Lenka a Zbyněk

Ve snaze uniknout covidovým opatřením jsme si letos vybrali dovolenou na Maledivách.

Prostudovali jsme mnoho internetových nabídek a nejvíce nás zaujala nabídka webových stránek MALEDIVY–LEVNĚ.CZ

Stránky jsou velice zajímavě řešené, přehledné a přinášejí mnoho zajímavých informací nejen o dovolené, ale i o lokalitě samotné. Už prvotní komunikace s paní Lucií byla velice příjemná, společně jsme vybrali termín naší dovolené a na základě jejího doporučení i návštěvu ostrovů Omadhoo, Dhangethi a hlavního města Male.  

Všechny podané informace byly pravdivé a užitečné. Přestože nemluvíme anglicky, díky paní Lucii jsme si užili dovolenou podle našich představ. Průzračný oceán, bílé pláže, všudypřítomné palmy, teplo, milí a přátelští lidé vždy ochotní a připravení pomoci, čisté ubytování, odpovídající popisu.

Stejně tak jsme byli nadšení z výletů za žraloky, mantami i želvami, z návštěvy sandbanku s připraveným obědem a šnorchlování na korálových útesech. Během pobytu jsme se opakovaně telefonicky obrátili na paní Lucií s žádostí o pomoc při zařizování nejrůznějších organizačních záležitostí, vždy reagovala velice rychle, téměř obratem, poradila, podpořila, případně nám naše požadavky vykomunikovala s manažery hotelů, navíc se vždy zajímala o naši spokojenost.

Přes naše počáteční obavy to byla úžasná dovolená, rádi bychom se ještě někdy na Maledivy nebo Srí Lanku podívali, a to jen a pouze prostřednictvím paní Lucie, které tímto moc děkujeme za nezapomenuté zážitky.   

Lenka a Zbyněk

Kam dál: