Silva a Petr

Tímto bychom rádi poděkovali Lucii, za její nadstandardní přístup a maximální péči nejen při poskytování detailních informací už při výběru naší kouzelné dovolené, ale především za maximální péči a velmi přátelský přístup při přípravě cesty a v průběhu celého našeho pobytu na obou ostrovech, které jsme si pro dovolenou prostřednictvím Lucie vybrali.

Recenze Maledivy 2022

Recenze Maledivy 2022

Jednalo se o ostrovy Omadhoo, který nás maximálně uchvátil svým klidem, panenským prostředím, minimem turistů, krásou korálových útesů, úžasnými výlety a zážitky, na které budeme velmi rádi a stále vzpomínat – jako například krmení žraloků a mazlení s rejnoky, také potápěčské a šnorchlovací výlety za mantami, želvami, delfíny, atd.

Na tomto ostrově jsme byli ubytování v malém, velmi příjemném hotelu s rodinnou atmosférou a velmi přátelským a vždy plně nápomocným personálem).

Náš druhý ostrov

Druhý ostrov, který jsme navštívili se jmenoval Dhigurah. Tento ostrov byl více osídlený a více turisticky známý a obsazený. Na tomto ostrově bylo nádherné provádět výlety po samotném ostrově, který vyniká dlouhým, romantickým sandbankem, který je z obou stran obklopený oceánem. Zde bylo také možné zakoupit mnoho lokálních suvenýrů a hotel ve kterém jsme byli ubytováni nám dal vedle úžasných jídel a profesionálního servisu, také možnost dívat se z okna a naší terasy přímo na oceán.

Tento hotel nabízel potápěčské aktivity, kterých jsme využívali (open water diving). Na ostrově Dhigurah byla také škála možností jak trávit večery, je zde několik krásných restaurací a barů. I když je na těchto lokálních ostrovech zakázáno konzumovat alkohol, vždy bylo možné ochutnávat lokální i světové nealkoholické nápoje úžasných chutí a barev.

Pro realizaci dovolené na Maledivách jsme si vybrali měsíc březen a dnes víme, že toto naše rozhodnutí bylo naprosto správné, déšť jsme zažili jen při příletu a byl spíše osvěžující a z celých 14 dnů nám pršelo jen jedenkrát, a to maximálně hodinu. Počasí bylo jinak nádherné po celou dobu našeho pobytu a voda naprosto luxusní, co do teploty i její průzračné čistoty. Všude je možné šnorchlovat a podmořský svět zde byl velmi pestrý.

Zpožděný let

Pří příletu jsme měli zpoždění a nestihli jsme navazující speedboat, který nás měl dopravit na ostrov. I přesto se o nás a naši dopravu až na místo určení Lucie okamžitě postarala a během následující hodiny jsme již nastupovali na další loď.

S Lucií a její úžasnou rodinou jsme se setkali i osobně při našem pobytu na ostrově Omahdoo, kde nám všem připravila překvapení, zorganizovala večeři na pláži. Dovolená na Maledivách pro nás bude vždy nezapomenutelná a pokud se budeme moci na toto místo v budoucnu vrátit, zcela určitě využijeme Lucii a její pomoc, kterou všem vřele doporučujeme.

Recenze Maledivy 2022

Lucie ještě jednou velké díky za vše co jsi pro nás udělala, vždy to pro nás bude moc znamenat.

Silva a Petr

Kam dál?