Recenze Omadhoo

Yveta a Míla | Dva ostrovy jižního Ari atolu

Nezbývá než poděkovat paní Lucii za trpělivost, kterou s námi měla i po té, co jsme ji ráno v 5 hod ráno vzbudily, protože nás na letišti nikdo nečekal. Vše nám dokonale zařídila a my se dostaly na náš ostrov.

Přečíst ›

Vojtkovi

O této dovolené nelze mluvit jinak, než v superlativech, a to v pozitivním slova smyslu. Byla to naše nejkrásnější, nejdobrodružnější, nejdelší, nejrozmanitější a doposud nejvzdálenější dovolená.

Přečíst ›

Karolína a Michal

Viděli jsme velké množství fotek na instagramu a nemohli jsme věřit, že takový ráj na zemi opravdu existuje.

Přečíst ›

Lucka a Robert – podruhé

Tímto bychom chtěli mockrát poděkovat Lucce a Markovi z Maledivy levně za zprostředkování tak úžasné dovolené. Po celou dobu pobytu byli s námi v kontaktu. Je vidět, že svou práci dělají srdcem.❤️

Přečíst ›

Zuzana, Tomáš a Gabriela

Úvodem bychom Vám chtěli moc poděkovat za organizaci naší dovolené. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Vše fungovalo jak má a komunikace s Vámi byla bezproblémová a příjemná.

Přečíst ›

Dagmar a Pavel

Byly jsme jako v ráji. Byla to naše nejkrásnější dovolená (líbánky) které jsme si užili a za to vám strašně moc děkujeme.

Přečíst ›

Bohdana + Vašek

Na Maledivách jsme byli poprvé a bylo to boží! Pro náš pobyt jsme si vybrali dva ostrovy: Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Jana

Rádi bychom poděkovali Lucii za její přístup a péči při výběru naší krásné dovolené. Navštívili jsme 3 ostrovy: Omadhoo, Dhangethi a Dhigurah.

Přečíst ›

Silva a Petr

Tímto bychom rádi poděkovali Lucii, za její nadstandardní přístup a maximální péči nejen při poskytování detailních informací už při výběru naší kouzelné dovolené, ale především za maximální péči a velmi přátelský přístup při přípravě cesty a v průběhu celého našeho pobytu na obou ostrovech.

Přečíst ›

Petr, Simona, Alena, Josef, Míla, Luboš a Eva

Na úvod velká poklona a díky Lucii za naprosto dokonalý servis při zajištění našeho pobytu. Lucie nám mimo ubytování na lokálních ostrovech zajistila veškeré transfery lodí a letadlem.

Přečíst ›

Martina, Petr, Matěj a Mikuláš

Děkujeme paní Lucii za zprostředkování ubytování přes vánoční svátky. Na naše přání něčeho méně rušného nám byly doporučeny ostrovy Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Pavel, Lucie a Nelča

Máme názor že svět je dost velký na to, aby jsme se vraceli do stejné destinace, ale na Maledivy se určitě vrátíme.

Přečíst ›

Pan Žák s dcerou a vnoučaty

Jmenuji se Vilém Žák, je mi 79 let a na Maledivy jsem jel v době pandemie se svou dcerou a dvěma vnoučaty.

Přečíst ›

Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách. Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Přečíst ›

Novomanželé Lukešovi

Rádi bychom zhodnotili naše líbánky na lokálním ostrově Omadhoo. Cesta začala trošku strašidelně tím, že na letišti v Male na nás nikdo nečekal, loď měla odjíždět v 11:00 a my v půl 11 začali nahánět pána na letišti. Nicméně jsme se pánovi přes informace nakonec dovolali a také se našli 🙂

Přečíst ›

Lucie a Josef

Navštívili jsme ostrov Omadhoo, který nás naprosto uchvátil svými krásnými plážemi a milými místními lidmi. Vše jsme měli díky Lucii skvěle naplánované a to i v poměrně krátkém čase.

