, protože vám Lucie se vším, ale opravdu se vším pomůže. Na vás je pouze sehnat si letenky, nezmeškat letadlo a užít si dovolenou.

Přečíst ›

Kafka group

Předem děkujeme Lucii za skvělou organizaci naší, nyní již můžeme říci naprosto skvělé dovolené. Lucie nám vycházela vždy vstříc, jak při přípravě dovolené, tak i v jejím průběhu, kdy s námi byla v kontaktu a sama se zajímala, zda vše

Přečíst ›

Bára a Karel

Na začátku ledna jsme s manželem vyrazili na druhé líbánky na Maledivy na ostrov Mathiveri. Vše probíhalo perfektně a bylo výborně zorganizované – na letišti nás očekával člověk, který nás doprovodil k lodi a z té nás na Mathiveri vyzvedl majitel

Přečíst ›

Jana a Peter

Když se chystáte trávit dovolenou postupně na třech ostrovech, myslíte si, že na konci budete porovnávat a vybírat ten nejlepší, kam se třeba budete chtít i vrátit. Vybrat ale ten nejlepší mezi Thoddoo, Ukulhas a Mathiveri se nám do teď pořád nějak

Přečíst ›

Dálie a Martin

Kombinace ostrovů Mathiveri, Omadhoo a Ukulhas Recenze pobytu na Mathiveri Vezmu to od začátku, cesta na Mathiveri byla bez jediného problému. Na letišti na nás čekal doprovod, který nás dovedl na dopolední speedboat. Ten jsme naštěstí stihli a nemuseli jsme

Přečíst ›

Dorina a Antonín

Pobyt: Březen 2018, ostrov Mathiveri – Maledivy Toto ubytovaní můžu jen doporučit 🙂 Pokoje: hezké, denně uklizené. Ubytovaní: Velmi přátelský personál, cokoli potřebujete- zařídí. Obrovské množství výletů, přímo s domácím. Ukážou Vám neskutečně krásná místa, jak na šnorchlování, tak i na

Přečíst ›