Robert, Pavel a Pavel

Dovolená s Maledivy-levně?

Od začátku skvělá komunikace s Lucií až do konce.

Po příletu na Male na nás nikdo nečekal… ale žádný strach neřešte minuty na Maledivách neřeší přesné časy, přepněte do dovolenkového režimu v 10:00 jsme měli odjíždět lodí na ostrov v 10:15 pro nás přišel pán odvedl nás k lodi a hurá směr první ostrov.

Ostrov Ukulhas

2 hodiny lodí… Ostrov čistý, dlouhé pláže hned u hotelu, lehátek dostatek, jídlo super. Výběr z více druhů od slaného po sladké. Převážně rýže, těstoviny ale i maso, ryby, ovoce, dezerty. Personál hotelu ochotný, příjemný.

Ostrov Mathiveri 

Přejezd soukromým člunem. Ostrov asi stejně velký jako Ukulhas. Pláže soukromé vždy k danému hotelu. Hotel menší přízemní s menší zahrádkou asi 7 pokojů jídlo super menší výběr než na předešlém ostrově, ale vždy jsme byli spokojeni na Maledivách zpracují všechny ingredience ráno pomazánka rybí, když se nesnědla k obědu rýže,těstoviny vždy výborně dochucené, bagetka s rybí pomazánkou. Velice příjemný personál! A co hlavně je na Mathiveri SANDBANK! Ostrůvek v moři kam člověk dojde pěšky mořem a tam čisto, prázdno a klid celý ostrůvek máte pro sebe! 

Celkově hodnotíme dovolenou na Maledivách skvěle! A ještě za super peníze!

Robert, Pavel a Pavel