Přečíst ›

Michala a David

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Lucce za další krásnou dovolenou v ráji. Tentokrát jsme vybrali ostrov Omadhoo.

Přečíst ›

Václav a Dolores

Posílám hodnocení na dva pobyty a to Omadhoo a Dhigurah. Celková spokojenost a poděkování paní Lucii Michalakové a dál přikládám pár fotek. Děkujeme za spolupráci a pěknou dovolenou.

Přečíst ›

Ludmila a Zdeněk

Dlouho jsme se rozhodovali, zda vybrat dovolenou na Zanzibaru či na Maledivách. Nakonec nás Lucka přesvědčila. Zajistila nám pobyt na dvou lokálních ostrovech Omadhoo a Dhigurah a resortu Sun Island.

Přečíst ›

Nikola a Mirek

Už teď víme, že jsme lokální ostrovy rozhodně nenavštívili naposledy a že příště zase moc rádi využijeme služeb Lucky…

Přečíst ›

Jara, Romana, Kamča

Poprvé jsme navštívili Maledivy v lednu 2020. Níže popsané hodnocení bude si trochu odlišné od většiny ostatních recenzí. Hlavním důvodem pro náš 9-denní pobyt byl totiž příslib skvělého rybaření na ostrově Ukulhas.

Přečíst ›

Jana a Peter, podruhé

Naše letošní dovolená opět směřovala na Maledivy. Po první zkušenosti před více jak rokem jsme nemohli jinak, Maledivy prostě nezklamou.

Přečíst ›

Eliška a Jirka potřetí: 2019

Třetí návštěva našich stálých klientů. Tentokrát si vybrali ostrovy Mathiveri a Omadhoo, kde si na pláži řekli své ANO!

Přečíst ›

Lenka a Verča 

Již po druhé a přesně po roce opět na Maledivách, jen s jednou změnou, tentokrát bez přítele, ale s kamarádkou. Po loňské bezvadné zkušenosti s Luckou jsem i tentokrát nevolila jinak.

Přečíst ›

Marie a Monika

Jsem Vám vděčná, jak jsme společně zvládly v tak krátké době před odletem dovolenou zařídit. Velmi jste mi pomohla, podpořila, že se to časově stihnout dá.

Přečíst ›

Martina a Lukáš

Strávili jsme na ostrově Omadhoo 10 noci v roce 2019 (příště bych volila 5 noci na jednom a 5 noci na druhém ostrově). Penzion byl krásný, všechno čisté jídlo vynikající (ale víceméně stejné).

Přečíst ›

Dominika a Vojta

Webové stránky paní Lucie jsme našli čirou náhodou, když jsme zkoumali kam poletíme, rychle srovnali ceny, našli letenky a po bleskové domluvě s paní Lucii, kde nám doporučila spoustu variant jsme se zvolili kombinaci Omadhoo a Dhigurah.

Přečíst ›

Renáta a Jarek

Dovolená na Maledivách patřila mezi pohodové dovolenky a vcelku musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Myslím si, že jsme na Maledivách nebyli naposledy.

Přečíst ›

Jana a Karel

Hodnotíme tuto dovolenou jako pohodovou. Věděli jsme do čeho jdeme, tak jsme nečekali super resorty. Vše bylo tak, jak jsme si to na vašich stránkách přečetli.

Přečíst ›

Honza a Klárka

Kombinace ostrovů Omadhoo a Huraa Omadhoo Bylo úžasné a každému ho doporučujeme – je to oáza klidu a pohody, s minimem návštěvníků. Majitelé i obsluha byla velmi příjemná, se vším nápomocná a velmi obětavá. Občerstvení a péče o naše pohodlí

Přečíst ›

Dálie a Martin

Kombinace ostrovů Mathiveri, Omadhoo a Ukulhas Recenze pobytu na Mathiveri Vezmu to od začátku, cesta na Mathiveri byla bez jediného problému. Na letišti na nás čekal doprovod, který nás dovedl na dopolední speedboat. Ten jsme naštěstí stihli a nemuseli jsme

Přečíst ›